יש לי משקה נחמד בשם דוליס- Dooleys, משהו מכם מכיר את המשקה ואם כן אשמח להצעות קוקטייל.

בתודה מראש ביתן

ליקר גרמני בטעם טופי

רכיביו העיקריים הם וודקה, שמנת, סוכר וכמובן טופי http://www.fresh.co.il/dcforum/Gourmet/955.html

בסדר, הבנו שאתה מנהל פורום ב Fresh- זה קצת לא אתי לעשות את מה שאתה עושה

מר בנדיקטין היקר. בלי להיות חלק ממערכת וואלה, אני יכול לומר שחורה לי מאוד לראות את הפרסומות שאתה עושה לפורום שלך. פורום לא מפרסמים בפורום המתחרה לך, ולדעתי זו התנהגות קצת כפוית טובה. איני יודע אם גיא העיר לך על זה בעבר, אבל לדעתי זה פשוט לא יפה מצדך. אין כמעט הודעה אחת שלך שבה אין קישור לפורום שלך, וזהו ניסיון עצוב למשוך אליך גולשים (וכמו שאתה רואה זה לא הכי עוזר), אז אודה לך אם תפסיק לפרסם ופשוט תתן מהידע שלך (מה שלא עשית בשאלה על הדוליז, כי לכתוב שזה ליקר טופי גם אני יכול. לא הבנתי מה התוכן בקישור ששמת). מקווה שלא תיקח את זה אישי מדי. תודה.

מסכים!! חלאס לפרסם כאן את פרש, גם ככה הוא פורום גרוע!!!

מר ברנהיימר היקר

נתחיל בזה שיש לך קצת ליקוי בהבנה: לפורום גורמה ב-FRESH יש שני מנהלים מכובדים, ואני לא אחד מהם... זה קצת קטנוני מצדך, לאחר שחודש וחצי לא כתבת כאן אף מילה, לבוא ולהטיף ביקורת ! לדעתי כאשר עוסקים בנושאי אלכוהול באינטרנט, תמונת הבקבוק חשובה לא פחות מהמילים. פורום FRESH מאפשר לשים בהודעה אחת אינספור תמונות, ולכן כאשר אני כותב על משקה, אני בד"כ מוסיף גם תמונות שלו. הרשה לי לא להתייחס לשאר דבריך הקטנוניים כי כולם היו מבוססים על הנחה שגויה. אם עניין הקישורים לתמונות מפריע למנהל הפורום כאן, אותו אני מכבד, אפסיק לתת קישור לאשכולות עם תמונות שצילמתי. בתור אחד שמשיב לגולשים כאן על שאלות, לא אסכים להתחשב בדעתך מכיוון שאיני רואה את שמך כגולש פעיל כאן. כמו כן, לא זכור לי שחלקת קצת מידיעותיך עם מישהו ששאל כאן שאלה. אם התכנים שלי מפריעים לך, שמורה לך הזכות לא להיכנס. חג שמח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר