שאלה עבור דר' גלסנר

שלום דר' גלסנר. שאלתי באה מתוך מקרה שקרה לאישתי בליל אמש שהבהיל אותי נורא. אשתי בת 22 ובריאה בד"כ ונוטלת בקביעות גלולות למניעת הריון כבר 3.5 שנים. אמש לפני שנרדמה בלילה היא התלוננה על כאבי בטן. באותו הלילה לקראת 5 בבוקר קמתי לקול צעקות ושהתעוררתי, אישתי ישבה בשירותים בגלל כאבי בטן חזקים והתחילה לצעוק לי בשפה לא ברורה (כמו שמדברים אנשים עם תסמונת דאון) שהיא חטפה גל חום חזק והיא לא רואה כלום (אני רואה שחור - לפי דבריה)ובנוסף היה נראה שגופה רפוי ובקושי היא מחזיקה אותו. לאחר כמה נסיונות הידברות איתה והתזת מים עליה (חום גופה היה קר) היא היתעשתה וחזרה למיטה בכוחות עצמה והמשיכה להתלונן על כאבי בטן שאט אט פסקו והיו לה צמרמורות, כאבי ראש ועליות וירידות חום. האם היא חלתה או קיבלה וירוס או שמה תופעות אלו יכולות לנבוע מסיבות הומונליות כתוצאה שנטילה ממושכת של גלולות נגד הריון "מרסילון". תופעה מבהילה זו היא פעם ראשונה אצלה ובנוסף אולי יש קשר - אנו מגדלים חתול.(מחלות) אשמח לתגובתך המהירה ובכבוד רב.. תודה!!!

שאלות עבור ד"ר גלסנר יש להפנות ביום שהוא עונה , כמדומני יום ד'.

התופעה שתארת לגבי אשתך יכולה לנבוע מכאב ועלית חום חריגה אך הקשר של תופעה זו ובעיה גינקולוגית נראה לי מקרי או לכל הפחות בסבירות נמוכה מאד. לכן, עליך להפנות את שאלתך בפורומים אחרים.

מה שקרה לאשתך.....

באותו הרגע שקרה לה את זה היית צריך פשוט לקחת אותה לבית חולים או להזמין רופא!!!!!!!!!!! לפי מה שסיפרת עברת ממש חוויה מפחידה ובטח גם היא, כדאי שתיבדקו את זה!! אני לא רופאה ואני בשום פנים ואופן לא מזלזלת ברופאים שכאן ובכל מקום, פשוט זה הפחיד אותי ואני מקווה שאשתך מרגישה טוב ושאין לה יותר את הכאבים האלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר