אין חוקים ברורים בנושא ?

כמו בקוניאק ? שאם הוא לא עומד בקריטריונים אז אסור לכתוב עליו קוניאק ? או שמפניה ? כי כתוב על זה טקילה , אז איך אפשר לדעת ?

כמובן שקיימים

ובקונסטלציה כלשהי זה מזכיר את הקוניאק. ובגלל שאני עצלן (מודה ומתוודה) אני מפנה אותך לכתבה על הטקילה- שם יש את (בערך) כל התשובות. Enjoy גיסר.

ואפרופו טקילה- הנה משהו לכבודך,דני:

התמונה המצורפת היא של בקבוק שנקרא "טקילה רוז" (Tequila Rose) - הכלאה מבחילה למדי של טקילה מקסיקאית, שמנת ו... תותים !!! ה' ישמור מה עוד חברת מקורמיק האמריקקית תעולל לעולם הזה? לפחות לפי האתר שלהם, זהו אחד המשקאות החדשים העולים בארה"ב, ורק הצבע הורדרד-זרחני שלו מונע ממני לפתוח את הפה הגדול שלי (יש לי פוביה ממשקאות ורודים...). בקיצור- האם זו טקילה אמיתית? :-))) גיסר.

אולי יהיו בזה זחלי ורד...

אני יודע שבטקילה אין תולעת, זחל או כל דבר דומה... בכל מקרה זה נותן לי רעיון לערבב טקילה עם ורדים ולראות מה יצא...

ומה תעשה עם הערבוב שלך?

תשתול אותו בגינה ותפתח משתלת טקילות? תיזהר הטקילה תגדל את הקוצים שיש לורד, שלא תיפצע...... וואט דה פאק.....

למה לקלל? לומר "טקילה" ו"ורדים" באותו משפט...

אם כבר, דרור, בטח התכוונת למי וורדים, לא? ושלא תבין לא נכון- גם טקילה עם מי-וורדים זה שילוב לא ברור... למה לנסות לערבב טקילה עם סתם דברים ולבזבז טקילה טובה עליהם? מקסימום עם קוואנטרו, ליים ג'וס וכתר מלח- לא יותר! גיסר. נב. טורי- ככה מקללים גם בשער 7? פויה! כולכם, אוהדי הפועל, אותו הדבר...

אני נורא חושש להעיר את המפלצת משנתה בשנית , אבל לסיכום כל העניין שאלה קטנה נוספת...

אז הבנתי שדורנגו היא לא טקילה ורק השד יודע מה היא באמת... ושבגלל כל מיני חוקים גזעניים לחלוטין הוחלט שאם אתה לא ממכסיקו אז אין לך זכות להקרא טקילה . אבל בתור אחד שרק התחיל לשתות טקילה או איך לעזאזל שתרצו לקרוא לדורנגו ששתיתי השאלה שלי היא כזאת : מבחינת טעם האם הטעם שטעמתי ואהבתי זה הטעם של טקילה או שזה משהו אחר לגמרי ? ומי שיגיד לי שיש הבדל אמיתי ורציני בטעם למשל בין ברנדי איכותי לקוניאק באותה רמה באמת יעצבן אותי . זה נכון שיש משמעות לכאלה שבאמת בעניין ושמסוגלים או טוענים שמסוגלים להבחין בין בציר לבציר בטעם . אבל אני מתכוון אצלנו בני האנוש הנורמלים האם יש הבדל משמעותי בטעם או שבגדול זה הטעם של הטקילה ? אה כן , לבשתי קסדה ושכפ"ץ ואני מאחורי מכסה ומוכן להפגזה מסיבית , אבל בעדינות חבר'ה...

מן הסתם אין הבדל גדול (במיוחד שמערבבים) אבל מה זה חשוב (+סיפור)

זה לא משנה איך תקרא למשקה העיקר שאהבת אותו. לדוגמא לשמפניה יצאו המון חיקויים (מה שנקרא יין נתזים) חלקם יקרים יותר וחלקם יקרים פחות. אחד מהיקרים פחות זה יין נתנים של יקיב אליעז, לפני מספר שנים חבר שלי החליט שזו אחלה שיטה לבוא לדייט ראשון בבית של בחורה ולהביא לה "שמפניה" של אליעז. הבחורות לא חשו בהבדל, הוא בודאי של חש בהבדל, כולם נהנו מה"שמפניה" וזאת למרות שלא היה כאן שום זיוף שהוא. כלומר מה שרציתי לומר הוא העיקר שאתה נהנה!

אז ככה

הדורנגו אמנם לא טקילה, אבל היא מיוצרת מאגבה כחולה ובתהליך זהה לכל טקילה אחרת. מה שמונע ממנה להקרא טקילה הוא הכנת שאר התזקיק והמילוי בארה"ב. כך שגם אם נניח שהאמריקאים לא מקפידים כמו המקסיקנים, עדיין הלב של המשקה הוא טקילה אמיתית. (מה שמוציא מהדיון את הקוניאקים למיניהם, ומספיק כבר עם ההקבלה הזו!. חלק מההבדלים בין קוניאק לברנדי הוא בסוג הענבים, מה שמשפיע משמעותית על הטעם, אז נא להפסיק לזלזל בהם ולהעלות טענות מגוחכות שאינן מצביעות על כלום מלבד חוסר ידע...(הכוונה היא לא אליך, סער). לעניין הטעם. מאוד קרוב לכל טקילה פשוטה שטעמתי, כך שאם אהבת, סביר להניח שטקילה אמיתית תאהב עוד יותר. אם אתה בכיוון של להשקיע בטקילות, שאל את דני. הוא מומחה במותגים השונים. לחיים ולמוות מלחן

מן הסתם אין הבדל גדול (במיוחד שמערבבים) אבל מה זה חשוב (+סיפור)

זה לא משנה איך תקרא למשקה העיקר שאהבת אותו. לדוגמא לשמפניה יצאו המון חיקויים (מה שנקרא יין נתזים) חלקם יקרים יותר וחלקם יקרים פחות. אחד מהיקרים פחות זה יין נתנים של יקיב אליעז, לפני מספר שנים חבר שלי החליט שזו אחלה שיטה לבוא לדייט ראשון בבית של בחורה ולהביא לה "שמפניה" של אליעז. הבחורות לא חשו בהבדל, הוא בודאי של חש בהבדל, כולם נהנו מה"שמפניה" וזאת למרות שלא היה כאן שום זיוף שהוא. כלומר מה שרציתי לומר הוא העיקר שאתה נהנה!

אבל מה הסוף של הסיפור?

היא השתכרה והוא השכיב אותה?

שאלה נכונה!

כי אם לא היה כלום, יכול להיות שהם לא נהנו כל כך כמו שאתה מתאר...

מה אתה עושה פה?

תתארגן.

אני רק שם

את האבוקה בביצים ובא...

אבל מה הסוף של הסיפור?

היא השתכרה והוא השכיב אותה?

הוא השכיב אותה מבלי שהיא השתכרה...

והמכירות של יקבי אליעז או מה שזה לא היה הרקיעו שחקים באותה שנה...

שאלה נכונה!

כי אם לא היה כלום, יכול להיות שהם לא נהנו כל כך כמו שאתה מתאר...

ראה תשובתי...

הוא השכיב אותה מבלי שהיא השתכרה...

והמכירות של יקבי אליעז או מה שזה לא היה הרקיעו שחקים באותה שנה...

הנה משפט שכדאי לכם לשנן לפני השינה: אם אין לכם משהו חכם להגיד - תשתקו.

ואתה, דרור, אני אודה לך מאוד אם תתן לסיפור הקטן, המרתק והמיותר שלך לגווע בנחת ולא תמשיך לפתח אותו בסגנון האחי-אתה-קורע-מצחוק-פחחחחחח שלך, שבודאי אטרקטיבי ביותר בעיני בחורות שמשכיבים אותן.

סליחה!

אבל הסיפור הוא לא על הבחורה , אלא על השימוש בחיקוי הזול, וחוץ מזה נדמה לי שהדגשתי (בהודעה חדשה) שהוא לא שיכר אותה - כלומר היא לא הייתה פאסיבית \ מנוצלת\ כל מה שאולי חשבת!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר