כמה תמונות של הבר הביתי שלי...

גם עבודת העץ מעשה ידי
alcohol_011.jpg
alcohol_010.jpg

ועוד שתי תמונות...

ארון היין שבניתי ושני בקבוקי ליקר חדש שעשיתי לצריכה עצמית

נראה מרשים ביותר

אתה יכול לפרט קצת על הליקר תות עץ? שלבי ההכנה, מתי יהיה מוכן ?

בשמחה...

מכיוון שעשיתי כמות קטנה לשימוש עצמי בלבד ולא למכירה אז אני משתמש בוודקה ולא בשרף . קניתי וודקה לא רעה , שאפשר לשתות אותה נקיה בלי להקיא מגועל (בגועל אני מתכוון לקגלביץ וחברותיה ) קטפתי מהעץ שלנו קערה של תותים בשלים (קערה בגודל בערך כמו של מיקסר) מכיוון שהתותים תופסים הרבה מקום בבקבוק אז רוקנתי בערך חצי מכל בקבוק (לצנצנת אחרת , לא לזרוק) חילקתי את התותים חצי-חצי והכנסתי אותם לבקבוקים . לאחר מכן שמתי בכל בקבוק בערך חצי כוס סוכר ומילאתי בחזרה עם הוודקה עד למעלה (את הוודקה שנשארה ואין לה מקום , לא לזרוק ) סגרתי בפקק , ועכשיו מתחילה ההשרייה . מכיוון שהתותים שלנו באמת מעולים ונוטפי עסיס וארומה אז כבר יומיים אחרי זה לוודקה היה טעם וריח של התותים . אבל בערך שבועיים שלושה לדעתי יספיקו להשרייה . אני לא מתכוון לסנן אחרי ההשרייה אבל מי שרוצה יכול... ועוד דבר מכיוון שאני אישית אוהב את הליקרים שלי חזקים אני לא מתכוון להוסיך מים לליקר ומשאיר אותו על 40% , אבל מי שרוצה יכול להוסיף מים כדי להגיע לאחוז האלכוהול הרצוי מבחינתו . עוד שאלות ?

שאלה על הבר...

בנית הכל לבד? זה מסובך? חחח אני יכול לקבל ממך רשות להכין משהו דומה?

כמה תמונות של הבר הביתי שלי...

גם עבודת העץ מעשה ידי

כמה שאלות

א- מה זה הבקבוק מימין לקורבוזייה? בנדיקטין? ב- את הבקבוק שמימין לאותו בקבוק חסר תווית אני לא מכיר , אם תוכל לשתף אותי בפרטים גם עליו זה יהיה נחמד... ג- לא הבנתי את מיקום הבייליס באמצע שורת הוויסקים - יש סיבה לכך? תודה מראש

שאלה על הבר...

בנית הכל לבד? זה מסובך? חחח אני יכול לקבל ממך רשות להכין משהו דומה?

תשובות לשאלות

א. כן הבקבוק מימין לקורבוזייה (או איך שתרצו להגות את שמו ) זה בנדיקטין אבל מאוד ישן ולכן העיצוב השונה מעט . ב.מימינו זה ליקר דובדבנים - heering cherry liqueur ג.לא , לבייליס שנמצא ליד הוויסקי אין סיבה להמצאותו שם למעט העובדה שהוא באריזה מיוחדת ולידו נמצא גם השיבס באריזה מיוחדת דומה , ומכיוון שהבייליס הנ"ל עדיין סגור ויש על הבר אחד פתוח אז זה המקום היחידי שמצאתי בשבילו . ולאיתמר , תרגיש חופשי לקבל השראה ומוזה מהבר שלי . מה דעתכם על ארון היין ?

שכחתי את השאלה הראשונה שלך איתמר , אז הנה התשובה...

כן , זה די מסובך ודורש המון זמן והשקעה וגם לא ממש זול כל נושא העצים . וכמובן שחייבים כלים מתאימים שלמזלי יש לי אותם , אבל לא לכל אחד יש .

תשובות לשאלות

א. כן הבקבוק מימין לקורבוזייה (או איך שתרצו להגות את שמו ) זה בנדיקטין אבל מאוד ישן ולכן העיצוב השונה מעט . ב.מימינו זה ליקר דובדבנים - heering cherry liqueur ג.לא , לבייליס שנמצא ליד הוויסקי אין סיבה להמצאותו שם למעט העובדה שהוא באריזה מיוחדת ולידו נמצא גם השיבס באריזה מיוחדת דומה , ומכיוון שהבייליס הנ"ל עדיין סגור ויש על הבר אחד פתוח אז זה המקום היחידי שמצאתי בשבילו . ולאיתמר , תרגיש חופשי לקבל השראה ומוזה מהבר שלי . מה דעתכם על ארון היין ?

תודה על ההסברים ו....

חוץ מזה הבר מדליק לאללה - במיוחד "אגף" היינות סחתיין עליך

בשמחה...

מכיוון שעשיתי כמות קטנה לשימוש עצמי בלבד ולא למכירה אז אני משתמש בוודקה ולא בשרף . קניתי וודקה לא רעה , שאפשר לשתות אותה נקיה בלי להקיא מגועל (בגועל אני מתכוון לקגלביץ וחברותיה ) קטפתי מהעץ שלנו קערה של תותים בשלים (קערה בגודל בערך כמו של מיקסר) מכיוון שהתותים תופסים הרבה מקום בבקבוק אז רוקנתי בערך חצי מכל בקבוק (לצנצנת אחרת , לא לזרוק) חילקתי את התותים חצי-חצי והכנסתי אותם לבקבוקים . לאחר מכן שמתי בכל בקבוק בערך חצי כוס סוכר ומילאתי בחזרה עם הוודקה עד למעלה (את הוודקה שנשארה ואין לה מקום , לא לזרוק ) סגרתי בפקק , ועכשיו מתחילה ההשרייה . מכיוון שהתותים שלנו באמת מעולים ונוטפי עסיס וארומה אז כבר יומיים אחרי זה לוודקה היה טעם וריח של התותים . אבל בערך שבועיים שלושה לדעתי יספיקו להשרייה . אני לא מתכוון לסנן אחרי ההשרייה אבל מי שרוצה יכול... ועוד דבר מכיוון שאני אישית אוהב את הליקרים שלי חזקים אני לא מתכוון להוסיך מים לליקר ומשאיר אותו על 40% , אבל מי שרוצה יכול להוסיף מים כדי להגיע לאחוז האלכוהול הרצוי מבחינתו . עוד שאלות ?

תודה על התשובה

למה אתה מוסיף סוכר כבר בהתחלה?

לא עדיף להוסיף בסוף התהליך ואז לשלוט ולבקר את התוצאה?

לשלוט במה ? מה לדעתך יהיה ההבדל ?

במידה ואתה בעל נסיון ויודע כמה סוכר לשים מראש , אז מה זה משנה בשיטה הנ"ל ?

אחרי שהטעם של הליקר סגור

אזי ניתן לשים סוכר ולתת לו להיות הפינל'ה של הליקר בהתאם לטעם שלו. מה אכפת לך? למה לסגור מראש את האפשרות?

ועוד שתי תמונות...

ארון היין שבניתי ושני בקבוקי ליקר חדש שעשיתי לצריכה עצמית

מה התכולה של הבקבוקים בליקר ?

550 מ"ל

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר