מתכונים פשוטים

מתכונים פשוטים

חזרנו מהמסע לפולין של כיתתנו הצדידנו בחומרים הבאים: אבסינט 85 אחוז יגר מסטר גק דניאלס רד ליבל למען שמנו הטוב רק אומר שבמהלך המסע רק בדקנו את באבסינט ולא שתינו לשם השתכרות. התברר שהדבר חזק מעל כל שיאור, כל התווית מלאה באזהרות. וגם כשקנינו האיש שאחרנו בתור הזהיר אותנו שהכבד שלנו עלול להידפק. הטעם שלו משתלט על כל דבר מוסיפים כמה טיפות ולכוס קולה ואי אפשר לשתות את זה. מה שאני מבקש זה כמה מתכונים פשוטים של אבסינט או של כל חומר אחר המצויין למעלה שיאפשרו שתייה בה לא יוגרש טעם יותר מדי חזק של החומר אלא של מיץ או משהו בסגנון. במסגרתנו אנחנו יכולים לספק רק כמה מיצי פירות ומשקאות מוגזים קלים ובירה. בנוסף אין לנו את יכולת מדידה כלשהי רק כוסות פשוטות שאיתם גם מודדים כמויות בעוגות :) אז תנו יחסים וננסה לקמבן את זה איך שהוא ... דבר שני שאני מבקש זה לדעת האם באמת האבסינט כל כך קטלני תודה רבה מראש

על האבסינט

אבסינט הוא משקה צרפתי (ולא שוויצרי גיסר!) שהמלך לואי ה-13 היה שותה בקביעות בסיסו הוא הצמח "לענה" (wormwood) בעיקרון זהו צמח הזייתי.אמאמא....כיום האבסינט שלנו בישראל רק מחקה את טעמו של האבסינט המקורי...משמע ריכוז הלענה שלו לא גבוה בכלל...ולכן לאבסינט בארצינו אין סכנה הזייתית. אבל האבסינט המקורי בארצות שונות(צכיה צרפת שוויץ ספרד ויכול מאוד להיות שגם מה שצויידתה בו) הוא סם הזייתי במובן מסויים. אני יודע שבספרד היו שותים אותו ע"י זירזוף כמה טיפות לכוס וויסקי (מנת וויסקי) או לכוס מים...שים לב! זירזוף כמה טיפות!! אל תפריז! כמו כן יש את קוקטייל האבסינט בארצנו(לא מומלץ להכין עם האבסינט שלך כי יכול להיות שהוא מקורי) "שיתוק" או "הפלה" או "אשת השטן" כאשר כל אלו הם אותה גברת בשינוי אדרת 1/3 אבסינט,1/3 ייגר 1/3 אפטר שוק (בכוס של דאבל שוט...זאת שמקפיצים איתה טקילה) זהירות זהירות זהירות בנאדם!!ריכוז אלכוהול גבוהה פוגע בראיה!!!

ד"א - אם אתה מפחד לשתות את העסק או אם "במקרה" אין לך מה לעשות עם הבקבוק - שים את הבקבוק.....

באגאדיר הקרוב לביתך - אנחנו כבר נאסוף אותו בהזדמנות ו"נסבול" את הטעם המגעיל בעצמנו אנו.... סכנת נפשות אבל בשבילך אנחנו מוכנים לעשות הכל

רשף- כל הכבוד על ההקרבה- העם איתך !

על האבסינט

אבסינט הוא משקה צרפתי (ולא שוויצרי גיסר!) שהמלך לואי ה-13 היה שותה בקביעות בסיסו הוא הצמח "לענה" (wormwood) בעיקרון זהו צמח הזייתי.אמאמא....כיום האבסינט שלנו בישראל רק מחקה את טעמו של האבסינט המקורי...משמע ריכוז הלענה שלו לא גבוה בכלל...ולכן לאבסינט בארצינו אין סכנה הזייתית. אבל האבסינט המקורי בארצות שונות(צכיה צרפת שוויץ ספרד ויכול מאוד להיות שגם מה שצויידתה בו) הוא סם הזייתי במובן מסויים. אני יודע שבספרד היו שותים אותו ע"י זירזוף כמה טיפות לכוס וויסקי (מנת וויסקי) או לכוס מים...שים לב! זירזוף כמה טיפות!! אל תפריז! כמו כן יש את קוקטייל האבסינט בארצנו(לא מומלץ להכין עם האבסינט שלך כי יכול להיות שהוא מקורי) "שיתוק" או "הפלה" או "אשת השטן" כאשר כל אלו הם אותה גברת בשינוי אדרת 1/3 אבסינט,1/3 ייגר 1/3 אפטר שוק (בכוס של דאבל שוט...זאת שמקפיצים איתה טקילה) זהירות זהירות זהירות בנאדם!!ריכוז אלכוהול גבוהה פוגע בראיה!!!

אבסינט

רק רציתי להוסיף לקוקטיילים....שנכון הם כולם אותה גברת בשינוי אדרת. ובקשר לכך שאמרו שזה פוגע בראייה,זה נכון ולכן יש עוד שם לקוקטייל הזה והוא:"שחור בעיניים"....אני באמת צריכה לתאר מה קורה אחרי כוס שוט כזו?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר