לקראת מסיבה

לקראת מסיבה

יש לי מסיבה עוד מעט ורציתי לשאול מה אניתן לעשות עם מה שיש לי בבית: פיג' אבטיח קואנטרו אבסנט שחור ערק מידורי רום בקרדי בד אפל גליאנו חוץ מזה יש בירות יין ובשר... אם אתם חושבים שחייב להוסיף עוד משהו לתפריט, אשמח לשמוע (לקרוא) נ.ב. אני לא איזה מקצוען, סתם חובבן... תודה מראש

למרות שאני מנחש שהמסיבה כבר נערכה

אלו ההמלצות שלי: פיג' אבטיח: לשים במקרר שלוש-ארבע שעות לפני המסיבה ופשוט לעשות איתו לחיים, כולם. הוא מתוק, קליל, לא מעיק ולא גורם ל"שריטות" בגרון. קוואנטרו: למזוג עם קצת קרח או טוניק, הטעם החזק של התפוזים בו משתלב איתם בצורה נהדרת. בנוסףף אפשר להשתמש בו כליקר תפוזים בכל קוקטייל שדורש ליקר תפוזים, אך אלא אם אבא שלך הוא הברון רוטשילד, מומלץ להשתמש בליקר תפוזים זול ופשוט יותר. אבסנט שחור: לשמור לסוף הערב, כשהאלכוהול ה"פשוט" נגמר, ואז לתת אותו לכל מי שאוהב אניס אבל רוצה להתפנק עם משהו יותר מעניין מעוד ערק או אוזו. ערק: בדיוק כמו הסמבוקה השחורה, רק הפוך. מידורי: להוסיף לו מיץ לימון, קצת מי סוכר, קרח, לנער ולהגיש כמידורי סאוור. חוץ מזה הוא מאוד מתאים כדבק נגרים ירוק. בקרדי: לערבב עם קולה, תפוזים, טוניק או להוסיף לבלנדר עפ קרח, מי סוכר, מיץ לימון ופרי כלשהוא להכנת דאקירי קפוא. בד אפל: לבלוע כמה שיותר מהר כשהוא קר כמו קרח. גליאנו: להציב לפני היציאה אצל השומר, למקרה שמישהו ינסה לגנוב ולברוח. גליאנו בראש יותר טוב מאלף שוטרים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר