רוצים לשמוע סיפור מעניין על הפורום ?

אבא שלי החליט לשאול בפורום שאלה תמה על הכנת גראפה , כמובן שלפני זה הוא לא שאל אותי , ופשוט פירסם פה שאלה... המסכן חטף פה בליץ שכלל המלצה לסחיטת גרביים וזיקוק הנוזל במקרה שמתי לב להודעה שלמפרסם שלה היה שם מוכר בשבילי... וכששאלתי אותו אם זה הוא שפירסם אמר שכן ושאחרי תשובת הגרביים המפורסמת הבין שהאנשים פה מפגרים ולא נכנס יותר . מה מוסר ההשכל אתם שואלים ? בפעם הבאה שאדם תם שואל שאלה הגיונית ופשוטה , מי שאין לו משהו חשוב להגיד שיסתום את הפה כי הוא מוציא שם רע לפורום שלנו , ואנשים מקבלים את הרושם שכל חברי הפורום הם סנובים יהירים שלא מוכנים לענות לשאלות רציניות ורק מלגלגים על אנשים שבאו בשביל לשאול שאלות , כשזו בעצם אחת הסיבות לקיום הפורומים . הבנת ? מר עידן זהבי ??? וכל שאר המתחכמים למיניהם ???

א ת ה כ ל כ ך צ ו ד ק ....!!!!!!!!

relex man!!!

תאמין לי ששם רע זה הדדבר האחרון שהתכוונתי להוציא. קצת ציניות והומור לא יזיקו ולא הייתה כאן שום כוונת זדון איש קבל את התנצלותי הכנה (וכך גם אביך) אם יצא כך ואני עדיין אומר שקצת הומור לא יזיק אחרי הכל אף אחד לא היה גס רוח. אז....שששש

ואני שמח שאני כלכך מוכר לך

מקווה רק שאתה לא מבצע תצפיות לעבר מקום מגורי... תפסיק להיות כה דרמטי בנאדם

relex man!!!

תאמין לי ששם רע זה הדדבר האחרון שהתכוונתי להוציא. קצת ציניות והומור לא יזיקו ולא הייתה כאן שום כוונת זדון איש קבל את התנצלותי הכנה (וכך גם אביך) אם יצא כך ואני עדיין אומר שקצת הומור לא יזיק אחרי הכל אף אחד לא היה גס רוח. אז....שששש

הומור ? איפה בדיוק ראית הומור ?

מצטער ניסיתי למצוא טיפת הומור במה שכתבת אבל לא מצאתי ותאמין לי שניסיתי !!! בפעם הבאה את דעותיך המטומטמות תשמור לעצמך אם אין לך משהו חיובי להגיד . אם יש לך דעה מקצועית או מידע להוסיף או להגיב לשאלה שנשאלה אז בשמחה תענה אבל אתה לא חייב להגיב על כל דבר שאין לך טיפת ידע בו... אם היית טועם פעם גראפה איכותית לא היית עונה כמו שענית לשאלה מקצועית וליגיטימית אתה ושכמותך פוגעים בפורום כולו וכמו שאמרתי מוציאים שם רע לכולנו. כמו שאני והרבה אחרים פה תמיד נהנים לעזור ולענות על שאלות גם אתה מוזמן וגם בדיחה או קצת ציניות מתקבלות בברכה פה ושם ביננו לבין עצמנו . אבל זה מטומטם להגיב כמו שהגבת לאדם שאינך מכיר בנוגע לשאלה קונקרטית ומתאימה לפורום . ואני לא אומר את כל זה רק בגלל שזה היה אבא שלי , אלא בגלל שאתם עושים את זה הרבה מאוד פעמים לאנשים שאין להם רקע וידע בנושא ובאים לכאן בשביל להחכים וללמוד ובדיוק בשביל זה נועד הפורום !!!

ליקר מייקר :

אותו בחור להערכתי לא עבר את גיל 18,יתר על כך דעתו על הגראפה כנראה דבקה בו עוד מהקורס ברמנים שהוא טעם שם איזה גראפה ב 15 ש"ח ואמרו לו שגראפה זה זוועה ועל מנת שיוכל להחשב כאן כמבין ויודע אלכוהול, הוא ניסה "להשוות" את דעתו עם שאר האנשים שגם בהם דבקה הדיעה... חבל שהרבה אנשים פה באמת לא מתייחסים ברצינות לאנשים תמימים שבאמת שואלים שאלות רציניות אלא עונים להם תשובות לעיתים מביכות את זה ששאל... אנשים !!! לא כולם כאן עשו קורס אצל גיסר ולא כולם מבינים באלכוהול !!!! ולדעתי יש לכבד כל חבר שנכנס לכאן בין אם הפייבוריט שלו זה וודקה רד בול או סמירנוף אייס או כל דבר אחר... אז די עם הציניות והתשובות המטומטמות !!!!

חברה לא להיסחף, לא הייתה לו שום כוונת זדון ואתם מוציאים את הדברים מפרופרציות

לא אמרתי שזה היה בזדון , אלא מטיפשות ויהירות

מסקנות (תמיד זה נעשה בדיעבד...) :

כמו שכתב לפני שנה ומשהו אדון מלחן היקר (איפה נעלמת?) שפורום אלכוהול חייב להיות לפעמים קצת מצחיק, ציני, סרקסטי ואפילו לא קשור לאלכוהול, ולכן הומור טוב מתקבל בברכה. העניין הוא, שלא כל האנשים בעולם מכירים את ההומור הזה, ולפעמים, זהבי, אנשים נכנסים לפורום אלכוהול כדי לשאול ולברר על הדבר הזה- נו, איך קוראים לו...אה, כן- אלכוהול!!! מי שנכנס כדי לשאול משהו על אלכוהול, יש להתייחס אליו בכבוד הראוי לכל מי שלא ב"קליקה" So Called של הפורום, ולא להעיר הערות מטופשות על גרביים או לא גרביים. לא יודעים? 2 אופציות לפניכם: 1. לא להגיב 2. לרשום "אין לי מושג". לא קשה, נכון? אז נא לכבד איש את רעהו, ואת ההומור להשאיר לזמן והמקום הראוי. תודה גיסר. נב. לא כל הערה עם אנלוגיה שלא קשורה לנושא נחשבת שנונה, אז אם אין לכם את זה- לא נורא... והמבין יבין...

תודה רבה מאסטר סנסאי גיסר !

נכון! הפורום צריך להיות גם מצחיק גם משעשע וגם מבדח...

יו'ר הקליקה הצינית, העוקצנית והסרקסטית.

הנה תזמון נכון לפרצוף ציני ----------------------------------->>>>>

רוצים לשמוע סיפור מעניין על הפורום ?

אבא שלי החליט לשאול בפורום שאלה תמה על הכנת גראפה , כמובן שלפני זה הוא לא שאל אותי , ופשוט פירסם פה שאלה... המסכן חטף פה בליץ שכלל המלצה לסחיטת גרביים וזיקוק הנוזל במקרה שמתי לב להודעה שלמפרסם שלה היה שם מוכר בשבילי... וכששאלתי אותו אם זה הוא שפירסם אמר שכן ושאחרי תשובת הגרביים המפורסמת הבין שהאנשים פה מפגרים ולא נכנס יותר . מה מוסר ההשכל אתם שואלים ? בפעם הבאה שאדם תם שואל שאלה הגיונית ופשוטה , מי שאין לו משהו חשוב להגיד שיסתום את הפה כי הוא מוציא שם רע לפורום שלנו , ואנשים מקבלים את הרושם שכל חברי הפורום הם סנובים יהירים שלא מוכנים לענות לשאלות רציניות ורק מלגלגים על אנשים שבאו בשביל לשאול שאלות , כשזו בעצם אחת הסיבות לקיום הפורומים . הבנת ? מר עידן זהבי ??? וכל שאר המתחכמים למיניהם ???

גייסר ושאר הפורום - זה קצת ...

מעצבן שבא ילד ושואל איך להכין "בקרדי קולה", זה כמו לשאול איך מכינים וודקה רדבול... ולו כן עניתם. בענין הגראפה... באמת שזה היה מוגזם ולא לענין.. אבל גייסר תתחיל בבקשה לסנן כל מני דברים לא מקצועיים שנכתבים ע"י ילדים מפגרים... זה מתחיל להציק, ולא רק שאנחנו נראים כמו חבורת נאדים נפוחים אנחנו כבר משפילים את עצמנו מבחינת מקצועיות !

א ת ה כ ל כ ך צ ו ד ק ....!!!!!!!!

מה קרה????? העבירו את הסאגה לפורום????

מזל שאי אפשר לירות דרך הרשת אחרת נראה לי שהיו מצטמצמים מס'חברים פה.

relex man!!!

איפה אתה עובד? מר זהבי ??? אפשר לקפוץ לביקור?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר