ייגר או רמצוטי?

ייגר או רמצוטי?

שאלה לכולם, ואני מבקש את האמת לאמיתה: מה יותר טעים לכם, ייגרמייסטר או רמצוטי? ואני חייב להרוס: בלי תגובות של "זה חרא וזה חרא", אלא את האמת- אם הייתם חייבים לשתות אחד מהם, מה הייתם מעדיפים, ולמה? ודרך אגב, למכירה ברז מזיגה בעיצוב חדיש של ייגרמייסטר- הקישור למטה. גיסר.

לדעתי

רמצוטי ובגדול, הרבה יותר טעים, הרבה יותר זול (ברוב המקומות) ואני מת על טעם ההדרים

מה עם האוורנה לא שכחנו אותו?

לדעתי הייגר נהדר אבל חסר בו משהו שיש ברמצוטי תוספת של מתיקות קלה וירידה יותר טובה בגרון. יכול להיות תהליך דסטילציה יותר נקי? לגבי המחיר שהוא גם פקטור..אין ספק הרמצוטי לוקח. אין שום סיבה בעולם שייגר יעלה 120 שקלים לבקבוק. אבל כרגיל כ ס פ י !!! kilt1

שתיתי את שני המשקאות ו....

רמזוטי עשה לי בחילה. נכון שהטעם שלו דומה מאוד ליגר אבל כו שאומרים "הוא לא נכנס טוב" יותר גם ומתוק (מתיקות די שלילית) לא יודע איך להסביר את זה אבל הוא לא עשה לי טוב. אז אני עדיין עם הייגר (כמובן רק אם הייתי חייב לשתות אחד מהם)

יש גם ברז שמשלב ייגר עם רד-בול?

אם כן אז קנינו 5 ולשאלתך: רמצוטי!!! בגדול למרות שלדעתי אין הרבה הבדל בטעם

אני עם הייגר, אחלה של משקה

אני משוחד לייגר.

מה עם האוורנה לא שכחנו אותו?

לדעתי הייגר נהדר אבל חסר בו משהו שיש ברמצוטי תוספת של מתיקות קלה וירידה יותר טובה בגרון. יכול להיות תהליך דסטילציה יותר נקי? לגבי המחיר שהוא גם פקטור..אין ספק הרמצוטי לוקח. אין שום סיבה בעולם שייגר יעלה 120 שקלים לבקבוק. אבל כרגיל כ ס פ י !!! kilt1

אני עם זה שחדר לראשונה לתודעת העולם

רמזוטי כמובן, הלהיט מאיטליה שבשנות ה-80 נשפך כמים בכל הפאבים בעולם.

יש גם ברז שמשלב ייגר עם רד-בול?

אם כן אז קנינו 5 ולשאלתך: רמצוטי!!! בגדול למרות שלדעתי אין הרבה הבדל בטעם

רמצוטי לקוח

בגדול, אני מעדיף את רמצוטי, אבל גם ייגר סבבה. למי שעדיין לא מכיר את המשקאות האלו, אז אני ממליץ לקרוא עליהם (ועל רבים אחרים) באלכופדיה - אנציקלופדיית האלכוהול האינטראקטיבית: http://www.alco-pedia.co.il/index.php/%D7%90%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%95_%D7%A8%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%98%D7%99 צ'ירס!

ייגר או רמצוטי?

שאלה לכולם, ואני מבקש את האמת לאמיתה: מה יותר טעים לכם, ייגרמייסטר או רמצוטי? ואני חייב להרוס: בלי תגובות של "זה חרא וזה חרא", אלא את האמת- אם הייתם חייבים לשתות אחד מהם, מה הייתם מעדיפים, ולמה? ודרך אגב, למכירה ברז מזיגה בעיצוב חדיש של ייגרמייסטר- הקישור למטה. גיסר.

ללא ספק רמצוטי

גיא שלום לך, איפה נעלמת?!

ו... ייגר.

הוא עדיין בגדר X...

איזה גאון הדור החיה שרשור משנת 2004...

לדעתי

רמצוטי ובגדול, הרבה יותר טעים, הרבה יותר זול (ברוב המקומות) ואני מת על טעם ההדרים

ברור שרמזוטי

הרבה יותר עדין מחליק בגרון יותר בקלילות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר