הכתבה החדשה- החוקים ללקוח על הבר

אהלן לכולנו. הכתבה החדשה עלתה, והפעם משהו שונה לחלוטין מבד"כ: 56 החוקים הלא כתובים (עכשיו הם כן כתובים) ללקוח שיושב על הבר. מעין עשה ואל תעשה. הקישור למטה, אז תקרא, תפנימו ותעשו ;) גיסר.

משעשע

רק שיש כמה ברמנים שמקבלים את זה ברצינות ...

נחמד אבל....

גיסר. איכזבת אותי בדר"כ אני מת על הכתבות שלך. מחכה לשבוע הבא. אגב - הרבה לקוחות פוטנציאלים עלולים לא לקחת נכון את הכתבה הזאת ולהפוך את הברמן הפלצן לסופר פלצן ומניאק לדעתם. בקיצור, גיסר תקווה שהטיפים שלך לא יפגעו השבוע...

משעשע

רק שיש כמה ברמנים שמקבלים את זה ברצינות ...

גיסר, הבאת על עצמך 56 צרות.....

אתה יודע שהישראלים עושים דווקא :) אז תתכונן לראות הומואים שמזמינים דיאט קולה, מתחילים איתך בשירותים ומתלוננים על מחירי האבסולוט, ומאפירים לתוך פקקי מי עדן. The horror- the horror :)))))) סתם, סתם.... מדי פעם כייף לקרוא איזה סיפורי ברמנים/בארים... ומפרי עטו של מלחן-זה בכלל....

הכתבה החדשה- החוקים ללקוח על הבר

אהלן לכולנו. הכתבה החדשה עלתה, והפעם משהו שונה לחלוטין מבד"כ: 56 החוקים הלא כתובים (עכשיו הם כן כתובים) ללקוח שיושב על הבר. מעין עשה ואל תעשה. הקישור למטה, אז תקרא, תפנימו ותעשו ;) גיסר.

מ-צ-ח-י-ק---ל-א-ל-ל-ה

אתה יודע שהישראלים עושים דווקא :) אז תתכונן לראות הומואים שמזמינים דיאט קולה, מתחילים איתך בשירותים ומתלוננים על מחירי האבסולוט, ומאפירים לתוך פקקי מי עדן. The horror- the horror :)))))) סתם, סתם.... מדי פעם כייף לקרוא איזה סיפורי ברמנים/בארים... ומפרי עטו של מלחן-זה בכלל....

מה זה? אנשים קצת לוקחים קשה את הכתבה, לא?

מעניין שכמעט כל התגובות מתייחסות לשני הסעיפים האחרונים- הטיפים. מעניין למה, אולי כל מי שמתעקש לשים רק 10% גם אם הברמן ניגב לו את התחת קיבלו את האמת בפנים קצת? בכל אופן, לא ניכנע, ובתור אוהד הפועל אני חייב לציין שכל האנטגוניזם הזה עושה לי רק טוב :) ובקשר להערה הקצת מעליבה (אם היו לי רגשות הייתי נפגע, אבל אין לי) בפורום השכן בתפוז: זה מה שקורה כשאנשים לא קוראים עד הסוף... וכן, אני מדריך ב"ברטנדר", בי"ס לברמנים, מנהל בר ב"אגדיר הוטל" בנמל תל אביב, ואכשאני אומר "סקוטש" אני מתכוון לוויסקי סקוטי בלנדד. וכל מי שזה לא מוצא חן בעיניו מוזמן לא לבוא אלי לבר, לבי"ס או, לחלופין, ללמוד לקבל הומור בדרך קלה יותר. לא מתנצל גיסר הברמן הזבל.

גיסר, אני אישית נהנתי מכל מילה (חוץ מהמילות קישור......מה הקשר!?!?)

וכל התגובות הנזעמות....נו, מה אתה יכול לצפות כשמלחן מעורב!?! :) שבת שלום לכולם

בונדי??? אני רואה שכדי להביא אותך לפה אני צריך לקבל קללות, אה?

וכן, זה ברור שאם מלחן מעורב בעניין הכתבה תהפוך לעיסה של קללות ותגובות נאצה, זה היופי שבדבר... ;) גיסר.

שניכם, תירגעו...

אני בסך הכל שטחתי בפני גיסר את משנתי... כרגיל, אנשים לא לוקחים בהומור... מה לעשות. ובונדי, יש שם שתי תגובות של לקוחות קבועים שלי, שהתקשרו גם לפרגן... מי אמר שאני לא מחנך, הא?

גיסר, יא מלצר נייח!!!

שעה צחקתי (אחרי שחטפתי עליו את הקריזה, כמובן...)

שניכם, תירגעו...

אני בסך הכל שטחתי בפני גיסר את משנתי... כרגיל, אנשים לא לוקחים בהומור... מה לעשות. ובונדי, יש שם שתי תגובות של לקוחות קבועים שלי, שהתקשרו גם לפרגן... מי אמר שאני לא מחנך, הא?

מה קרה בפורום תפוז?

המלחמה עומדת להתחיל, זה מה שקרה...

בטח יתחיל שם דיון על כמה אני דביל, לא מבין כלום באלכוהול וברמן חרא... שוין, אם זה יישאר ברמה הזו אני לא אופתע, כי זו- פלוס מינוס- הרמה של הפורום הזה. הכי יפה זה שילדים בני 21 באים ללמד אותי איך לעבוד בבר. אולי הגיע הזמן שינגבו את החלב מהשפתיים, יעבדו יותר מיומיים בבר (לא באספרסו בר ולא באולם ארועים, לא שיש משהו רע בזה, כן? (-; ) ויגיבו אחרי 3 משמרות של 10 שעות בסופ"ש. נתראה אז. גיסר, המלצר הנייח (הגדרה ענקית, הרבה יותר טובה מ"מלצר המבורגר"...).

אם תתחיל....

תרשו לי להיות ההיסטוריון של הגדוד,(קראת את החייל האמיץ שווייק?);)))) כן נכנסים לשם הרבה ילדים....תמנע מהם?! אבל ביינות המנהל תותח-כמעט ואין יין שהוא לא מכיר. אני קורא לכל הצדדים לשמור על אי-פוק...

אני ? אני לא קשור לעניין...

חוץ מהעובדה שכתבתי את הכתבה (טוב נו, כתבנו, כתבנו) אני לא מתכון לעשות פרובוקציות מיותרות, ובוודאי שלא להכנס שם ולשים הודעות. רק מה, עצבן אותי קצת שהמנהל בכבודו ובעצמו ירד קצת ברמה והתחיל עם איזו יציאה לא יפה, אבל בסדר- היה לי ברור שזה מה שיקרה כשהכתבה תתפרסם, ואני אשקר אם אגיד שלא ציפיתי לכאלה תגובות. כמו שכתבתי קודם- כשאומרים לאנשים את האמת בפרצוף זה כואב, כואב מאוד, ובמיוחד כשלא קוראים את הכתבה עד הסוף לא רואים את המשפט האחרון... נו שוין, מקסימום לא יאהבו אותי... גיסר.

איננו מקרי בהלט.....

תראה זה היה מצחיק, אבל השורה התחתונה הייתה צריכה להיות "זהו הומור פנימי בין ברמנים" "הצצה למשמרת הברמן"..... מנסיון: אף פעם לא אומרים ללקוח שהוא לא צודק (פסיכולוגיה-במיוחד של הישראלים שתמיד צודקים), אומרים "כן, אבל תרשה לי להמליץ לך על משהו אחר"....טוב אתה כבר 10? שנות נסיון אני לא אטיף כאן...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר