כאבי בטן תחתונה וגב

מומחים יקרים, רציתי לשאול לגבי כאבי בטן תחתונה בשני הצצדים. בעיקר בצד ימין. ובמקביל מקרינים לגב באותו הצד. כאבים אלו כמעט נמשכים אצלי כמעט שנה. הייתי במיון נשים ואצל הרופא נשים שלי. אך כולם אומרים שאין לי כלום. היו מצבים שאני לא יכולה לעמוד על הרגלים ואפילו נופלת פתאום מכאב. אשמח לקבל תשובה ברורה לכאבים שאני סובלת זמן רב. לאחרונה גילתי שיש לי גם 2 גולות בצדידי הבטן שגם משפיעים על הכאב להיות יותר חד. בבקשה עזרו לי.

כאבים בשיפולי הבטן

שלום ברי מעבר לעובדה שלא ניתן לדעת מה הגורם לכאבים ללא בדיקה, ואמצעי הדמיה, לא ציינת פרטים חשובים כגון: מהו גילך, אופי המחזור, בעיות רפואיות אחרות, טיפול תרופתי וכו'. ראוי שתפני שנית לרופא המשפחה לביצוע בירור חוזר. לעיתים למרות הסבל והתסכול לא נמצא גורם כל שהוא לתלונות, ולכאבים. בהצלחה והרבה בריאות.

שלום דר' פנקס

ראשית תודה על תגובתך המהירה. אציין שאני בת 31- ולא עברתי הריונות. המחזור שלי באמת לא היה סדיר הייתי מקבלת פעמיים בחודש כ- 10 ימים מלאים. התחלתי לקלת גלולות יסמין לפני כ-חודשיים. בנתיים מסתדר. אך למרות הכל אני סובלת גם מדלקת/ פטריה בכל ווסת.ולאחר מיכן הכאבים בבטן ובגב והרגליים חוזרות כל הזמן. אודה על פיתרון או דרך כל שהיא לפתור את התעלומה שהרופאים לא מצליחים לגלות.

כאבי בטן ורגליים

שלום ברי זיהום פיטריאתי בנרתיק אינו גורם לכאבים בבטן או ברגליים. תתאזרי בסבלנות ותני לגלולות לפעול. לגבי הזיהום החוזר בנרתיק, אני ממליץ על טיפול קבוע למספר חודשים לאחר המחזור זה עשוי לעזור. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר