היי חברה

היי חברה

למי שנתקל בבעיה ורוצה עצה טובה הכנסו לכאן

לי יש בעיה: למה כל שנה נגמר הסטוק של הלגבולין בארץ, למה???????????

נראה לי שיש תשובה...

אחת משתי אפשרויות: 1. הם לא מחדשים את הסטוק או פותחים את כל הבקבוקים מכניסים לחביות שרי ומנסים לעשות ווד פיניש שיהיה בגירסא מיוחדת לדיוטיפרי. 2. הם כן מחדשים את הסטוק...אבל יש מישהי שכל הזמן גומרת אותו... לדעתי זו האפשרות השניה....עכשיו רק צריך למצוא את השתיינית המסתורית...(;

אם כך אין בעיה :

Islay יקירתי, עד שאת לא טסה שוב לסקוטלנד, נוחתת במזקקה של לגבולין ומזקקת לנו, חברי הפורום, משהו כמו 30-40 בקבוק (כן, כולל צילומים איך מכינים ושקית של קקבול) את מסתכנת באחריות לכתבה שאני אעשה על "בנות ששותות וויסקי מעושן הן בעצם גברים לשעבר שעברו התעללות מצד החתול של הדודה של מלחן"... ראי הוזהרת! חלאס לגנור הכל לבד- גם לנו מגיע, לא? גיסר הזועם בדרכים.

מה זה מה זה מה זה???!!

גברים שהחתול של מלחן התעלל בהם? אתה יורק לבאר שאתה שותה ממנה, תזהר. (-: בכל אופן, אתמול שמעתי ממישהו סיפור מוזר על כך שב-Lagavulin מכרו את סטוק ה-16 שנה העתידי של 5 השנים הבאות למישהו, כנראה למטרת בלנד, ולכן ב-5 השנים הקרובות לא יהיה Lagavulin 16. נשמע לי מוזר. שמעתם על זה משהו? בכל אופן, בקבוק הלגבולין פדרו חימנז 1986 נפתח שלשום בקול תרועה, והתסתבר כלא יותר מחביב. עדיף ה-16 הרגיל. הוא מעושן בהגזמה, ואיכשהו יש הרגשה שהעישון יושב "מעל" הוויסקי, ולא משתלב בו ממש. אין מה להשוות לפדרו חימנז 1979. אבל גם אם זה פחות ממושלם, זה עדיין טוב. הייתי נוסעת ללגבולין בשמחה, אבל אין מה לעשות שם. הכל ממוחשב. יש להם תוכנה שנקראת Lagavulin Distillery, ואת כל הדברים הנחמדים שאני עשיתי לבד בספרינגבנק, הם עושים בלחיצת כפתור. אני סחבתי שקים של שמרים ושפכתי אותם לתוך ה-Mash Tun? בלגבולין, הם עוברים למסך Mash Tun, לוחצים "הוסף שמרים" ו"אישור". אכן כן. אבל יש אופציה ל-Bruichladdich בשנה הבאה. (-:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר