תקראו את הכתבה

תקראו את הכתבה

פעם אמר לי איזה חטיאר ש"ברמנים הם עולם תחתון"... עכשיו אני חושב שאולי הוא צודק. נ.ב. לגיסר ולכ הברמנים האחרים - אל תעלבו זה לא אישי!

נו, מה חשבת? כולנו, הברמנים, מזייפים אלכוהול- זה חלק מהעבודה, אין מה לעשות...

נו באמת, דרור- אז אנשים מזייפים אלכוהול בפאב בראשון (מלחן, תגובתך? סתם, סתם (-: ). זה כמו שמזייפים בתחנות דלק ומוסיפים מים (הפסקת לתדלק?) או שיש חנויות משקאות שמזייפים בקבוקי- אלכוהול (ומה אז? לא תוכל גם לשתות בבית?). רמאים תמיד יהיו- חבל שלא פרסמו את שם הפאב הזה כדי שאנשים יוכלו לדעת לאן לא לבוא, אבל בגלל מקרה אחד (או כמה, כל עוד הם לא הרוב) לא צריך להכליל על השאר. מה שכן- חבל שעדיין קיימים כאלה מקרים, כאלה מקומות וכאלו אנשים, שהורסים לחבר'ה כמוני את העבודה... גיסר.

דגים סרוחים יש בכל מקום!!!

חשבתי על זה עוד קצת, והגעתי למסקנה שבנוסף לרמאים, גנבים מסריחים ושלל כינויי גנאי, הם גם

מטומטמים- מה יש לזייף בקבוקים של אבסולוט? 40-45 ש"ח לבקבוק- זה מה שאתם מזייפים? היו מזייפים בקבוק של רמי מרטן XO- נו, זה נשמע יותר הגיוני לזייפנים, אבל לזייף אבסולוט? מה שלב הבא- לזייף את הדורנגו גולד??? גיסר.

תקראו את הכתבה

פעם אמר לי איזה חטיאר ש"ברמנים הם עולם תחתון"... עכשיו אני חושב שאולי הוא צודק. נ.ב. לגיסר ולכ הברמנים האחרים - אל תעלבו זה לא אישי!

טוב שהם נזכרו לעלות על זה באמת, כבר נתקלתי לא פעם בסיפורים כאלו

וד"א לא הייתי פה שבוע ואפילו לא היה אכפת לכם!!! זה ממש לא יפה אני דורש התנצלות!!! (ומנה כפולה של היילנד פארק ,בלי קרח!!!)

התנצלות? אתה שם ברז, לא מודיע ואנחנו צריכים להתנצל? נורא דאגנו !!!

וואי לא חשבתי על זה!, אני נורא מצטער...

רגע!!! זה אומר שאני לא אקבל את היילנד פארק????

חשבתי על זה עוד קצת, והגעתי למסקנה שבנוסף לרמאים, גנבים מסריחים ושלל כינויי גנאי, הם גם

מטומטמים- מה יש לזייף בקבוקים של אבסולוט? 40-45 ש"ח לבקבוק- זה מה שאתם מזייפים? היו מזייפים בקבוק של רמי מרטן XO- נו, זה נשמע יותר הגיוני לזייפנים, אבל לזייף אבסולוט? מה שלב הבא- לזייף את הדורנגו גולד??? גיסר.

מי שמזמין רמי מרטן XO

ירגיש בהבדל אם ישימו לו המקום זה ברנדי ישראלי. אבל כל אלו שמזמינים תפוזים עם קצת וודקה או עם רד-בול לא ידעו האם הוודקה היא סמירנוף/אבסולוט או איזה בקבוק לא מזוהה ב-10 ש"ח לליטר - קנה 2 קבל את השלישי חינם... אגב, בבאר אצלי בבית אין זיופים (ואין סינגל מאלט) ...

מלחחחחחן

שראיתי בצהריים את השרשור הזה חשבתי שזה שאלה של זמן עד שתגיב , ועכשיו אחרי עוד יום עבודה באוסישקין אני חוזר ומה רואה ? שאתה בשתיקה ! מה קרה אתה בעיצומים ??? תן תגובה - אני אמנם מראשון אבל לא עבדתי ב"ביצה" ברוך השם. שמועות שמעתי המון אבל אני מצפה ממך לתת תגובה קונקרטית ( מה שזה לא אומר ) בנושא !!!

טוב, טוב, מספיק!!!

לא מכיר את האידיוטים האלה, אבל המקום שלהם הוא בכלא. לא ברור לי למה מאשימים את הברמנים ולא את בעלי המקום... עכשיו, דרור וכל השאר, מטומטמים לא חסר, ומי שלא הכיר את התופעה הזו, אז בהחלט הגיע הזמן שידע עליה. ואם ה"חטיאר" אמר לך שברמנים הם עולם תחתון, נו, זה לא מראה על יותר מדי שכל... ביל גייטס אמר פעם שישראל היא מדינה של דיסק אחד, זה עדיין לא מצביע על אנשי הייטק כעל "עולם תחתון"! ולכל מי שטוען שאנשים גם ככה לא מבדילים איזו וודקה שמים להם עם הרד בול, נו, אז מגיע לו לקבל שם וודקה מק'ורמיק (זה מה שמשתמשים בו בדרך כלל...) אשר לי, מה לעשות, זה כבר שנים שבכל מקום שאני מזמין לשתות, אני מבלה רגע או שניים בהחלטה האם המשקה אמיתי...

מה ז"א אתה לא מבין למה מאשימים את העובדים?

זה שצריך להעיף את בעל הבית של המקום הזה (איך השם של המקום? איך לא פרסמו את זה???)- אין וויכוח (אני מקווה). אבל את העובדה שהעובדים השתתפו בפסטיבל הזיופים הנוראי הזה לא צריך לקחת בקלות- הם שותפים ראשיים לפשע, וכמו שתפסו פעם עובדים משתינים לתוך חומוס של מסעדה (גם בראשל"צ- מה קורה לעיר הזו???) והם נענשו- כך צריך להתייחס לזייפנים; כי בינינו? אני מעדיף לקבל פיפי בחומוס מאשר וודקה 10 ש"ח בכוס... אם ההאשמות נכונות, צריך לסגור את המקום לאלתר, להכניס את הבעלים לניעור קטן (או גדול) בקלבוש, ואת העובדים לעבודות שירות במזקקת "דוד רובין ובניו"- כולל שתיית בקבוקי אקילה סומבררו אחת ליומיים... רק ככה יבינו... אבל, כמו שאנחנו מכירים את גלגלי הצדק בארץ, הפאב כנראה ימשיך לפעול, הברמנים ימשיכו למהול, ומלחן יחזור לסוהו בסופו של דבר ;))) יש סדרי עולם שאי אפשר לשנות !!! גיסר.

מה רע בוודקה "נשר" מקורמיק?!

זה הבירה נשר של הוודקות!

מה ז"א אתה לא מבין למה מאשימים את העובדים?

זה שצריך להעיף את בעל הבית של המקום הזה (איך השם של המקום? איך לא פרסמו את זה???)- אין וויכוח (אני מקווה). אבל את העובדה שהעובדים השתתפו בפסטיבל הזיופים הנוראי הזה לא צריך לקחת בקלות- הם שותפים ראשיים לפשע, וכמו שתפסו פעם עובדים משתינים לתוך חומוס של מסעדה (גם בראשל"צ- מה קורה לעיר הזו???) והם נענשו- כך צריך להתייחס לזייפנים; כי בינינו? אני מעדיף לקבל פיפי בחומוס מאשר וודקה 10 ש"ח בכוס... אם ההאשמות נכונות, צריך לסגור את המקום לאלתר, להכניס את הבעלים לניעור קטן (או גדול) בקלבוש, ואת העובדים לעבודות שירות במזקקת "דוד רובין ובניו"- כולל שתיית בקבוקי אקילה סומבררו אחת ליומיים... רק ככה יבינו... אבל, כמו שאנחנו מכירים את גלגלי הצדק בארץ, הפאב כנראה ימשיך לפעול, הברמנים ימשיכו למהול, ומלחן יחזור לסוהו בסופו של דבר ;))) יש סדרי עולם שאי אפשר לשנות !!! גיסר.

עם כל הכבוד, גיסר...

יש הרבה הבדל בין עובדים שמחליטים להשתין לתוך חומוס, לבין עובדים שמקבלים הוראות מבעל הבית למזוג מק'ורמיק לתוך אבסולוט, או אולד קליפר לתוך j&b (והרשימה עוד ארוכה, האמינו לי אני מכיר את רובה...) אני לא מאמין שמישהו שרואה עצמו כברמן יסכים לעשות את זה, סביר להניח שמדובר בילדים מטומטמים שבין העובדה שהם עומדים מאחורי דלפק, לבין המילה ברמנים אין כלום... אין לי שום ספק שגם הם צריכים להיענש, אבל עדיין את עיקר האשמה הייתי מפנה לבעלי הבית, בעיקר היום, כשקצת קשה למצוא עבודה אם אתה לא ברמן מנוסה, ויכול להיות שאנשים יסכימו לגנוב (וזו גניבה לכל דבר) כדי לשמור על מקום העבודה שלהם. בושה פשוט בושה מלחן מתבייש

יש לי עוד שאלה

האם ייתכן שאפשר לתבוע את העובדים על כך שידעו שמתרחש פשע (זה נשמע אמנם כמו רצח, אבל זה באמת חמור) ולא פנו למשטרה? מעבר לזה שהם נתנו יד לדבר. עוד משהו: לא ברור לי איך לא פרסמו את שם הפאב הזה- מה הטעם בלפרסם את הידיעה מבלי לפרסם במי מדובר? מה עשינו בזה? יש לםרסם את השם לאלתר, לסגור אותו ולדאוג שהבעלים לא יוכל לפתוח עוד עסקים כאלה. ממש חבל שחלאות כמו הבעלים האלה יוציאו שם רע לשאר המקומות בארץ (ע"ע דרור ותגובתו- אני לא מאשימה, אבל בטח הרבה חושבים ככה).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר