מתלבט איזה וודקה פרימיום לקנות?

חברים אני מתלבט איזה וודקה פרימיום לקנות מבין השלושה 1)גרי גוס 2)אבסלוט לבל 3)אבסלוט 100 וגם רציתי לדעת איזה מבין השלושה הכי טובה?

אז ככה...

דבר ראשון אבסולוט 100 היא לא מותג פרמיום, אלא מותג של אבסולוט בעל 50% אלכוהול (יענו, 100 PROOF). דבר שני, לא הייתי הולך על אף אחת שמנית, מהיסבה הפשוטה שיש מתחרות לה (ואפילו עוברות) בחצי מחיר, למשל : רוסקי סטנדרט, קטל וואן וסטולי גולד. חבל לבזבז 300 ש"ח על גריי גוס שבטעימות עיוורות מסיימת במקומות האחרונים.

עוד תוספת קטנטנה

גם סטולי גולד לא נחשבת כוודקה פרמיום (דהיינו תחת ההגדרות הידועות של וודקה פרמיום). גריי גוס, שופן, בלוודר - כל אלו כן. ואני מסכים לחלוטין שוודקה כמו קטל וואן היא וודקה משובחת ביותר במחיר שפוי לחלוטין, ועם זאת אין להוריד מאיכותן של הוודקות היקרות. המחיר לא פוגע באיכות ובטעם. בקיצור, עד המוות פינלנדיה :)

חברים אני מתלבט איזה וודקה פרימיום לקנות מבין השלושה 1)גרי גוס 2)אבסלוט לבל 3)אבסלוט 100 וגם רציתי לדעת איזה מבין השלושה הכי טובה?

אני הייתי הולך על הסמירנוף הכחולה גם במחיר ובגם בטעם ואם היה בא לי להתפנק אז היית הולך על הסמירנוף השחורה

עוד תוספת קטנטנה

גם סטולי גולד לא נחשבת כוודקה פרמיום (דהיינו תחת ההגדרות הידועות של וודקה פרמיום). גריי גוס, שופן, בלוודר - כל אלו כן. ואני מסכים לחלוטין שוודקה כמו קטל וואן היא וודקה משובחת ביותר במחיר שפוי לחלוטין, ועם זאת אין להוריד מאיכותן של הוודקות היקרות. המחיר לא פוגע באיכות ובטעם. בקיצור, עד המוות פינלנדיה :)

אל תדאג, לא התיימרתי להכליל את הסטולי גולד כ-וודקה פרמיום

אני אישית אוהב את הלבל.... ממליץ

אבסולוט 100 היא לא מותג פרמיום

גרייגו לוקחת בהליכה למרות שהלבל לא נופלת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר