אתם אנושות חד ממדית

מה עוד נשאר לכם להגיד אז אתם לא הכי מקוריים... ציניות? מביאים ציטוטים מספר של ניטשה שלא קשור לזראטוסטרה... הוא היה נביא זעם יווני ולא המצאה של ניטשה כמו שחשבת יש הטוענים שניהיליזם זה קומוניזם- קח מילון ותקרא מה זה קומוניזם- יא בור חסר השכלה מהתגובות שלכם אפשר להבין שאם אתם תעשו מבחן IQ לא תוציאו מספר תלת מספרי גיסר- אתם הגאון- האלוהים של הפורום- אתה צודק כמו תמיד כל מי שחושב שאלכוהול כדרך חיים- דרך חיים כושלת- הוא אוהב מכבי אז אתה אוהב להיות אגוצנטרי- קבל אתה מלך- אתה אלוהים ו-AN3KDOT עשית מעצמך בדיחה כמו הניקניים שלך- אתה מאשר את טיפשותך בתגובה כל מי שקורא את זה- תשאלו שאלה כזאת- בשביל מה אתם חיים מה ישתנה אם תמותו אני בטוח שלא תמצאו תשובה לשאלות האלה וזה בגלל שאתם אנשים צרי אופקים- המח שלכם בגודל של אגוז אתם לא מפתחים את מח- אתם הורסים את התאים שלכם בעזרת ספירט בטעמים שאתם שותים אז... לחיים ( נראה לי יותר למוות)

שאלה אחת

מהיכן הבטחון המופלג שלך שאתה מכיר מישהו מאיתנו? על מה אתה בעצם מוחה, אני כנראה באמת טיפש כי אני עדין לא מבין. אם תוכל להפסיק להתפלסף ולגשת לעניין, ולכתוב בצורה ברורה מה מציק לך אני אודה לך. לילה טוב חבר.

איך מפתחים תאי מוח?

בשביל מה זה טוב? מה איכפת לי מה ישתנה אם אמות? יש לך איזו מטרה מוגדרת או שסתם משעמם לך והחלטת להירשם ב"ניק" חדש ולאמר דברי תוכחה. אם הייתי חכם כמוך, הייתי מוצא פורום אחר להתעלק עליו עצתי: קח לך כוסית ויסקי (שדופקת את תאי המוח) והירגע...

אתה צודק ב100%

אני בהחלט מבין אותך וכדי להמחיש עד כמה הנה קישור לפורום שבאמת יעזור לך: http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/index&forum_id=1766&cat_id=306

לניהיליסט (אנרכיסט) אם אתה מתעקש, התורן:

עיינתי בתמונות מן הספר Das Morphologie & Teratologie Auf Menscen Und Der Tire (מורפולוגיה וטרטולוגיה של האדם והחיות) ומה אני רואה: אותך ואת הורייך, אבל אני סולח לך, אם נולדת כזה או שששרדת הפלה זה לא אשמתך אני מציע לך לפנות לקרקס המעוותים הנודד, וכך תוכל להרוויח הרבה כסף. ובכלל, אני חושב שטרולים ברשת לא סובלים העדר תשומת לב, לכן לא נגיב לך בפעם הבאה. ג'ק.

אתם אנושות חד ממדית

מה עוד נשאר לכם להגיד אז אתם לא הכי מקוריים... ציניות? מביאים ציטוטים מספר של ניטשה שלא קשור לזראטוסטרה... הוא היה נביא זעם יווני ולא המצאה של ניטשה כמו שחשבת יש הטוענים שניהיליזם זה קומוניזם- קח מילון ותקרא מה זה קומוניזם- יא בור חסר השכלה מהתגובות שלכם אפשר להבין שאם אתם תעשו מבחן IQ לא תוציאו מספר תלת מספרי גיסר- אתם הגאון- האלוהים של הפורום- אתה צודק כמו תמיד כל מי שחושב שאלכוהול כדרך חיים- דרך חיים כושלת- הוא אוהב מכבי אז אתה אוהב להיות אגוצנטרי- קבל אתה מלך- אתה אלוהים ו-AN3KDOT עשית מעצמך בדיחה כמו הניקניים שלך- אתה מאשר את טיפשותך בתגובה כל מי שקורא את זה- תשאלו שאלה כזאת- בשביל מה אתם חיים מה ישתנה אם תמותו אני בטוח שלא תמצאו תשובה לשאלות האלה וזה בגלל שאתם אנשים צרי אופקים- המח שלכם בגודל של אגוז אתם לא מפתחים את מח- אתם הורסים את התאים שלכם בעזרת ספירט בטעמים שאתם שותים אז... לחיים ( נראה לי יותר למוות)

תגובה רשמית של מנהל הפורום המושלם, האגוצנטרי, הטוב ששותה רק משקאות יקרים :

שקט מכביסט !!! גיסר.

אף פעם לא הבנתי את אותם אלה שמטיפים לפני שהם ניסו...מה זה ?מי זה מה הוא\היא רוצה? (חיי אלוהים)

אל תהרסו לנו את הפורום...גיסר אתה מוכן להיות קצת פ ק ח !!! (שוטר) KILT

דווקא מתחיל להיות מעניין...

אולי תסביר לי, בבקשה ממך, איפה טענתי שזרתוסטרא הוא המצאה של ניטשה? זרתוסטרא היה בן למשפחת כוהנים יוונית, שהאמין שהוא נביא, עקב תורתו נאלץ לברוח ומצא מקלט בצפון מזרח פרס. הוא הטיף שם את משנתו (מאבק תמידי בין אור לחושך,טוב לרע, על האדם לדבוק בצד הטוב, בכדי להגיע לעולם הבא). אגב, טוענים שאת מושג השטן הוא טבע (אל הרוע - אהרימן). כך שהמסקנה שהסקת לגביי (אחת מני רבות) היא שגויה. מהות החיים היא אחת מהשאלות עתיקות היומין, אין עליה תשובה מוחלטת, גם לא לרחב אופקים כמוך, כך שטענתך לפיה לא נמצא תשובה עקב צרות אופקינו, היא מופרכת ואינה מעידה על חוכמה יתרה, אלא על דמגוגיה בפרוטה. (מעבר לכך, לטעון לצרות אופקים של אנשים על סמך מה שקראת בפורום ממוקד נושא, היא טיפשות לשמה...) אם כבר אנחנו ביוונים, נביאים, פילוסופיות ודתות, שאלת את עצמך למה היה היין לנושא מרכזי בכל אותם חוגים? מהסימפוזיונים ביוון, דרך היהדות, פגאניזם וסיינטולוגיה, כמעט כולם ייחסו חשיבות ליין (משקה אלכוהולי, להזכירך). אולי גם אברהם הרמב"ם, ישו ודילן תומס היו כלים בידי הממשלה? רק תיקון לסיום: לקרוא לאדם בור חסר השכלה, זו כפילות מיותרת. אני אצטט לך את אינשטיין (בתרגום חופשי), תבין מזה מה שתבין לגבי מה שאני חושב עליך: "באינסופיותם של שני דברים אני בטוח - היקום והטיפשות. במחשבה שניה, אינני בטוח לגבי היקום" יום טוב ומפרה שיהיה לך

פשששש, מה שתית?

זהו שלא

אם הייתי שותה, אולי היה לי כח לתגובה מפורטת יותר, ונחמדה פחות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר