כאבי בטן תחתונה

שמי לירון, כבר יומיים שיש לי כאבי בטן תחתונה שמלווים בצריבה בנרתיק. ניגשתי אתמול לרופא נשים לא הקבוע שלי הוא עשה לי אולטרסאונד ואמר שאין לי כלום בבטן. שאלתי אותו האם זו הפטריה שטרם עברה לי והוא בכלל לא עשה לי בדיקה ידנית ואמר שזה לא פטריה. אני בחורה שסובלת מפטריה ודלקות בנרתיק. אמרתי לו שכואב לי בכניסה לנרתיק. הוא אמר שזה כלום, זה מיחסי מין ונתן לי משחה. בעוד שבכלל לא קיימתי יחסי מין חודש. ניגשתי אחר כך לרופאת משפחה והיא אמרה שאולי זה דלקת בשתן ונתנה לי לעשות בדיקת סטיק שיצאה תקינה. וכדורי סידורל. לקחתי אותם וזה לא עוזר. שאלתי היא האם זה יזיק אם אני אקח נרות גינו פאבריל שיש לי בבית? אני לא יודעת מה יש לי. אני רק יודעת שאני סובלת וכואב לי. האם הנרות האלה מיועדים רק לפטריה או גם לדלקת בנרתיק? מה לעשות?

כאבים בנרתיק

שלום לירון ראשית, אין קשר בין כאבים בבטן תחתונה לדלקת נרתיקית. אולם מדברייך אני מבין שעיקר הבעיה מוגבלת לנרתיק ולא לבטן. נרות גינו-פבריל מיועדים לטיפול בפטריה נרתיקית (או לתהליך דלקתי שמקורו בפטריה), ולא מדלקת שהגורם הוא אחר. בנוסף לא ניתן לייעץ כראוי ללא בדיקה במצבים אלו, לכן רצוי שתפני שנית לבדיקה ולהערכה חוזרת. תרגישי טוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר