מישהו יכול להמליץ לי על טקילה טובה ?

ולא אני לא מתכוון למשהו יקר בטירוף שתיתי לאחרונה טקילה "דורנגו" ונהנתי ממנה אבל אין לי הרבה נסיון עם טקילות אז אם יש מישהו עם נסיון ואהבה לטקילות ויכול להמליץ על משהו טוב בסדר גודל של עד 100 ש"ח לבקבוק אני אשמח...

עד 100 ש"ח זו רק הדורנגו ששתית

זה נחשב בעיקרון טקילה טובה ?

תשובה

זה תלוי אם אתה בקטע של לשתות אותה נקי הייתי הולך על טקילה יותר רצינית , אבל זה כבר יותר בכיוון 200 ש"ח (sauza,curervo,mariachi).

כן , רק נקי

אני ממש לא בקטע של הקפצות , קוקטיילים לימון ומלח ושטויות כאלה ככה גם שתיתי את הדורנגו , נקי ונהנתי אבל אני מודה שזאת היתה הפעם הראשונה שממש שתיתי טקילה . ואני מניח שאם היא היתה טעימה לי , אז מטקילה טובה אני ממש יהנה .

גגגגגגגגיססססססססר

אני רואה אותך אחראי פה על המחדל הזה...... חפש שרשור לפני איזה שבועיים על אי-היותה דורארנגו טקילה - בנוגע ל-100 שקל - קנה כרטיס טיסה למקסיקו ואולי שם תמצא משהו במחיר הזה . אם אתה נוסע תרים טלפון - 1-800DANNY אני כבר אמליץ לך !!!

דורנגו זה לא טקילה, כמו שיין נתזים של כרמל מזרחי זה לא שמפניה

ולפני שמישהו כאן יוסיף חטא על פשע ויספר על "הטקילה עם התולעת" שהוא טעם קראו מהר את הדף הבא: http://www.fresh.co.il/dcforum/dcboard.cgi?az=read_count&om=507&forum=Gourmet

החוטא היחידי כאן זה אתה !!!

ראשית מזכל לא מיוצר מאגבה כחול !!! החוק לגבי המזכל קובע 5 מינים שונים של אגבה מהם מותר לייצר את המשקה ואף אחד מהם הוא לא האגבה הכחול !!!! חוצמזה אתה מגדיל ואומר בהמשך העמוד שזה משהו בסגנון קוניאק וברנדי....נו באמת מה זה הזלזול הזה בקוניאק וברנדי ?!?!?! אין הבדל גדול בין טקילה למזכל ? ואני מכיר אנשים שיוציאו עלייך חוזה אם ישמעו שאמרת את זה !!!!! סתם תירגעו תירגעו ( הומור תוקפני...) בקיצור - נפלת חזק ......

צודקים לפי החוקים המחמירים זו אכן אינה טקילה - אני מוריד את הכובע

אבל תסכימו איתי שהיא עדיין רחוקה מלהיות החיקוים הזולים שאינם ראוים לשתיה

מישהו יכול להמליץ לי על טקילה טובה ?

ולא אני לא מתכוון למשהו יקר בטירוף שתיתי לאחרונה טקילה "דורנגו" ונהנתי ממנה אבל אין לי הרבה נסיון עם טקילות אז אם יש מישהו עם נסיון ואהבה לטקילות ויכול להמליץ על משהו טוב בסדר גודל של עד 100 ש"ח לבקבוק אני אשמח...

אין חוקים ברורים בנושא ?

כמו בקוניאק ? שאם הוא לא עומד בקריטריונים אז אסור לכתוב עליו קוניאק ? או שמפניה ? כי כתוב על זה טקילה , אז איך אפשר לדעת ?

צודקים לפי החוקים המחמירים זו אכן אינה טקילה - אני מוריד את הכובע

אבל תסכימו איתי שהיא עדיין רחוקה מלהיות החיקוים הזולים שאינם ראוים לשתיה

איך יודעים מה אמיתי ומה לא ?

יש חוקים מאוד ברורים ..

ואסור לקרוא לזה טקילה. אם תסתכל טוב תראה שלא קוראים לזה טקילה אלא כתוב שזה ע"ב טקילה או משהו כזה. אין לי את הבקבוק אבל נושא הדוראנגו נידון ארוכות לפני כמה שבועות תחפש בפורום..... חוצמזה אז מה יש חוקים - כאילו למישהו איכפת מחוקים .....

אכן, כבר רבנו (או דנו, תלוי איך מסתכלים על זה) בנושא הדוראנגו, והגענו למסקנה ש

הדוראנגו איננה טקילה, לא? למי שלא זוכר/ת- הנה הקישור לאותו שרשור מיתולוגי. תיהנו. גיסר.

גגגגגגגגיססססססססר

אני רואה אותך אחראי פה על המחדל הזה...... חפש שרשור לפני איזה שבועיים על אי-היותה דורארנגו טקילה - בנוגע ל-100 שקל - קנה כרטיס טיסה למקסיקו ואולי שם תמצא משהו במחיר הזה . אם אתה נוסע תרים טלפון - 1-800DANNY אני כבר אמליץ לך !!!

גיסר גיסר גיסר- כל דבר אני אחראי? מה אני, המנהל ???

סתם- מודה שלפני חודש הייתי אחראי לטעות, אבל לפחות מודה ועוזב דימונה (או ירוחם, לא זוכר בדיוק)... בכל אופן,אני ולקוח טוב שלי הגענו למסקנה שצריך לקרוא לדוראנגו "ליקר על בסיס טקילה" :))) לא לקחת ברצינות, אה? ואפרופו מקסיקו- מלצרית אצלי בעבודה טסה לשבועיים לבקר את ההורים במקסיקו סיטי, ותוך 4.7 שניות היא צויידה ב- 200 ש"ח לקניית "דון חוליו אנייחו", ושימותו הקנאים ( רק להחזיק אצבעות שהיא לא תביא את הבלאנקו בסוף...). גיסר. נב. דני- אתה בא למשחק נגד הלוזונים היום?

אכן, כבר רבנו (או דנו, תלוי איך מסתכלים על זה) בנושא הדוראנגו, והגענו למסקנה ש

הדוראנגו איננה טקילה, לא? למי שלא זוכר/ת- הנה הקישור לאותו שרשור מיתולוגי. תיהנו. גיסר.

ואפרופו טקילה- הנה משהו לכבודך,דני:

התמונה המצורפת היא של בקבוק שנקרא "טקילה רוז" (Tequila Rose) - הכלאה מבחילה למדי של טקילה מקסיקאית, שמנת ו... תותים !!! ה' ישמור מה עוד חברת מקורמיק האמריקקית תעולל לעולם הזה? לפחות לפי האתר שלהם, זהו אחד המשקאות החדשים העולים בארה"ב, ורק הצבע הורדרד-זרחני שלו מונע ממני לפתוח את הפה הגדול שלי (יש לי פוביה ממשקאות ורודים...). בקיצור- האם זו טקילה אמיתית? :-))) גיסר.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר