אלכוהול לפני חתונה

שלום קיבלתי רשימת משקאות תוצרת חוץ מהאולם שבו אני מתחתן בעוד כשבועיים. אני ממש לא מבין כלום באלכוהול , ורציתי לדעת מה הרמה של האלכוהול שהוא נותן לי. האם צריך להוסיף משהו לרשימה ולקנות בעצמי ? או שזה בסדר ? (מדובר על 400 מוזמנים) תודה רבה על העזרה!!

רשימה מאוד בסיסית...אבל,

אם יש לך את האופציה לשדרג, תוכל להוסיף עוד כמה ליקרים איכותיים כגון דרמבוי, ייגרמייסטר, סאות'רן, באד אפל. וודקה אין טעם לשדרג כי אני מכיר את הקהל הישראלי טוב מאוד, והוא יערבב את המשקה עם רד בול בכל מקרה. וויסקי'ז...בלאק לייבל, גלנפידיך 12 יהיו בחירה בסיסית אך מעולה.

מסכים ומוסיף

כל ההצעות אינן תקפות לחלוטין בלילדעת מהו קהל היעד של החתונה - כמה צעירים, מאיפה בארץ, כמה מבינים באלכוהול באמת וכו'. אני לוקח בחשבון שזו חתונה "רגילה". וודקה: אם בא לך להתפנק על וודקה טובה יותר אפשר לארגן כמה בקבוקי סטולי גולד, לא יקר מדי. מצד שני יש גריי גוס ודומיו שעולם בסביבות 300 ש"ח לבקבוק. ממש לא חובה (את הרוב שותים עם משקה אנרגיה בכל מקרה). ג'ין ורום: לא צריך יותר, אלא אם יש לך קרובה משפחה מג'מייקה וברבדוס. טקילה: אפשר להביא בקבוק קוורבו גולד, לא ממש חובה. וויסקי: שוב, תלוי בקהל. אפשר לגוון בג'ק דניאלס או בלק לייבל או שיבס, ואפשר להשקיע ולהביא פידיך 12 או יותר. אם לא - רד לייבל וגראנטס הם אחלה וויסקים שבעולם. אפרטיפים וורמוטים - לא צריל יותר. ליקרים: כדאי לברר האם מדובר בליקרים תוצרת הארץ, מכיוון שהם עלולים לגרום להרעלת קיבה קלה בקרב לא מעט מוזמנים. פה הייתי מביא כמה בקבוקי פיג' - טוב לצ'ייסרים על הרחבה גם לחברים וגם לדודה בת ה-60 מחדרה שרוצה משהו מתוק ולא חזק. אפשר ייגר ותחליפיו אבל לא ממש חובה. ובעניין הרדבול - יש פחיות בלו (BLU), זולים מאוד וטובים מאוד. שיהיה במזל וכו'.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר