גרידה ויחסי מין

שלום רב. עברתי גרדה לפני 12 יום. א. כמה זמן לאחר גרידה מותר להתחיל לקיים יחסי מין? ב. כמה זמן לאחר גרידה מותר להיכנס להריון? בתודה מראש לתשובה

יחסי מין לאחר גרידה

אני לא רופאה, אך גם אני עברתי גרידה לא מזמן בבית חולים כרמל. למעשה גרידה שניה שלי. הראשונה הייתה בקופת מכבי בחיפה ואז לא נתנו לי שום הנחיות ומיד לאחר מכן נכנסתי להריון. אני לא יודעת אם יש קשר לזה שלא חיכיתי אך ההריון השני הנ"ל היה די בעייתי,נולדה לי בת בשבוע 38 במשקל 1700 גרם ובמהלך כל ההריון היא הובחנה כקטנה ממה שמצופה ורצו לילד אותי בשבוע 21 כאשר הוא הוערכה רק כ- 800 גרם. היות ולא היו לי צירים או ירידת מיים הטלתי וטו ולמעשה חיכיתי עד לשלב שהיא תהיה במצוקה. יכול להיות שאין שום קשר לעובדה שלא חיכיתי אך הפעם בבית חולים כרמל נתנו לי דף הנחיות שעלי לקבל 3 מחזורים לפחות ועד אז לשמור ולהמתין כשבוע - או עד גמר הדימומים החזקים לפחות לקיום יחסי מין. כשביררתי עם גנקולוג שלי מתי עלי לבוא אליו לביקורת, הוא רק ציין שלאחר מחזור ראשון רצוי לבוא לבדיקה. תיאורטית אשה יותר פוריה לאחר גרידה ! בהצלחה

גרדה

ניתן לקיים יחסים ברגע שהדמם פסק ואת מרגישה בטוב. ניתן להיכנס להריון מיד אחר הגרדה. מומלץ לחכות לאחר קבלת הוסת הראשון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר