מבולבלת

מבולבלת

אז ככה יש היסטוריה ארוכת טווח עם ניסיון גלולות הסוגם הראשונים גרמו לי לבחילות ואז עברתי למינס ולנובה רינג שאחרי כמה זמן גרמו למיגרנות ומצבי רוח קיצוניים ,גם ככה אני נוטה למצבי רוח ודיכאון לפעמים אז לא נראה לי שזה ממש מוסיף אני בחודש השני של מדבקות אוורה בהתחלה הייתי צוחקת בוכה וממש מרגישה בדיכאון לפעמים מטורף לא הבנתי מה יש לי אחרי זה התאזן והתחילו כאבי ראש קלים פה ושם ומיגרנות.....הייתי אצל רופא נשים שאמר לי שכל הגלולות אותו דבר רק אוורה פחות מינון ודרך העור אמר לי להמשיך עד שהגוף יתרגל השאלהשלי האם להמשיך לסבול?! כי אני סובלת מדיכאון מצבי רוח וכאבי ראש ואני כבר לא יודעת אם זה מזה או לא ואם זה יעבור או לא אם הגוף יסתגל אני פוחדת שזה ישפיע לי על העבודה והלימודים ויפריע לי לחיי היום יום מה לעשות לתת לזה צאנס ולסבול בינתיים? או להפסיק ודי לחזור לקונדומים וזהו? והאם היסטוריה של דיכאון או מצבי רוח קשור? ויש מצב שזה יעבור? ולא יוסיף להעיב ומה עושים עם הכאבי ראש כי רק שאני על גלולות אני מתחילה לקחת אקסידול וזה באמת ככה בדקתי.... פליז הלפ!!! אני אמורה להתחיל מחזור שלישי של אוורה ביום ראשון וממש לא יודעת מה לעשות אני יודעת שאם אפסיק את הגלולות אני ארגיש יותר טוב אבל מצד שני יש הרגשה של פספסו אותי אני מפסידה והגוף כן יתרגל אבל אם עד היום לא אתרגל לגלולות מה ישתנה עכשיו?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה