שאלה לגבי בנדקטין...

משהו ש"הציק" לי ולא מצאתי לגביו תשובה.... מישהו יודע באיזה קונייאק משתמשים להכנת הבנדקטין? ומה דרגת הישון שלו?? (למרות שעם המשקה הזה זה בטח סודי או משהו....) אותה שאלה לגבי גראנד מרינייה אדום.... תודה.

גראנד מרניה אדום מבוסס על קוניאק בן 10 שנים

בנדיקטין לא מבוסס על קוניאק

זוהי טעות רווחת בארץ (גם אני נפלתי בפח), אבל הבנדיקטין הוא ליקר המבוסס על תזקיקי ענבים הכי איכותיים שיש, אך אינם קוניאק. בשום מקום מוסמך לא תמצא שקוניאק הוא הבסיס, אלא תמיד "או דה וי", ובמקרה הזה- לעומת הגראנד מרנייה- הם לא מבלבלים... בקשר לגראנד מרנייה- יכול להיות באמת שזה קוניאק בן 10- אני לא שמעתי על זה בכל מקרה. גיסר.

באמת?!

אני מרגיש די דביל.... לא יודע למה החלטתי שזה קוניאק... למרות שאם אתה נפלת בפח הזה , אז אני מרגיש קצת יותר טוב (; DRUNKBOY , יש לך איזה מקור או משהו שאומר שזה 10 שנים? סתם מעניין לראות כי חיפשתי ולא מצאתי... תודה.

בעעעעעעעעע

נזכרתי בשרשור על האו דה וי (ברנדי :-) במרינייה

באתר הבית של בנדיקטין, בעמוד של B&B

נכתבה הפיסקה הבאה: In the 1930's, a barman from the famous Club Twenty One in New York dreamt up a blend of Benedictine and Brandy. This new drink was instantly successful, and was called B&B. Drier than Benedictine, B&B, which is very popular with the Americans, is the result of the careful blend between the strength of an old cognac and the 27 plants and spices which go up to make Benedictine liqueur. The formula, of course, is a secret, and only the chief distiller knows the exact composition of the B&B made at the Benedictine Palace in Fיcamp. במשפט: the strength of an old cognac and the 27 plants and spices which go up to make Benedictine לא ברור למה הכוונה ב"which go up to make Benedictine" האם הכוונה ל-27 העשבים או שמא גם ל"old cognac" בכל מקרה, אני מסיק מהמלל הנ"ל כי בבקבוקי B&B שלהם יש בוודאות קוניאק ולא ברנדי אחר כפי ש"ממציא" המשקה נהג לערבב. תקנו אותי בבקשה אם אני טועה... http://www.benedictine.fr

עדיין זה לא סותר את הטענה שלי

הפיסקה שהבאת מתארת את המותג B&B של החברה, שבו יש ערבוב של קוניאק ובנדיקטין. הבנדיקטין עצמו לא מכיל קוניאק. גם באתר הרשמי שלהם וגם בכל מקום מוסמך אחר לא תראה שום אזכור לכך שיש קוניאק בליקר. המיתוס הזה קיים מכיוון שהטעם של הבנדיקטין הוא כל כך עמוק ואיכותי, שניתן להשוות אותו לקוניאק, אבל מה לעשות, מדובר באו דה וי מיושנים ומשובחים "בלבד". גיסר.

באתר גם נאמר...

שהמתכון של ה-B&B הוא סודי.... אם כך.... מה בדיוק אני מכין בבית מהנסי ובנדקטין (חצי מנה כל אחד...)? חשבתי שזה ה-B&B.... לא?

מדובר על הבקבוק

B&B שהוא שילוב של קוניאק/ברנדי ובנדיקטין כבר מוכן, והוא סודי. אתה מתכוון לקוקטייל B&B שזה שילוב של כל קוניאק ובנדיקטין שמכינים לבד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר