אנמיה

אנמיה

אני בת 28, וב 6 שנים אחרונות במעקב אחר אנמיה. המוגלובין מעולם לא חצה את קו ה 12, ומדדי הברזל מתחת לנורמל. אני אוכלת בשר אדום וגם ירקות ירוקים. לאחרונה, רשמה לי רופאת המשפחה לקחת שני סוגי ברזל: ferrograd folic, b-card (חומצה פולית ו B12). אותם אני לוקחת מזה חודש.היא הבהירה לי שזה למשך השנה הקרובה. אשמח לדעת האם יש קשר בין נטילת הכדורים לעייפות - מה אמורה להיות השפעת הכדורים? וכן בין גלולות (meliane) לכדורים? האומנם יהיה לי קשה להיכנס להריון?

כדורי ברזל ועייפות

אין שום קשר,נהפוך הוא,העייפות שלך נובעת ממחסור בברזל,ומהאנמיה שממנה את סובלת. לגבי גלולות,נראה לי שזה כמעט אחד הנושאים הבודדים,שאיני בקיעה בהם(וגם לא מתאמצת ) מאיזו סיבה את חושבת שיקשה עלייך להכנס להריון ?

*בקיעה = בקיאה

אנמיה

אני בת 28, וב 6 שנים אחרונות במעקב אחר אנמיה. המוגלובין מעולם לא חצה את קו ה 12, ומדדי הברזל מתחת לנורמל. אני אוכלת בשר אדום וגם ירקות ירוקים. לאחרונה, רשמה לי רופאת המשפחה לקחת שני סוגי ברזל: ferrograd folic, b-card (חומצה פולית ו B12). אותם אני לוקחת מזה חודש.היא הבהירה לי שזה למשך השנה הקרובה. אשמח לדעת האם יש קשר בין נטילת הכדורים לעייפות - מה אמורה להיות השפעת הכדורים? וכן בין גלולות (meliane) לכדורים? האומנם יהיה לי קשה להיכנס להריון?

עייפות ואנמיה

שלום תמר אנמיה עלולה לגרום לעייפות, אולם מומלץ לבדוק גם את תפקודי בלוטת המגן. הטיפול באנמיה צריך להיות ממושך, גם כדי למלא את מחסני הברזל. גלולות אינן פוגמות בפוריות וגם אנמיה קלה כמו שלך לא. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר