אז איזה בקבוק/ים יש לכם כרגע על המדף ? או במילים אחרות, איזה בקבוק תמיד ימצא אצלכם בהשלף?

אצלי חייב להיות דרמבוי 15 ולפחות איזה מאלט. וכמו כן, קוניאק אחד או.. עשר. לחיים.

אז כרגע על המדף יש:

רום: סיינט ג'יימס וודקה: יש תמיד במקפיא איזה סטולי קריסטל אחת או שתיים (תשאלו את גיסר למה...) טקילה: 1800 קוניאק: רמי מרטןVSOP אוזו: סנטלי (לימים קשים...) פורט: וורייר (אחלה מיץ עם ארוחת ערב) וויסקי אירי: 2 בלאק בוש (תמיד יש אחד ספייר) ג'יימסון גולד וויסקי אמריקאי: ג'נטלמן ג'ק ג'ק סילבר סלקט סינגל בארל סקוטי בלנדד: בלאק לייבל (בעיקר בפלאסק למשחקי כדורגל...) בלנטיינס (למשחקי כדורגל בטלוויזיה) בלנטיינס 17 ג'וני ווקר סווינג סקוטי מאלט: גלן פידיך 12 גלן פידיך 18 גלן מורנג'י 10 גלן מורנג'י 18 ארדבג 10 וויסקי שלא קשור לכלום: לאו לאו *לא הרבה האמת, אם השאלה הזו הייתה עולה לפני חודש, היה יותר מעניין...

חתיכת מדף יש לך...

אבל לא התכוונתי האמת לכל האלכוהול שקיים לך בחדר, אלא לבקבוק או שניים שתמיד אבל תמיד יהיו אצלך מוכנים למזיגה, ואין שום מצב שבעולם שתתפס בלעדיהם. אבל רשימה נאה בהחלט אין ויכוח. אם ברשימות מלאי עסקינן על המדפים בחדרי כרגע נמצאים: סקוטי בלנדד: בלנטיינ'ס שיבאס ריגל 12 ו-18 גראנט'ס J&B ג'וני אדום ושחור. אמריקאי: ג'ים בים-בלק לייבל ג'ק דניאלס סקוטי מאלט: גלנפידיך 18 גלנמורנג'י שרי פיניש לגאבולין 16 בלוואני 12 דאבל ווד מק'אלן 12 טליסקר 10 ואומנם זה לא וויסקי אבל דרמבוי על כל צורותיו. קוניאק: אוטרד-VSOP רמי מרטין-VS,VSOP,XO,XO PREMIUM CRU הנסי-VSOP מרטל-VSOP קורווזיה-VSOP קאמוס-VSOP טקילה: די חלש, רק קוורבו סילבר וגולד. וודקה: סטולי קריסטל, סמירנוף שחור וטעמים, אבסולוט כל הטעמים, דנזקה כל הטעמים במקפיא באופן קבוע ליד היאגרמייסטר שוכבים שני סטולי. ועוד הרבה ליקרים אחרים כמו בנדיקטין, גליאנו, קמפארי חצי בקבוק, וקלואה שני בקבוקים לראשן כל ערב. אבל ניצחת לדעתי עם הג'וני השחור בפלאסק לאחרי הכדורגל. לחיים.

מלחן יא עשיר!!

דברים שתמיד יש - ג'ק (בפלאסק),בנדקטין,ולפרוייג. כרגע יש: וויסקי - בואומור 12 (הכי טוב שיש), לפרוייג 10, גלן ליווט 12, בלנטיינס 17, ג'ק, ג'ק סילבר. קוניאק - הנסי XO (לאירועים מיוחדים), קורוויזיה VSOP. רום - קפטן מורגן (פשוט). ג'ין - בומביי (נגמר הפלימוט'....אבל בכל מקרה הוא עדיף) טקילה - סאוזה לבן (וגם בו לא כל כך נוגע) וודקה - פינלנדיה וכמה אבסולוטים (עדיין מחכה לגרייגוס תפוז...) אחרים - בנדקטין, דרמבוי 15, מאליבו (עם קולה - בארוחת צהריים), יגר, פרנה בראנקה, כמה בקבוקים של אונדנברג, צינזאנו ביאנקו, גרנד מרינייר אדום, קואנטרו ועוד כמה דברים....

חתיכת מדף יש לך...

אבל לא התכוונתי האמת לכל האלכוהול שקיים לך בחדר, אלא לבקבוק או שניים שתמיד אבל תמיד יהיו אצלך מוכנים למזיגה, ואין שום מצב שבעולם שתתפס בלעדיהם. אבל רשימה נאה בהחלט אין ויכוח. אם ברשימות מלאי עסקינן על המדפים בחדרי כרגע נמצאים: סקוטי בלנדד: בלנטיינ'ס שיבאס ריגל 12 ו-18 גראנט'ס J&B ג'וני אדום ושחור. אמריקאי: ג'ים בים-בלק לייבל ג'ק דניאלס סקוטי מאלט: גלנפידיך 18 גלנמורנג'י שרי פיניש לגאבולין 16 בלוואני 12 דאבל ווד מק'אלן 12 טליסקר 10 ואומנם זה לא וויסקי אבל דרמבוי על כל צורותיו. קוניאק: אוטרד-VSOP רמי מרטין-VS,VSOP,XO,XO PREMIUM CRU הנסי-VSOP מרטל-VSOP קורווזיה-VSOP קאמוס-VSOP טקילה: די חלש, רק קוורבו סילבר וגולד. וודקה: סטולי קריסטל, סמירנוף שחור וטעמים, אבסולוט כל הטעמים, דנזקה כל הטעמים במקפיא באופן קבוע ליד היאגרמייסטר שוכבים שני סטולי. ועוד הרבה ליקרים אחרים כמו בנדיקטין, גליאנו, קמפארי חצי בקבוק, וקלואה שני בקבוקים לראשן כל ערב. אבל ניצחת לדעתי עם הג'וני השחור בפלאסק לאחרי הכדורגל. לחיים.

רק שניים

רמי מרטן VSOP signatoris (וויסקי סקוטי 13 שנים)

רשימת תכולה: אפילו שאתה לא מעלה תמונות של בר+היומידור....

מס"ד- מק"ט -שם פריט-יח'- זוכה-בקבוקים ריקים הוחזר\לא הוחזר\נשבר :))) סליבוביץ ז'ילינק גלנליבט 12 (נצפה מחסור בסינגלים) :( ג'וני שחור 2 ל' (לכל עונת הכדורגל) ;) ג'ין גורדונס ליקר מוצארט (הוצאה מיוחדת וממוספרת) ליקר אמרטו 1800 טקילה קוארבו אנייחו(כשהחברה עוד הייתה מאוחדת) וודקה: אבסולוט(סתמי)סטולי קריסטל(חלק) וסנדרט פלטינום) מומלץ Gran Reserva Portos 1994 אחד מתוך 2 משגע וממוספר... Emperatruz Eugina very rare oloroso אני אוהב שרי.... שיבאס ריגל וGrant's-family reserve סקוטש ג'ק דניאלס וגם,Early times וויסקי אמריקאי. ברנדי CARLOS I **קוניאקים** V.S.O.P.-דרגת Frapin Martell Otard Camu Hine Bisquite Courvoisier Remy Martin Menuet Meukow Gautier Hennesy דרגת נפולאון: Courvoisier הוצאה מיוחדת ממוספרת Chabot ארמניאק בדרגת נפולאוןX 2 דרגת XO HINE CAMU REMY MARTIN *Miss Caussade גברת בת 17 בטעם שמימי (ארמניאק) שמפניה Tattinger יינות לא מחזיקים אצלי יותר משבועיים....מלבד 2-3 שהחלטתי ליישן (מרלו 96-68)

תיקונים...

מרלו 96-98 ולא 68 (הלוואי עליי).... Emperatritz Eugine זה שם השרי... היה לי גם את חימנז אך הוא התייבש עם הנחיתה מספרד.... :(

אז איזה בקבוק/ים יש לכם כרגע על המדף ? או במילים אחרות, איזה בקבוק תמיד ימצא אצלכם בהשלף?

אצלי חייב להיות דרמבוי 15 ולפחות איזה מאלט. וכמו כן, קוניאק אחד או.. עשר. לחיים.

אתם תותחים

ג'ק דניאל , למרות השם שלך אתה קוניאקיסט לא קטן !! אני פחות חזק אבל המשקה היחידי שאני תמיד דואג לחדש בהיסטריה כשנגמר הוא בנדיקטין (נראה לי שהסיבה האמיתית היא שהוא היחיד שבאמת נגמר כל פעם). אז על המדף עכשיו (בפורמט מלחן) יש: רום: אין (אופס) ג'ין: גורדונס , הרפון (לערבובים) וודקה: סמירנוף ואבסולוט מנדרינה , שיהיה , לא שותה כ"כ טקילה: קוארבו רפוסדו קוניאק: רמי מרטןVSOP + רמי מרטן נפולאון + אוטארד VSOP ברנדי: RAYNAL XO אניס: אוזו , פרנו , איילה (המלך!) פורט: אין (היה אחד שהבן שלי שבר כשהתחיל לזחול לכוון כוורת היינות) וויסקי אירי: בושמילס 1608 ,ג'יימסון גולד וויסקי אמריקאי: ג'ים בים וויסקי קנדי: סיגרמ'ס VO סקוטי בלנדד: בלאק לייבל , שיבס (לאורחים) , JB שקיבלתי סקוטי מאלט: קרדו סינגל מאלט , גלן גראנט 10 (גלן פידיך 12 סינגל מאלט חוזק חבית נגמר לפני מס' חודשים ) ליקרים ושונות: בנדיקיטין,פימס1,גרנד מרניה אדום,קואנטרו,גליאנו,אבסינט,פרנה ברנקה, אדבוקט,גולדשלאגר,קלואה,ייגר ועוד מס' שנפסים ומשקאות שלא ראויים לציון עקב איכות נמוכה (מיועדים לערבובים בלבד). יינות:היחיד הראוי לציון בין שלל יינות ה - 4 ב - 100 לקראת החג (אחלה מבצע,אגב) הוא שיראז-קברנה אוסטרלי 1999 של LINDEMANS

תיקונים...

מרלו 96-98 ולא 68 (הלוואי עליי).... Emperatritz Eugine זה שם השרי... היה לי גם את חימנז אך הוא התייבש עם הנחיתה מספרד.... :(

אתה תופס אותי במילה ? הבאר בעזרת האל יסתיים ל'השתפץ' השבוע, בקשר להיומידור, יש

בעיה עם החנות שרציתי לקנות אותו ממנה. ההיומידור שאני רוצה הגדול ל-300 סיגרים כבד מידי, משהו כמו 25 קילו ויש להם בעיה לשלוח אותו. מצאתי חנות אחרת שמוכנה לשלוח את אותו הדגם תמורת כמה מאות דולרים עבור משלוחה, אז אני צריך לראות אם זה עדיין משתלם משלוח+מע'מ לעומת המחירים בארץ. או שבסופו של דבר אני אהיה מוכרח לעזוב את המחשב ולצאת פיזית לחנות לקנות אחד... אגב, אחלה של רשימה יש לך שם. איזה קוניאק HINE יש לך בדיוק? זה ה- XO או ה-Rare & Delicate? ואיך הוא? ועוד אגב, אתה יודע איפה אני יכול למצוא את הוודקה VAN GOGH את כל הסדרה אם אפשר, יש את התמונה כאן בפורום בתמונות? לחיים.

עברתי שוב על הרשימה שלך, ועניתי לעצמי על השאלה בקשר ל-HINE ....

לדעתי....

קודם כל איך הם מוכרים בe-bay לכל העולם ולא יכולים לשלוח? וואט דה פאק? אתה יכול לקנות היומידור קטן יותר ולמלא אותו בסיגרים מהאריזות שכבר פתחת, אלו חייבים היומידור דחוף. ואלו באריזות הסגורות יכולים בלי-כמו בחנות.

אתם תותחים

ג'ק דניאל , למרות השם שלך אתה קוניאקיסט לא קטן !! אני פחות חזק אבל המשקה היחידי שאני תמיד דואג לחדש בהיסטריה כשנגמר הוא בנדיקטין (נראה לי שהסיבה האמיתית היא שהוא היחיד שבאמת נגמר כל פעם). אז על המדף עכשיו (בפורמט מלחן) יש: רום: אין (אופס) ג'ין: גורדונס , הרפון (לערבובים) וודקה: סמירנוף ואבסולוט מנדרינה , שיהיה , לא שותה כ"כ טקילה: קוארבו רפוסדו קוניאק: רמי מרטןVSOP + רמי מרטן נפולאון + אוטארד VSOP ברנדי: RAYNAL XO אניס: אוזו , פרנו , איילה (המלך!) פורט: אין (היה אחד שהבן שלי שבר כשהתחיל לזחול לכוון כוורת היינות) וויסקי אירי: בושמילס 1608 ,ג'יימסון גולד וויסקי אמריקאי: ג'ים בים וויסקי קנדי: סיגרמ'ס VO סקוטי בלנדד: בלאק לייבל , שיבס (לאורחים) , JB שקיבלתי סקוטי מאלט: קרדו סינגל מאלט , גלן גראנט 10 (גלן פידיך 12 סינגל מאלט חוזק חבית נגמר לפני מס' חודשים ) ליקרים ושונות: בנדיקיטין,פימס1,גרנד מרניה אדום,קואנטרו,גליאנו,אבסינט,פרנה ברנקה, אדבוקט,גולדשלאגר,קלואה,ייגר ועוד מס' שנפסים ומשקאות שלא ראויים לציון עקב איכות נמוכה (מיועדים לערבובים בלבד). יינות:היחיד הראוי לציון בין שלל יינות ה - 4 ב - 100 לקראת החג (אחלה מבצע,אגב) הוא שיראז-קברנה אוסטרלי 1999 של LINDEMANS

הרשימה הקטנה שלי :

וודקה: אבסולוט, אבסולוט מנדרין, פינלנדיה, סמירנוף, סמירנוף טוויסט תפוז, סטוליצ'ניה, סטולי קריסטל, סטולי וניל, לימונייה, פרצובקה, סקיי, ז'וברובקה, שופן. ג'ין: פלימות', גורדון, ביפיטר רום: בקרדי טקילה: קווארבו "גולד", דון חוליו רפוסדו אפרטיפים: קמפרי, מרטיני ביאנקו, מרטיני רוסו, צ'ינזאנו לימטו, צ'ינזאנו אורנסיו, אוזו 12, דובונה שנאפסים/ ליקרי מקפיא: ברנצן ירוק ואדום (שנאפס תפוחים מדהים מגרמניה), פיג'לינג, שנאפס תפוח ואפרסק של טישיינה, ליקרים: פרנג'ליקו, ברנייגר, סאות'רן קומפורט, דרמבוי, שארטרז צהוב וירוק, בנדיקטין וויסקי סקוטי מאלט: גלן פידיך 12, גלן פידיך 18, גלן מוראנג'י 18, לגבולין 16 (נשאר ממש קצת), וויסקי סקוטי בלנדד: ג'וני אדום, ג'וני שחור, גראנט'ס רגיל, שיבאס, בלנטיינס וויסקי אירי: ג'יימסון, ג'יימסון 1780, בושמילס, בלאק בוש וויסקי בורבון: ג'ים בים לבן, ג'ים בים שחור, פור רוזס וויסקי טנסי: ג'ק דניאלס, ג'נטלמן ג'ק וויסקי קנדי: ממש......... קוניאק: הנסי VS, מרטל VSOP דג'סטיפים: בחרובקה, אל מונחה, ייגרמייסטר, פרנה ברנקה (2 בקבוקים לעת צרה), אונדרברג, רמצוטי לסיכום, אם תפתחו את הפריזר אצלי בדירה, תראו מחזה סוריאליסטי לחלוטין: חבילת נקניקיות "גוליבר", 3 פיתות מלפני חודשיים בערך, קוביות קרח ובערך 15 בקבוקים של אלכוהול... אכן, מקרר בריא לכל הדעות... גיסר.

לדעתי....

קודם כל איך הם מוכרים בe-bay לכל העולם ולא יכולים לשלוח? וואט דה פאק? אתה יכול לקנות היומידור קטן יותר ולמלא אותו בסיגרים מהאריזות שכבר פתחת, אלו חייבים היומידור דחוף. ואלו באריזות הסגורות יכולים בלי-כמו בחנות.

EBAY ,

הינו אתר מכירות פומביות עולמי בו אנשים פרטיים מציעים את מרכולותיהם, וכל אחד ואחד מהם מחליט לאן לשלוח. רובם המוחלט אגב, שולח לארה''ב ולקנדה בלבד, ומעטים "SHIP INTERNATIONALY " בין המוכרים ישנם גם חנויות וגופים מסחריים אבל גם רובם שולחים אך ורק לארה''ב. בקשר להיומידור אני מחכה לתשובה מהחנות האחרונה שדיברתי איתה ואז נראה מה עושים. לחיים.

טוב , אצלי זה די צנוע...

Bushmills,Black bush Jack Daniel's Bowmore 12,Bowmore 15 Mariner,Bowmore 21 Ouzo 12 Smirnoff apple twist Grey Goose Becherovka Henessy XO

אצלי הכי צנוע פה

אבל אני רק בן 16 אז תתחשבו. בקבוק אבסולוט כחול, בקבוק אבסולוט סגול, בקבוק אייריש קרים, ובקבוק סמירנוף.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר