שאלה לדוקטור פנקס

לפני חודש ביצעתי בדיקת זרע שאמרת לי שאני צריכה לעבור הפרייה icsi. ואכן צדקת גם ככה אמר לי הרופא פוריות אך שלח אותי לבדיקה חוזרת ואני מצרפת אותה. זאת הבדיקה שלפני חודש רוצה לציין שהבאנו את הבדיקה אחרי שעה ועשרה והם אמרו לי שזה בסדר. נפח 1.5 חומציות 7.7 מספר תאי זרע בזרימה 4.3 סה"כ תאי זרע בזרימה 6.4 viabiliti - 43 dormant - 8 תאי זרע נעים 35 תנועה קוית 58 תנועה מקומית 0 מהירות ממוצעת 19.9 מבנה התאים normal forms 2 head delecls 86 oval 10 flongated 48 amorphous 28 mead peace defects 14 tail defects 8 cytoplasmic droplet 4 וזאת הבדיקה החדשה volume-1.5 ph 8.1 concentration 24 total count 36 viability 31 dormant 2 motility 29 prog mot 67 normal forms 6 head defects 92 מה אתה אומר? על שתי התוצאות מה לעשות

בדיקת זרע

שלום מיקי יש הבדל משמעותי בין שתי הבדיקות, הבדיקה השניה טובה, ומאפשרת טיפולי הזרעה ולא הפריה חוץ גופית, רצוי שניפגש שוב במרפאה. בהצלחה.

פנקס חיים

תודה אני מטופלת בבלינסון ובגלל זה נפלתי עליך משמיים ממש התחברתי אליך, אך בפעם השנייה שהגעתי ביקשתי להגיע אליך זה היה ביום רביעי 18.11 ולא היית ולצערי קיבל אותי אשכנזי, לא אהבתי ולא התחברתי אליו. אני שמחה שאתה אומר שיש סיכוי בהזרעה וזה נותן לי הרגשה שלא סתם יבצעו בי הזרעות כשיש סיכוי רק בהפרייה. נקווה שאתה זה שתעשה לי את הפרוטוקול תודה לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר