מי מכיר?

מי מכיר?

אמא שלי עד היום זוכרת את טעם האניס שהיתה שותה כילדה בצרפת ניסנו להפתיע אותה עם עראק שנכתב עליו אניס -אבל רק לפמי רמת האלכוהול (45) אימי פסקה שזה לא זה... מי מכיר את משקה האניס(ט?) והיכן אפשר להשיג אותו בארץ?

בוא ננסה להיזכר

לפני שגיסר יקפוץ על המציאה ויכה בכל משקה שאין פעם הוכן ובו טעם של אניס, אנסה אני, הפעוט לפתור את בעייתה של אימך (אולי גיסר שומר שבת...). יש שני סוגי משקאות שאני יכול לחשוב עליהם, הראשון הוא פסטיס שהוא משקה אניס עם ליקריש ואפשר למצוא מותגים כמו ברג'ר וריקאר(ד). או משקה שני הוא הפרנו, משקה אניס עם לענה. אה, גיסר... ד"ש מרורי אנגוסטורה.

שבת שלום לכולם. אסף אמא שלך במקור ממארסיי אולי?

כי אם כן אז ככל הנראה היא אכן מתכוונת לפסטיס- משקה אניס צרפתי המתובל, בין השאר, בצמח הליקריש. יש כל מיני מותגים של פסטיס: ריקאר, ברז'ה, אפרון, פסטיס 51- ועוד שרות בצרפת. אממה, אם אתה טוען שהיא שללה את העראק כי הוא 45% אלכוהול, אז יש בעיה, מכיוון שכל הפסטיסים הם 45%... ולכן נשארו 2 אופציות: 1. פרנו 2. אבסינת אם תשובה 2 היא הנכונה, אני יכול לנחש שאמא שלך רואה כל מיני צבעים ככה סתם באמצע היום, שהיא חייכנית יותר מכולם ושאולי, אבל אולי , חסרה לה אוזן... ;))) סתם, בלי לפגוע כמובן, כן? בקיצור, כנראה זה הפרנו (Pernod). שאל אותה ותגיד אם קלענו או לא גיסר.

צריך לצרף את הרבי של אלנבי (והמבין יבין) לפורום.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר