שאלות בקשר לפליירינג (Flairing)....

Flairing - או השלכת בקבוקים באוויר וציוד נוסף באוויר ללא ניפוצם :) אני ישמח אם מישהו שמבין בזה יוכל להגיד לי איפה ניתן לקנות בקבוקי פלייר (כאלה שלא מתנפצים), האם יש סוגים שונים שלהם, כמה הם עולים, מה המחיר הזול ביותר שנתקלתם בו וכמובן שפרטים נוספים יתקבלו בברכה. בנוסף, אם מישהו יכול לכתוב לי כמה עולה בערך קורס פליירינג והאם הקורס כולל בתוכו גם קורס ברמנים (או שקודם צריך לעשות קורס ברמנים ואז פלייר בנפרד) וכמובן, אם מישהו מכיר אתר כלשהו שבו מלמדים כל מיני שיטות פליירינג או שיש בו סרטונים - אני אשמח גם לזה. תודה רבה וחג שמח אורון

בקבוקי פליירינג למכירה

בקבוקי פלייריניג לבנים כמו של "זמן אמיתי".. למכירה 15 קיימים במלאי.. מעיף בקבוקים ב120 שח (עם פורר) יש גם שייקרים

בקבוקי פליירינג

אח שלי, לא חבל על הכסף והטירחה? עוד מעט קיץ, יש את חוף הים (חול) ויש את המזרון הזוגי בבית (קפיצים לבקבוקים ולא בשביל ה...) תתאמן בבית או בחוף עם בקבוקים אמיתיים, קח איתך חבר מהקורס או סתם ידידה תומכת... קורסים בעיניי הם מיותרים, וקניית בקבוקים רק בשביל תרגול פליירינג (באיזה בר חזק שמכבד את עצמו ראית פליירינג? כל בר שמכבד את עצמו ישים דגש על מהירות ושירות לקוחות ורק הרבה אחרי על שואו פובליציסטי... ) קח את עצמך בידיים ותתחיל להתאמן, אם באמת תשקיע מעצמך ובעצמך תשיג מה שאי אפשר להשיג בשום קורס! תפוס יוזמה, תנסה, תתנסה, תעיז, תתטעה, תצליח, ותחדש. בהצלחה ע.מ.צ קובי ב

בקבוקי פליירינג למכירה

בקבוקי פלייריניג לבנים כמו של "זמן אמיתי".. למכירה 15 קיימים במלאי.. מעיף בקבוקים ב120 שח (עם פורר) יש גם שייקרים

קנייה

אחי צור איתי קשר אני מעוניין לקנות 0525815616

בשביל מה להקפיץ הודעות של שנה וחצי?

אין סיבה לעשות את זה, זו בעיה שמצריכה פתרון טכני מהאתר

האתר צריך לשנות את הממשק של הפורום, כך שיהיה דומה למרבית הפורומים ברשת בהם הדפים מאורגנים לפי תאריך בלבד ולא ע"פ סדר קדימות של שליחת ההודעה. באופן הזה, הגולשים בפורום בעמוד הראשון יצפו אך ורק בשרשורים שנובעים מתוך ההודעות החדשות. גולשים מגיעים, שלא דרך הפורום, להודעה מסוימת שבה גילו עניין ואז מגיבים עליה. אני מניח שהם לא ממש יודעים או שמים לב לכך שהשרשור בו הם מגיבים "קופץ" לעמוד הראשון. ברור שזה מעצבן את כולנו, אבל קשה לי להאמין שמישהו היה עושה זאת אילו היה יודע כמה זה מגוכך, מעצבן ומיותר. לתשומת ליבו של גיסר/ מישהו אחר בהנהלת האתר...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר