קפריניה

קפריניה

חבר'ה, מהר, אני צריך את הרצפט ל קפיריניה. יש ליים יש קשסה יש קרח איך מכינים באיזה כוס מגישים ומה הכמויות. מהר אני צריך לדפוק איזה קטע פלצני עוד הערב. תודה מראש י.ס

או קיי

כוס זה ענין פתוח לויכוח: אפשר באולד פאשן(כמו ויסקי) אפשר בלונג רצוי העבות הגבוהות כאלו שהיו עושים בהן קפה מפולצן פעם... בשום אופן לא בכוס קוקטייל ! חותכים לימונים (לשלב ליים אבל לא רק ליים) צריך גם מיץ לימון קרח וסוכר(אפשר לימונדה טבעית ואז לא צריך סוכר) שוברים את הקרח אבל לא כותשים ממש שמים בכוס ממלאים שליש מהכוס בקשאסה ואת שני השלישים האחרים בשאר המרכיבים מכניסים מקלון עירבוב (בשביל המיזוג המתמיד) ומגישים.צריך לזכור- המשקה צריך להיות טעים -לא חמוץ עד כאב! אז לטעום(פעם אמרו לי שזה חוק מס' 1 בבאר)

הכנת קפיריניה

כל מה שאתה צריך זה את הליים שלך, את הקשסה, קרח וסוכר (ממולץ לנסות להכין גם קפיריניה עם נענע, למרות שאז זה כבר לא ממש קפירניה זה בכל זאת מ מ ש טעים..) בכל אופן, אתה חותך את הליים, מוסיף את הקשסה ושם במקרר (עדיף סגור ולמשך מספר שעות כדי שהליים/לימון יתפוס את הטעם של הקשסה. לפני ההגשה כמובן מוסיפים את הקרח, סוכר זה כדי להוריד את הטעם של האלכוהול (במידה ויש אנשים שמעוניינים להמנע ממנו, מה שיכול להוביל רק למצב של שיכרות ללא מודעות...) בהצלחה ספר איך עשית ואיך היה. (אגב, אין "מתכון על" להכנת קפיריניה, כל אחד וטעמו הוא)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר