אני רוצה לגוון!

אני רוצה לגוון!

תעזרו לי :) אני לרוב נצמדת למשקאות הספציפיים שאני אוהבת - גלן פידיך, מורנג'י, בנדיקטין, רסטינייל ושות'. בא לי לנסות משהו חדש (אני מכירה המון משקאות, אז תהיו מקוריים.) מה אתם ממליצים?

גולדסטאר !!!

אבל

יש לי בעיה עם בירות :>

לפי מה שאת שותה את אוהבת דברים מתוקים...

גלמורנג'י מתוק גלנפידיך עוד יותר... בנדיקטין דרמבוי וrusty nail גם מתוקים. אני ממליץ לך לנסות עוד ליקרים כגון שארטרז צהוב לא קפוא אלא בסניפטר. או להנות מכוסית של גרנד מרנייה עם קרח. אירייש מיסט גם יילך (אמנם לא חזק כמו הדרמבוי אבל יורד יותר חלק..) וכמובן איך שכחנו את משפחת הוויסקי האמריקאים. (מי לא אוהב מייפל?) אז קדימה להתחיל לנסות ג'hם בים מייקרס מארק וכו'... אחלה בורבונים. תגידי לי מה החלטת kilt1

אני רוצה לגוון!

תעזרו לי :) אני לרוב נצמדת למשקאות הספציפיים שאני אוהבת - גלן פידיך, מורנג'י, בנדיקטין, רסטינייל ושות'. בא לי לנסות משהו חדש (אני מכירה המון משקאות, אז תהיו מקוריים.) מה אתם ממליצים?

תיפני ל"מוקדי המכירה" הקרובים לביתך...(מעצבן את עצמי)

לפי מה שאת שותה את אוהבת דברים מתוקים...

גלמורנג'י מתוק גלנפידיך עוד יותר... בנדיקטין דרמבוי וrusty nail גם מתוקים. אני ממליץ לך לנסות עוד ליקרים כגון שארטרז צהוב לא קפוא אלא בסניפטר. או להנות מכוסית של גרנד מרנייה עם קרח. אירייש מיסט גם יילך (אמנם לא חזק כמו הדרמבוי אבל יורד יותר חלק..) וכמובן איך שכחנו את משפחת הוויסקי האמריקאים. (מי לא אוהב מייפל?) אז קדימה להתחיל לנסות ג'hם בים מייקרס מארק וכו'... אחלה בורבונים. תגידי לי מה החלטת kilt1

החלטתי

שאני רוצה לנסות משהו בסגנון קצת אחר. אני אוהבת את המתוקים והחזקים (יחסית) אבל בא לי לאמץ לי משפחת משקאות נוספת :> את הדברים שרשמת אני מכירה. תחשוב על משהו? :>

נסי להתמקד קודם בתחום המשקאות

ויסקי? ליקרי Cream ? ליקרים מתוקים? ביטר? אניס? רום? טקילה? וורמוט? ואולי יין?

תיפני ל"מוקדי המכירה" הקרובים לביתך...(מעצבן את עצמי)

_

החלטתי

שאני רוצה לנסות משהו בסגנון קצת אחר. אני אוהבת את המתוקים והחזקים (יחסית) אבל בא לי לאמץ לי משפחת משקאות נוספת :> את הדברים שרשמת אני מכירה. תחשוב על משהו? :>

ההצעה שלי היא כזו :

אם אמרת שאת רוצה שינוי, אז לדעתי עומדות בפנייך 2 אופציות: 1. ללכת לכיוון המשקאות האיכותיים והמיושנים 2. ללכת לכיוון שונה לחלוטין, למשל משקאות ביטר, וודקה או אולי אפילו אניסים אם אופצייה 1 היא הנראית לך, ואת אחת שמעריכה וויסי טוב ומיושן, אז למה לא קוניאק? המבחר כל כך גדול, ההיצע ענקי והטעמים נהדרים. דרגות יישון, חביות כאלה ואחרות, סוגים, מותגים- עולם ומלואו. עוד משקה שיכול להתאים (אך הוא איננו פופולארי כ"כ בארץ) הוא רום. יש המון מותגים, ורום מיושן איכותי הוא משקה נפלא ומפתיע לטובה. אם אופצייה 2 נראית לך יותר, אז המבחר הוא הרבה יותר גדול: משקאות ביטר הם משקאות שבד"כ שותים אותם או חבר'ה צעירים שרוצים "לדפוק ת'ראש" ושותים אותם בשלוק, או חבר'ה שרוצים ליהנות מהטעם (ולמרות המרירות אפשר ליהנות מהטעם) ושותים לאט ובהגיון. פרנה ברנקה, פרנה מילאנו, אונדרברג, אוניקום, אוורנה, רמצוטי, ייגרמייסטר- ועוד רבים וטובים אחרים. אניסים? אחלה קבוצה, וטעמים רבים לה: החל מהעראק והאוזו הפשוטים, עד לפסטיס ופרנו המשובחים יותר, סמבוקה לבנה וסמבוקה שחורה. מה הכיוון? גיסר. נב. ותמיד תזכרי שיש גולדסטאר בהיכון... ;)))

תשובה (קצת מאוחרת)

נראה לי שאני אלך על האופציה הראשנה. את הטעם של אניס אני לא אוהבת, ובגלל זה יצא לי לשתות אוזו, ערק ושות' בשוטים כדי לתפוס ראש. ייגר אני "אוהבת" גם כן בתור משקה להשתכר (אומנם אחרי המון שוטים :> ) וכך גם לגבי שאר ה"ביטר". תודה :> ואולי יום אחד אני גם אוהב בירות. בהחלט יהיה לי יותר זול :>
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר