נו, שמעתם את המחאות כנגד הסופרפארם.....יש לי הצעה!!!

אין שום סיבה שאני לא אעבוד בישיבה!!! אני קורא מעתה לכל השתיינים להחרים את כל הבארים שמחייבים את הברמנים לעבוד בעמידה. זה ממש חוצפה!!! בסופרפארם לפחות גם הלקוח עומד אבל בבארים הלקוחות יושבים והברמן עומד!!! איפה הרשות להגנה מפני ניצול עובדים??? בירה אפשר למזוג גם מכיסא.....

נו, אז אם ככה למלחן וקילט אין שום בעיה

שניהם מתחרים מי יישב יותר זמן על המקרר בתוך הבר תוך כדי דיבור/ עישון/ חשיפת בטן/ מזיגת משקאות ללקוחות. קילט מוביל, אבל מלחן נושף בערפו... ;) בכל אופן, לגופו של עניין: איך, בתור ברמן, אני אמור גם לשבת וגם להביא את הרדבול מהמקרר שלמטה? חשבת על זה? צריך להתכופף וזה גם לא בסדר. למה שברמן יתאמץ? אולי כדאי לארגן כיסא של רופאי שיניים לברמן ונגמור את הסיפור? אני בעד, ואם אפשר לארגן כמה גלגלים למטה כדי שנוכל להגיד למטבח ולהגיש את האוכל ללקוח בלי ללכת יותר מדי זה יהיה חביב גם כן. באהבה ועצלות אין קץ גיסר.

בשמי ובשם האגדה....ת ק נ א ו ...

וכמובן כל הזכויות שמורות למקורות... האגדות מקיבוץ עין חרוד. אחד מהם אפילו ישן תוך כדיי. עדות חייה kilt1

נו, שמעתם את המחאות כנגד הסופרפארם.....יש לי הצעה!!!

אין שום סיבה שאני לא אעבוד בישיבה!!! אני קורא מעתה לכל השתיינים להחרים את כל הבארים שמחייבים את הברמנים לעבוד בעמידה. זה ממש חוצפה!!! בסופרפארם לפחות גם הלקוח עומד אבל בבארים הלקוחות יושבים והברמן עומד!!! איפה הרשות להגנה מפני ניצול עובדים??? בירה אפשר למזוג גם מכיסא.....

צודק...

סטרט אפ מטורף... תמיד ידעתי שיצא ממך משהו !!!

תלתלי זהב

ואז מה ? את הטיפים ישימו לך בחלק המתקפל של עגלת הסופר מרקט? זה ייפול בין החריצים...

אהההההההההההההההההההההההההההההה?????

מורי ורבי... כמה טוב לראות אותך כאן! יפה שזיהית את תלתלי הזהב שלי רק לפי הכינוי. צר לי, אך תגובתך שנונה מדי עבורי (כן, יש דבר כזה) אשמח לקבל ריפרייס.(=ניסוח מחודש).

בשמי ובשם האגדה....ת ק נ א ו ...

וכמובן כל הזכויות שמורות למקורות... האגדות מקיבוץ עין חרוד. אחד מהם אפילו ישן תוך כדיי. עדות חייה kilt1

אין כמו לשבת על הבר אצל ברמן שנרדם על המקרר, אה?

צודק...

סטרט אפ מטורף... תמיד ידעתי שיצא ממך משהו !!!

.

here is mine

.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר