שאלה בקשר לגלולות

באיזה גיל מקובל להתחיל לקחת גלולות ואיך מקבלים אותן? האם חובה בדיקה שם למטה? תודה

היי דניאל

תראי, זה ממש משתנה, יש בחורות שכבר בגיל 15 מתחילות עם גלולות כאמצעי מניעה, ויש כאלו שבגיל 17 מתחילות בגלל בעיות במחזור. בכל מקרה חיבים ללכת קודם לבדיקה, ואפשר לבקש בדיקה ללא חדירה... והיא תמיד יכולה ללכת עם עוד מישהי- אמא או חברה טובה...

שאלה

יש הבדל בין גלולות בגיל 17 לבין גלולות בגיל מאוחר יותר? ועוד דבר מה אם אני מתחילה לקחת גלולות עכשיו ואז מתגייסת אני אצטרך להפסיק?

גלולות

יש כמה סוגים של גלולות (כמו פמינט, מינס, הרמונט) שנותנים בד"כ לצעירות בגלל שיש בהן כמות נמוכה מאוד של הורמונים וכמעט ואין תופעות לוואי.

לדעתי יש בצבא איזה סידור עם פמינט

לדעתי יש בצבא איזה סידור עם פמינט. כך שמעתי מהאחיינית שלי. יש להם הסדר עם סופר פארם, ככה שלא תצטרכי באמת לשנות כל פעם סוג גלולה

מבצע בסופר פארם

מיכל צנעני צודקת, יש בסופר פארם מבצע לחיילות של גלולות פמינט. מי שמביאה קופון הנחה מהרופא בבסיס ומציגה חוגר יכולה לקנות חפיסה שכוללת 3 חבילות (לשלושה חודשים) וזה עולה סך הכל 69 ש"ח, זאת אומרת 23 ש"ח לחבילה של חודש... מבצע מעולה שכדאי לנצל...

זה באמת משמעותית יותר זול מהמחיר הרגיל

זה באמת משמעותית יותר זול מהמחיר הרגיל. אבל האמתי שלדעתי חבל שלא מספקים חינם גלולות לחיילות, גם ככה המשכורת שלהן זעומה..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר