ואם מדברים על אנשים שלא מבינים הרבה באלכוהול (moi)

חוץ מהעניין הרפואי משום מה התחלתי בזמן האחרון לגלות עניין אחר באלכוהול... אז להפוך לבארמנית אני לא (כבר זקנה מדי) אהפוך, אבל... אם אני רוצה ללמוד יותר על אלכוהול, ולעבור למשל קורס ברמנים (כי אני משערת ששם אפשר ללמוד הכי הרבה והכי מהר???)... כמה זמן זה לוקח? מבחינת שבועות? תודה מראש, מרה (בתכנונים לחופשה הבאה).

היי מרה...

קורס ברמנים את לא רוצה - ואת לא חייבת - הנה , אני מצרף את כל סיכומי קורס הברמנים שאני עשיתי - שהם דיי ממצים לגבי כל סוגי האלכוהול וכל עולם האלכוהול בגסות כל הפרטניות - תוכלי למצוא פה בפורום בדיפדוף אחורה, או סתם לשאול שאלות כמו תמיד enjoy נ.ב הקובץ מקווץ בZIP , אם לא הצלחת לפתוח אז www.winzip.com
h-15334.zip
קורס ברמנים - זמן אמיתי
(68.43 KiB) עדיין לא הורד

תודה על הסיכומים...

אני אקרא אותם כשיהיה לי את הwinzip. אבל נדמה לי שלא משנה כמה דברים אני אקרא, וכמה סיכומים אני אקבל, זה לא ישתווה ללהריח לבד, לטעום. Theory and practice הם דברים שונים ביותר... סתם רציתי לדעת כמה זמן לוקח לעשות קורס כזה. אני אנסה לחפש בגוגל.... נראה מה יצא. :-) בכל מקרה תודה רבה!

אז תסבירי את עצמך :) - הנה עוד תשובה

אני עשיתי קורס בזמן אמיתי - בב"ש הבירה (רצוי אדומה, רצוי אירית). לי לקח חודש וחצי - פעמיים בשבוע.. היה מ-ע-ו-ל-ה !!!! גיא (מנהל הפורום - תשתחווי) מעביר קורסים בברטנדר - הוא יוכל לתת לך יותר פרטים נראה לי חפשי בואללה "בר טנדר" ו"זמן אמיתי" - כנסי לאתר שלהם, תראי מה קורה עם זה... ד"א - אני אישית לא הייתי ממליץ לעשות קורסים אצל כל מני חאפרים כאלה ואחרים - ככה שאם את מחפשת מקצועניות גם בתאוריה וגם בכל מה שמסביב.. לכי עליהם ! בהצלחה !

טוב, אז גיא...

יש איפשהו קורס שלוקח בערך ארבע שבועות?

כמעט על הקורסים אורכים 4 שבועות

גם בברטנדר וגם בזמן אמיתי, עד כמה שידוע לי, הקורסים הרגילים אורכים כ- 4 שבועות, כך שזו לא תהיה בעיה. טלפונים : ברטנדר: 03-5445050 זמן אמיתי: 03-5185050 אם את רוצה, צרי קשר במייל ונראה מה יהיה אפשר לארגן... ;) גיסר.

תודה!

תודה על המספרים! ואני אצור קשר לקראת הקיץ כדי לראות מה ומי ומו... חופשה בקרוב (לצערי הרב) אין לי (אם אני רק מוציאה את המילה "חופשה" מהפה הבוס מראה לי את הדלת...), ככה שזה יצטרך לחכות עד ליוני :-) מי יודע. אולי בסופו של דבר אני אהפוך לרופאה מומחית לאלכוהול ;-)

קוראים לזה הפטולוגית.....

לקח לי זמן עד שירד לי האסימון...

אבל אהבתי. :-) אז כמה שנים צריך לעבור כדי לסיים את ההתמחות הנ"ל?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר