בר ביתי - קווים לדמותו

הכנסו לכתבה ותגידו מה דעתכם. תהנו ! גיא.

בר ביתי

אחלה כתבה ! כל מה שהייתי צריך לדעת על הבסיס של הכנת משקאות אלכוהולים !! רק... לא יכלת לצרף לכתבה עוד כתבה תחת השם "איך להרוויח מספיק כסף בכדי לכסות את ההוצאות" ? :) מה שהולך שמה זה לפחות 1500 שקל אם לא יותר...

איך להרוויח מספיק כסף? כנס ותלמד :

עובדים קשה מבוקר עד לילה, שותים מים מהברז, אוכלים רק לחם שחור עם מרגרינה (בלי מלח! חבל על הכסף!), גרים אצל ההורים עד גיל 30, נוסעים לעבודה באופניים ולא יוצאים לבלות. אפשרות אחרת היא לתת מכה בלוטו, או שפשוט חוסכים... במצבנו אין ברירה אלא לחסוך ולו בשביל שיהיה מה לשתות... :) לבריאות ושמח שנהנית גיא. נב. ביררת כבר על הקורסים?

וובכן !

כן התקשרתי הרגע.. מחכה שהם יחזרו אלי הקטע שכמו שזה נראה הקורס הולך לעלות יקר מאוד וכסף זה לא משהו שיש לי בכלל כרגע אני מחפש עבודה כבר כמעט חודשיים ושום דבר לא זז... השוק מת ! ואם אני ישתה רק מיים ולחם בלי מרגרינה.. אז אולי בסוף החודש יהיה לי שקל שבעים בערך :) (תקליטים זה עסק יקר !!!)

בר ביתי - קווים לדמותו

הכנסו לכתבה ותגידו מה דעתכם. תהנו ! גיא.

נהנתי לקרוא

ואחר כך אפילו הדפסתי את הכתבה לאבא שלי את המאמר והוא התחיל להוציא מהארון כל מיני סוגים של ויסקי סקוטי ואחרים.. לחלק מהבקבוקים העתיקים היו בתחתית קצת מרכיבים שחורים.. וכשמנערים את הבקבוק, כל החתיכות האלה מתחילות להתפזר בבקבוק.. זה תקין ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר