אתם מנופחים כמו שרון

זה ממש נחמד איך שאתם מעבירים את החיים בדו שיח ציני בין פרנק זאפה גק דניאלס וגיא גיסר. צוחקים על כל אלה שלא "מבינים גדולים" באלכוהול ולא מבזבזים אלפי שקלים על מיץ ענבים מקולקל שעושה אותך מסוחרחר ומבריח אותך מהמציאות המסריחה שלכם. רוצה לדפוק את הראש- כך פטיש חמש טון. מה אמרת אתה לא שותה מאלט או סקוטש- מאיפה אתה כותב- גן ילדים וכמובן שאתם גם חכמים, גאונים כי אתם שותים אלכוהול "מיוחד" אז אתם אוטומטי מומחים בהכל, לא לשכוח עברית תקינה- יאלה אז מותר לכם לצחוק על כולם, דיסלקטים, עולים חדשים- למה לא, אתם יכולים להמליץ על וויסקי טוב או אפילו קוניאק!! אתם לא מבינים שאתם אנשים חד ממדים, שאתם כלי בידי הממשלה- היא מצליחה לטמטם אותכם בעזרת אלכוהול. אתם חיים חיים חסרי משמעות שמסתכמים בהליכה לבר, לשתות שם ולעבוד שם. אתם לא מנסים לפתח את הראש- אתם מנסים לפתח את כמות המוצרכים ולא שימושים שיש לכם בבית- כולל אלפי בקבוקים ומצרכים אחרים. תבינו, אתם לא צריכים את זה- אתם משוכנעים מבחוץ שכן ועכשיו אתם גם משוכנעים מבנים. תלחמו כי אם לא אתם אבודים...

יפה דרשת

רק לא הבנתי איזו המלצה אתה רוצה: ויסקי או קוניאק?

גיא!!!אתה כלי בידי הממשלה?????

תשאל אותו רק נגד מי אנחנו צריכים לצאת להילחם אני מביא את הגליאנו

אתם מנופחים כמו שרון

זה ממש נחמד איך שאתם מעבירים את החיים בדו שיח ציני בין פרנק זאפה גק דניאלס וגיא גיסר. צוחקים על כל אלה שלא "מבינים גדולים" באלכוהול ולא מבזבזים אלפי שקלים על מיץ ענבים מקולקל שעושה אותך מסוחרחר ומבריח אותך מהמציאות המסריחה שלכם. רוצה לדפוק את הראש- כך פטיש חמש טון. מה אמרת אתה לא שותה מאלט או סקוטש- מאיפה אתה כותב- גן ילדים וכמובן שאתם גם חכמים, גאונים כי אתם שותים אלכוהול "מיוחד" אז אתם אוטומטי מומחים בהכל, לא לשכוח עברית תקינה- יאלה אז מותר לכם לצחוק על כולם, דיסלקטים, עולים חדשים- למה לא, אתם יכולים להמליץ על וויסקי טוב או אפילו קוניאק!! אתם לא מבינים שאתם אנשים חד ממדים, שאתם כלי בידי הממשלה- היא מצליחה לטמטם אותכם בעזרת אלכוהול. אתם חיים חיים חסרי משמעות שמסתכמים בהליכה לבר, לשתות שם ולעבוד שם. אתם לא מנסים לפתח את הראש- אתם מנסים לפתח את כמות המוצרכים ולא שימושים שיש לכם בבית- כולל אלפי בקבוקים ומצרכים אחרים. תבינו, אתם לא צריכים את זה- אתם משוכנעים מבחוץ שכן ועכשיו אתם גם משוכנעים מבנים. תלחמו כי אם לא אתם אבודים...

אלפי בקבוקים... זה כמה מאות, למה צריך להגזים...

ובחייאת תפתח איזה שוקו קר בן שלושה ימים ותרגע. לא צריך להפוך מחאה לאידיאולוגיה, ולהשמיע קול זעקה במקומות מיותרים. חוץ מזה, מי אתה שאני אתן לך דין וחשבון, מה אני קונה וכמה, ומה אני עושה מעבר לצ'יטוט בפורום. לחיים.

גיא!!!אתה כלי בידי הממשלה?????

תשאל אותו רק נגד מי אנחנו צריכים לצאת להילחם אני מביא את הגליאנו

רתמו את סוסי, מלחן איפה הגליוטינה שלי.......

גיסר שוט וויסקי דחוף!!!!!!!! קומוניסטים מסריחים ותומכי תאוריית הקונספירציה חדרו לפורומינו האהוב! ועוד אומרים לנן איך לבזבז את כספינו שלנו. לא בכח בזרוע אלא בכח המלה הכתובה נגיד ביחד "אדוני הנכבד לך ל!@#$% ותמצא לך חיים" ג'ק.

אתם מנופחים כמו שרון

זרתוסטרא, יש רק תגובה אינטילגנטית אחת שמתאימה לך ולרוח הפורום הזה:

שקט מכביסט! גיסר.

כה אמר זרתוסטרא...

"בצעוק האדם הגדול - רץ אליו כהרף עין האדם הקטן; ומרוב תענוג לשונו משתרבבת מגרונו. אך הוא מכנה זאת רחמים" (פ. ניטשה) תכניס את הלשון פנימה. אל תרוץ. אתה איש קטן, והתיאוריות שלך קטנות עוד עוד יותר. ופה אין רחמים. *במטותא ממך, מסור זאת גם לשלושת הזרתוסטרות הקודמים לך...

.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר