היי גיסר, בקשר לוודקה מתפוחי אדמה

(זה אדם) הטענה באתר של עמותת הצאליאק היא שהוודקות הבאות מיוצרות מתפוחי אדמה: Chopin Jinro Soju - מקוריאה Glacier Teton Vodka - ארה"ב Monopolowa בעקרון ראיתי גם כאלה הרשומות שמיוצרות מתירס כמו - Hamptons Vodka שהיא מארה"ב. קיצר, אשמח לדעת אם כל האינפורמציה הזאת מטעה או לא.

לפחות לגבי ה-Chopin Vodka אין ספק שהיא מיוצרת מ-100% תפוחי אדמה אורגניים

ופרט לעובדה זו, גם מדובר בוודקה מעולה. אגב, אם אתה רוצה ללמוד עליה עוד פרטים, כנס לאחר שלהם: http://www.chopinvodka.com/main.htm

תשמע, לגבי השופן זה נכון וידוע (לא יודע איך לא הזכרתי אותה בהתחלה...)

לגבי שאר המותגים : לא הכרתי אף אחד מהם, אבל לגבי ה- Glacier Teton Vodka כן ביררתי. יש להם אתר לא רע בכלל, ומסתבר שזו וודקה אמריקאית (המפעל נמצא באיידהו), שמזקקים את הוודקה גם בזיקוק דודי! וואלה, האמריקאים סופסוף עושים משהו טוב... ויש שם כל מיני עובדות וכאלה, וגם FAQ, שם יש שאלה בקשר לצליאק, ולקחתי לעצמי את הזכות להראות כאן את השאלה והתשובה. כה לחי (???) גיסר.

והכתובת של האתר שלהם הוא :

תודה :)

יום טוב

אם אתה סובל מחוסר אנזים המפרק פחמימות מסויימות (צליאק) כתוב לי ואתן לך כמה טיפים

שמעתי די הרבה, אבל שיהיה

צאליאק היא רגישות לחלבון הקיים בחיטה ובשעורה ובעוד כמה סוגים של דגנים (שיפון, גם כן). וכן, אני חולה בצאליאק :) מה הצעותיך?

אני לא ביוכימאי כמו שיש......

אבל מציע לעבור לברנדי ;)

זה פתרון ! תודה ד"ר דניאל

אלכוהול וצליאק

לפני שאני מתחיל לעשות סבב שאלות אצל פרופסורים לתזונה ואלרגיה אצלינו , עצתי לאדם פלד היא פשוטה: צליאק הא אכן רגישות מסויימת לחלבון אך זוהי לא אותה רגישות המתבטאת בהתקפי אלרגיה קשים כמו הרגישות לארס הדבורים לדוג' (מה שנקרא הלם-אנאפילקטי). בנוסף אני מכיר מס' של אנשים שסובלים מצליאק אך במקרים חריגים "חוטאים" בכללי המחלה הלא נעימה הזו ובד"כ התוצאות הן אפסיות עד לשלשולים קלים מאד. אם אדם הוא מבוגר אני בטוח שהוא מכיר את הגוף שלו לדעת בדיוק מה פוגע בו ובאיזה מינון (זה לא "אכלתי ביס מלחם ואני בדרך למיון...") כמובן שאני לא!!!!! רופא וזוהי לא!!!!! עיצה רפואית אדם- תביא איזו לחמניה , טעמתי כמה פעמים את הלחם שאתם מכינים ו....טעים לאלאא.

כמובן.

אנחנו אופים בבית - יוצא יופי-יופי :) אני מודע לעצותיך, גם אני חוטא לא פעם ולא פעמיים בחודש - עם פגע מזערי (גיסר שולד נאו). הדעה הכוללת היא שבמקרה שלי - שהוא די מקרה קצה כמעט כל משקה אלכוהולי המזוקק מדגנים שאני רגיש אליהם הוא חסר גלוטן לנוכח הזיקוק. אבל לדוגמה בירה - אין מצב. :)

סתאם שליפה מהמותן אבל מה עם אסהי ,קירין, סאפורה??? (אורז...)

תראה

אין לי שמץ מה אילו - אבל אם אתה מתכוון לבירות המיוצרות מאורז, שמעתי על יותר מידי שמכניסים להם לתהליך גם שעורה\חיטה. וגם אלו שלא, לא מיובאות לארץ - וכאן הקאץ' הגדול (יש בירות נטולות גלוטן, אף לא אחת בארץ).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר