חרדה לפוריות שלי:-(

אני סובלת מהפרעות אכילה יותר מ-3 שנים, ומאז שהכל התחיל המחזור נעלם לי עד היום, כלומר נעלם ך-3 שנים. אני חושבת על היריון ומאוד רוצה להחזיר את המחזור, איך אעשה זאת? והשאלה החשובה ביותר היא האם אוכל להיכנס אי-פעם להיריון? תודה רבה.

מחכה בדריכות לתשובת הרופא:-) בבקשה תענו.

שלום למומחים

אני מחכה לתשובה כנה ואמיתית, אך אינני מקבלת תגובה. בקשה, תענו לי אם לא יהיו לי ילדים כיוון שאין לי מחזור 3 שנים, בגלל הפרעת אכילה. האם יש פתרון?

פוריות והפרעות אכילה

שלום לך לדעתי כדאי לטפל בהפרעת האכילה ולחזור למישקל תקין. קרוב לודאי שאז גם יחזרו המחזורים הסדירים

שלום

השאלה המציקה לי, היא האם אוכל להיכנס להיריון אי פעם. האם לא הרסתי לעצמי את הפוריות ומה ניתן לעשות? האם זה שהמחזור יחזור, אז אוכל להיכנס להיריון בלי בעיות? תודה רבה:-)

מחכה בדריכות לתשובת הרופא:-) בבקשה תענו.

אולי תענו לה כבר!!!!!!!!!!

פוריות והפרעות אכילה

שלום לך לדעתי כדאי לטפל בהפרעת האכילה ולחזור למישקל תקין. קרוב לודאי שאז גם יחזרו המחזורים הסדירים

שלום

וכשהמחזורים ישובו ויהו סדירים לאט לאט, האם אוכל להיכנס להיריון ללא בעיות? האם יש סכנה שאין לי מחזור 3 שנים וקצת? תודה רבה על התשובה:-)

חרדה לפוריות שלי:-(

אני סובלת מהפרעות אכילה יותר מ-3 שנים, ומאז שהכל התחיל המחזור נעלם לי עד היום, כלומר נעלם ך-3 שנים. אני חושבת על היריון ומאוד רוצה להחזיר את המחזור, איך אעשה זאת? והשאלה החשובה ביותר היא האם אוכל להיכנס אי-פעם להיריון? תודה רבה.

משטר של דייאה לפני הכל

אני יודעת שזה קל להגיד אך בלי להתחיל במשטר מוגדר של דייאטה את עשוייה להכנס למעגל קסמים של בעיות פריון. בהצלחה . שירה

שלום

וכשהמחזורים ישובו ויהו סדירים לאט לאט, האם אוכל להיכנס להיריון ללא בעיות? האם יש סכנה שאין לי מחזור 3 שנים וקצת? תודה רבה על התשובה:-)

מחכה לתשובה כנה:-) תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאות האישה
בחר
בחר