גיסר.... בקשה לי אליך...

אני וחברים מחפשים כבר הרבה זמן משקה שירגש אותנו "ויתן לנו לדבר סינית" בוא נגיד ככה... אבל מצד שני... לסבול אנחנו לא רוצים... את רוב סוגי הוודקות כבר ניסינו וכל שאר השתייה החריפה... אנחנו מחפשים אולי קוקטייל או משהו שממש "ישחרר" אותנו...... מחכה להמלצה, בתודה, אלון ;)

לדעתי קוקטיל הסטלה הכי טוב שיש...

גרסא משופרת לפלמינג למבורגיני- פלמינג סוסיתא מציפים בכוס מרטיני סמבוקה וקלואה. בצדדים צ'ייסר ייגר וצייסר אבסינט. נו ושותים כמו שכולם יודעים.... מבעירים את כוס המרטיני. שותים עם קש כשתוך כדי מוזגים את הייגר והאבסינט למרטיני... בתאבון חחח. נ.ב. הולך ממש טוב עם שוט אפטר-שוק כחול לאחר מכן..

נשמע נהדר...

שכחת את הכהל 95%, לא? ;) סתם, אם זה עושה לך את זה- לבריאות, אל לומר שזה הדבר הכי מומלץ? אה, לא בדיוק. ידידי אלון, לא הבנתי בדיוק. ניסיתם וודקה, וויסקי, קוניאק ושאר משקאות ולא הצלחתם "לדבר סינית"? או שהצלחתם, אבל רוצים שינוי? גיסר.

ואוו...רק מלחשוב על זה כבר יש לי בחילה והקאות

נשמע נהדר...

שכחת את הכהל 95%, לא? ;) סתם, אם זה עושה לך את זה- לבריאות, אל לומר שזה הדבר הכי מומלץ? אה, לא בדיוק. ידידי אלון, לא הבנתי בדיוק. ניסיתם וודקה, וויסקי, קוניאק ושאר משקאות ולא הצלחתם "לדבר סינית"? או שהצלחתם, אבל רוצים שינוי? גיסר.

יש קאמבקים שאני פשוט אוהב !

אז הנה הקאמבק עכשיו ברצינות... מנסיון של ילד עד לנסיון של היום הכל תלוי באיכות הדברים שאתם שותים... סאטלה טובה בשבילי זה (שתוק גייסר :) ) סאוטרן (דאבל שוט לבחור גדול שכמותי, עם רדבול... הרבה קרח... וסאטלה טובה יותר זה ג'ק דניאלס בכמות נכבדת עם 2 קוביות קרח... הכל תלוי באיכות... וודקה ב4 שקל או גם ב30 שקל בפיצוציה גורם לך לדבר סינית, רק לא להרגיש יותר מדי טוב... אם בכלל אם זה לא עוזר.. תעבור לקוקאין... או שלא ! .ר.

גיסר.... בקשה לי אליך...

אני וחברים מחפשים כבר הרבה זמן משקה שירגש אותנו "ויתן לנו לדבר סינית" בוא נגיד ככה... אבל מצד שני... לסבול אנחנו לא רוצים... את רוב סוגי הוודקות כבר ניסינו וכל שאר השתייה החריפה... אנחנו מחפשים אולי קוקטייל או משהו שממש "ישחרר" אותנו...... מחכה להמלצה, בתודה, אלון ;)

זה ממש לא קוקטיל שקשה לשתות אותו

עובר חלק ועושה הרגשה נעימה. לפחות לי... חוץ מזה.. פלמינג אבסינט אם שותים אותו כמו שצריך עושה סטלה חמודה מאוד. אבל מוקדם מאוד מתרגלים אליה ואז אפשר לומר..אין סטלה בכלל. מטפטפים אבסינט על כפית סוכר ככה שכל הסוכר יספק באבסינט. מדליקים. מחכים חצי דקה בערך עד שהסוכר ידלק טוב טוב. מטפטפים טיפה בוערת אחת (מקסימום 2) מדליקים את האבסינט. עוטפים את השוט בכפות ידיים ומסניפים את האדים (כן כן) ונותנים בשלוק. יש לציין שאת התהליך צריך לעשות ממש ממש מהר... כששתיתי את זה תמיד הייתי עושה 2 כאלה ומקנח בשוט אפטר כחול. זה ממש סבבי בבי.

ובכל זאת... גיסר אני רוצה תשובה ממך......

המלצה מה"אומן" ;)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר