גרנד מרנייה

גרנד מרנייה

שלום בכתבתו של גיא על הליקר הנפלא דלעיל, הוא מציין כי גרנד מרנייה קורדון ג'ון (צהוב) מבוסס על ברנדי. לאחרונה נישבו בכיוונה של אוזני רוחות שעיקר דברן הוא כי למעשה גרנד מרנייה סרט צהוב מבוסס על אלכוהול נייטראלי. עקב כך שהאתר הרשמי של גרנד מרנייה כבר לא מציג באנגלית את הסרט הצהוב, והצרפתית שלי אינה מוצלחת כלל, אודה על הבהרת הנקודה. מצ"ב פיסקה המתארת את המרכיבים של הסרט הצהוב בצרפתית: Un assemblage dיlicat et parfumי oש l’alcool se marie avec l’arפme d’oranges amטres et d’oranges douces et d’autres ingrיdients parfumיs. תודה לעונים ! ג'וש

גרנד צהוב

אכן כך כצרכן וותיק הגרנד מרנייה הצהוב או בכנויו עניבה צהובה עשוי מתפוזים ואלכוהול נייטרלי אבל יש גם גרנדמרנייה עניבה אדומה והוא עשוי מאותם תפוזים על בסיס ברנדי להשכלה כללית יש גם גרנד כסוף מאוד יקר שדרגת הישון שלו מעל 100 שנה

סדר !!!!

הגרנד הצהוב כיום על בסיס אלכוהול נייטרלי. האדום מבוסס על קוניאק אך רק 51 % מתוך הנוזל בבקבוק הם קוניאק. לגרנד המיושן יש בקבוק בצבע חום והוא מבוסס על קוניאק בן 70 שנים.

גרנד מרנייה

שלום בכתבתו של גיא על הליקר הנפלא דלעיל, הוא מציין כי גרנד מרנייה קורדון ג'ון (צהוב) מבוסס על ברנדי. לאחרונה נישבו בכיוונה של אוזני רוחות שעיקר דברן הוא כי למעשה גרנד מרנייה סרט צהוב מבוסס על אלכוהול נייטראלי. עקב כך שהאתר הרשמי של גרנד מרנייה כבר לא מציג באנגלית את הסרט הצהוב, והצרפתית שלי אינה מוצלחת כלל, אודה על הבהרת הנקודה. מצ"ב פיסקה המתארת את המרכיבים של הסרט הצהוב בצרפתית: Un assemblage dיlicat et parfumי oש l’alcool se marie avec l’arפme d’oranges amטres et d’oranges douces et d’autres ingrיdients parfumיs. תודה לעונים ! ג'וש

גיסר - אשמח לקבל גם את פסיקתו של המומחה

בעיקר משום שהתשובות שהתקבלו עד עכשיו הן מנוגדות לשכתבת בדבריך על הגרנד מרנייה.

סדר !!!!

הגרנד הצהוב כיום על בסיס אלכוהול נייטרלי. האדום מבוסס על קוניאק אך רק 51 % מתוך הנוזל בבקבוק הם קוניאק. לגרנד המיושן יש בקבוק בצבע חום והוא מבוסס על קוניאק בן 70 שנים.

אחחחח ותראו למה אפשר להשתמש בו במדינה ללא חוסר בקוניאק....

ולציין שאצלינו מנה של תוית אדומה בפאב עולה בסביבות 50 ש"ח!!!

למען הסדר הטוב: הנה (שוב) ההסבר לגבי הגראנד מרנייה :

היה אשכול על הנושא לפני כמה חודשים, והרי ההיילייטס: התווית האדומה היא ע"ב קוניאק שהחברה עצמה מייצרת. התווית הצהובה (ואת זה כתב לי המאסטר בלנדר בכבודו ובעצמו, ונציג של החברה בהרצאה לפני כמה שנים בתל אביב) היא ע"ב ברנדי צרפתי משובח. מדוע הם מפרסמים שהבסיס הוא תזקיק ניטרלי (או דה וי בצרפתית)? מפני שהברנדי לא מיוצר על ידם, והם לא רוצים לפרסם את מותג הברנדי כדי לא לפגוע במכירות הקוניאק שלהם. אז בקיצור: צהוב ברנדי, אדום קוניאק, וזו אחת מהפעמים היחידות (השנה) שהאדום טוב יותר מהצהוב... :((( גיסר.

מזה....שני מדריכים מאותו מוסד עם ידע שונה!!!???

אני קורא מיד לישיבת הדרכה דחופה! נא לעבור על מערכי השיעור מיד! אסור לבלבל את הסטודנטים.... שיש(שמפסיק לשתות לאלתר גראנד-מרינייר עד שידע מה הוא שותה...)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר