היכן ייפתח פאב אירי בירושלים

שמעתי ברשת ב' ברדיו שביום שני ייפתח בירושלים פאב אירי. מישהו שמע על כך ? מה שם הפאב ומה כתובתו ?

לא שמעתי, אבל אם אתה סומך על רשת ב' בעניינים הללו אתה במצב רע

שלום לכולם...

נפתחו שני פאבים איריים (או מתיימרים להיות) חדשים בירושלים- אחד הוא יותר בר- נקרא בלפסט נמצא ברחוב שלומציון די למטה (פאב נחמד, די יקר, משדרים שם את כל המשחקים של היורו עכשיו). הפאב השני הוא יותר מסעדה, אם אני לא טועה קוראים לו אוקונול או משהו דומה, אני לא כל כך יודע איפה הוא וגם לא הייתי בו עדיין. בכל מקרה אל תצפה למולי בלומס....

שלום לך אורח פורח ! למה לא לצפות למולי בלומס?

מה יש? בי-ם אין כסף? תשקיעו קצת בעצמיכם, כולירות! גם לכם מגיע קצת איכות לא? ;))) ואיך אמרת שקוראים לבר השני, אקמול? אחלה שם..:) מעניין האם המחירים בהם יהיו זולים בהרבה מהאחים בתל אביב. גיסר.

גיסר- אקמול?????

אני מתפלא עליך השם הוא אוקונול!!! שהוא הרחוב הראשי בדבלין (ז"א שלוקח 20 דקות לעבור את כולו ברגל) אוקונול הוא דמות נערצת ביותר באירלנד כי מייחסים לו את חזרת העם מהגלות בארה"ב ואת בניית אירלנד מחדש!

איג ריסג ידידי....

כמו שאמרת....הירושלמים לא משקיעים בעצמםת תוסיף לזה את המחסור בתיירים בירושלים (בעיקר איריים)ובגלל זה הפאבים האיריים החדשים של ירושלים עדיין רחוקים מהאוירה ה"כמעט אירלנד אבל בטח שלא לגמרי ישראל" של המולי/ליאו בלומס. לגבי מחירים - בבלפסט גינס עולה 24 (כנ"ל לקילקני ומרפיס) ובנוסף יש חביות של קרלסברג, גולדסטאר (מאוד אירי :) וווינשטפן (לא זוכר מחירים). בושמילס - 26 ש"ח (סביר מאוד), ג'יימסון/בלנטיינס (28 ש"ח - קצת יקר) על ג'ק אני לא אדבר (מסתמנת מגמה עירונית להעלאת המחירים מ 28-30 ל40+). זהו בערך... לגבי אוקונול (או כמו שאומרים בתל-אביבית - אקמול?!?!) כמו שאמרתי עוד לא הייתי אז אני לא ממש יודע.... בכל מקרה אני הולך להתכונן למשחק....יום טוב לכולם...ביי

היכן ייפתח פאב אירי בירושלים

שמעתי ברשת ב' ברדיו שביום שני ייפתח בירושלים פאב אירי. מישהו שמע על כך ? מה שם הפאב ומה כתובתו ?

פאב אירי בי-ם?!

על אוקונול לא שמעתי, אבל בלפסט הוא מסוג ה"מתיימר" להיות אירי ודרך אגב גינס עולה בו 24 ש"ח(הנחה סמלית לסטודנטים)- מקום בינוני וסתמי

גיסר- אקמול?????

אני מתפלא עליך השם הוא אוקונול!!! שהוא הרחוב הראשי בדבלין (ז"א שלוקח 20 דקות לעבור את כולו ברגל) אוקונול הוא דמות נערצת ביותר באירלנד כי מייחסים לו את חזרת העם מהגלות בארה"ב ואת בניית אירלנד מחדש!

מצטער, באירלנד עוד לא הייתי ולא שמעתי על הרחוב הזה

כדאי לך לבקר באירלנד

היינו לפני שנתיים באירלנד למשך שבועיים. ביקור בפאב מעבר לשתיה הוא חוויה בפני עצמה. בחלק מהפאים יש הופעות עם מוסיקה אירית, האוירה בפאבים נעימה, אם יבחינו שאתה זר יאמצו אותך ויסבירו לך על מנהגי המקום ועל כלי המוסיקה. ממליץ לבקר בבארים שמחוץ לדבלין, בכל כפר ואפילו הקטן ביותר יש לפחות פאב אחד. קח בחשבון שבחלק מהפאבים אין הופעות חיות, אלא רק מוסיקה מתקליטורים. עלי לציין על סמך ביקורי באירלנד שפאב "מולי בלומס" בתל אביב בהחלט עומד ברמה ובסטנדרטים האירים. אשמח לתת לך טיפים לטיול אם תחילט לטייל באירלנד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר