בשורה חשובה לסובלות מאנדומיטריוזיס!!

הקשיבו בנות כי אשת בשורה אני! שמי נירית בת 31, וסבלתי מאנדומיטריוזיס ב-3 שנים האחרונות. כאבי מחזור מטורפים, כאבים "בטוסיק", אקנה, עצירות נוראית במחזור... פשוט סרט רע מאוד. כל מה שהרופאים יכלו להמליץ לי (מלבד גלולות שסירבתי לקחת) זה ניתוח לפרוסקופיה כמובן על מנת "לנקות" את מוקדי האנדו. הייתי מיואשת לחלוטין כי הרי כולנו מבינות מה המשמעות של כזה ניתוח. לגמרי "במקרה" (הרי אין דבר כזה מקרי...) הגעתי לעבוד אצל כירופרקטור בשם ד"ר יוסי דבוש, ומאז חיי השתנו. אמיתי לגמרי, בלי קלישאה. הוא מטפל בי כבר למעלה משנה, ומאז הרופאים פשוט לא יודעים להסביר מה קרה בגופי: כל הסימפטומים הנוראיים האלו הופחתו בהדרגה עד שנעלמו, והמחזור הפך להיות נורמלי סוף סוף... אני מרגישה טוב, פיזית רגשית ומנטאלית. וכל זה בלי תרופות, בלי בדיקות חודרניות לא נעימות ובלי התערבות כירורגית. אני פשוט מרגישה שקרה לי נס. אבל אין פה ניסים, זה כל היופי! שגם לך זה יכול לקרות אם רק תבחרי לעזור לעצמך בדרך שתקדם אותך לעבר בריאות וריפוי אמיתי. אני מרגישה שהשליחות שלי כרגע היא להפיץ את הבשורה הזו לכל אישה שסובלת מאנדומיטריוזיס. על כן ד"ר דבוש ואנוכי נשמח להגיע לערב מבוא שבו הוא יסביר בהרצאה מרתקת כיצד שיטת ה-NSA עובדת וכיצד היא יכולה לעזור לאנדומיטריוזיס (ולעוד הרבה מחלות וסימפטומים!) וכן גם נערוך בדיקות הערכה במקום. אם יש בידייך לארגן קבוצת בנות לערב שכזה, אשמח אם תצרי איתי קשר ב- 04-6955290. (ההרצאות לא מוגבלות רק לאיזור הצפון). אתן מוזמנות גם להיכנס לאתר שלנו: http://www.kachal.co.il/ מאחלת לכולנו בריאות והצלחה בכל דרך שנבחר נירית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה