אני מפחדת כבר! מה קורה לגוף שלי??

סליחה שזה יהיה ארוךךך... אבל אני חייבת עזרה!! לפני בערך 4 חודשים התחילה לי הבעיה... בערך חודשיים לא קיבלתי מחזור, והתחילו להופיע לי כל מיני דימומים מוזרים.. וקצרים, ממש טיפטופים. הלכתי לרופא נשים, שבדק אותי , בדיקת אולטרה סאונד, ואפילו צוואר הרחם וכו.. ואמר שהכל תקין, רק שאני אלך אעשה בדיקת דם להיריון כי אולי זאת הסיבה. אז עשיתי, וכמו שחשבתי התשובה שלילית. חזרתי אליו שוב אחרי כמה זמן והוא אמר לי שיש לי בעיה הורמונלית כלשהי שאולי אפילו נוצרה לי עקב השמנה... כי הוא גם שאל אותי אם השמנתי בזמן האחרון.. אז אמרתי שכן אז הוא אמר שכנראה זו הסיבה. הוא נתן לי הפנייה לבדיקת דם הורמונלית, שאותה לא יצא לי לעשות, גם כי התעצלתי, וגם כי אחרי כמה זמן קיבלתי מחזור... נורמאלי, שנמשך לי אולי איזה שבוע וחצי כמעט שבועיים, מאותה הסיבה שלא קיבלתי מחזור במשך כמעט 3 חודשים, אז כאילו הכל יצא... ואז אחרי כמעט שבועיים נגמר, כי כבר התחלתי להלחץ שזה ממשיך וממשיך... ואז אחרי חודש קיבלתי רגיל, גם מחזור שנמשך שבוע, ואזזזז התחליה שוב בעיה... עברו רק שבועיים מאז שנגמר המחזור והתחילו לי דימומים... שכל פעם מתחילים ונעלמים, ולפעמים הם אפילו בכלל באיזה צבע חום כהה כזה כמעט שחור.... מלחיץ... וכל פעם שיש לי תחושה שזהו נקי והכל בסדר, אני מורידה את התחבושת, ואז באה לשירותים פתאום אני רואה כתם חום... ודיי נמאס לי זה לא עוזב אותי.. האם יכול להיות שזה קורה בגלל שהתחלתי דיאטה לפני 3 שבועות בערך? כאילו לא דיאטת כסח.. אלא דיאטה מגוונת של שומרי משקל, והתחלתי גם לעשות הליכות... זה יכול גם לגרום לשינויים הורמונליים? או שאני אומרת את זה רק כדי להרגיע את עצמי?? גם עכשיו אני מרגישה נזילות.. =/ קבעתי תור לרופא מומחה שיכול לקבל אותי רק בעוד 3 שבועות.... בנתיים אני כבר מודאגת מזה.. מה הולך אצלי בגוף לעזאזל? בבקשהה אני מחכה לתגובה.

שינויים במחזור

שלום אלה פרט חשוב החסרת, מהו גילך? תעשי את הבדיקה ההורמונלית, תחזרי על בדיקת U/S, ולאחר מכן תדוני שנית עם הרופא שלך על המשך הבירור/טיפול. על-פניו איני חושב שקיימת בעיה משמעותית. חג שמח

תגובה

אני בת 23, אם זה תורם למשהו.... ותודה על התגובה.. אפשר רק לדעת ממה זה יכול להיווצר?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר