חג שמח אנשים!

חג שמח אנשים!

אני חדשה פה, אז קודם כל,נעים מאוד:) אני רוצה לשאול אותכם כמה שאלות בעניין האנגאובר: שמתי לב שלא משנה מה, בירה תמיד עושה לי למחרת האנגאובר.אני כמעט בטוחה שזה האנגאובר-כאב ראש(לא כאב ראש רגיל, משהו מעיק כזה) רעד קל ואי יכולת לסבול אור ואפילו קצת מצב רוח ירוד. בבקשה, תנו לי עיצה מועילה לצאת מהתחושה המעצבנת הזאת! הכנתי לי עכשיו כמה פלחי ירקות טריים ופרוסת לחם, כדי להקל מעט על התחושה. יש לי שאלה שמעסיקה אותי הרבה זמן בנושא והיא אף נושא לדיון בקרב החברות שלי: עישון ואלכוהול-מגבירים האנגאובר??? (אני טוענת שכן) ובאמת חבר'ה?בירות עושות כזה האנגאובר?חברות שלי שותות משקאות יותר חזקים ולא מתעוררות ככה. מה גם ששמתי לב, שהתחושה הזאת נגרמת לי בעיקר מבירה. אשמח למענה מהיר, במיוחד לשאלה:מה אני עושה עכשיו?! תודה

...

כל עניין ההאנגאובר ורמת שכרות זה עניין מאוד סובייקטיבי... תלוי בבנאדם, תלוי במין שלו, תלוי עם הבטן שלו ריקה או מלאה, תלוי באווירה... האנגאובר נגרם כתוצאה מרמה מאוד גבוהה של אחוז אלכוהול בדם, ואם את אומרת ששתית בירות במינון ממש נמוך ועדיין את קמה עם כאבי ראש, אז אולי כדאי שתעברי למשקה אחר...

מממ...

תלוי ... על איזה "עישון" את מדברת... ממה שחברים אומרים לי יש המעידים שאותו "עישון" קצת לא לגלי יכול לגרום להקאה מיידית או לביטול של ההנגאובר... אבל כל אחד מקבל את זה אחרת לגמרי. בכל אופן, אם מדובר על עישון סיגריות , יש הגיון בהשפעה שלו על ההנגאובר מכיוון שניקוטן הוא עוד מעמסה על המערכות בגוף שצריכות לפנות עוד כמות גדולה מאוד של רעלים בנוסף לכמות האלכוהול המופרזת , לכן , יש הרבה הגיון בדבר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר