הנוער השותה

הנוער השותה

בזמן האחרון אני רואה יותר ויותר בני נוער שיכורים. בירות ואפילו וודקא היא נלווה רגיל לכל קומץ של בני נוער בערב. ומה הפלא אם כבר בגיל מאוד צעיר הם נחפשים למשקאות "אנרגיה" שמפרסים אותם כנותנים כוח אנרגיה יופה ו"בנות" ו"בנים" המשקאות האלה מלאים באלכוהול. השתיה מלווה באלימות,סכנאות ומכות. מה מצפה לדור העתיד שלנו.מוות אלים או חשכה בסמים ושתיה?!

היסטוריה של אלימות

היסטוריה של אלימות רצח במשפחה, רצח על רקע "רומנטי", רצח בין עבריינים, אלימות אכזרית כלפי קשישים, אלימות כלפי נשים, אלימות בין בני נוער, נראה כי אלימות הפכה לנורמה בחברה הישראלית. לא מדובר בתופעה חדשה, אך הממדים אליהם הגיעה הם חסרי תקדים. במדינת ישראל האצבע על ההדק עצבנית, והפתיל הולך ומתקצר. מה הסיבה לכך, ואיך אפשר להתמודד עם המציאות האלימה שבה אנו חיים?

במשקאות אנרגיה כמו XL וREDBULL אין בכלל אלכוהול.. רק קפאין וסוכרים

ובתור ילד אני אומר לכם שהדבר הכי גרוע שאלכוהול עושה זה להביא לגיטמציה לסמים אין לכם מושג כמה פעמים נשמעים משפטים כמו - "עזוב אותך אחי, זה כולה כדור.. זה כמו להשתכר רק קצת יותר חזק" בתוך בתי הספר ובמסיבות אני גם שותה פה ושם וכל מה שיש לי להגיד לכם.. אנחנו נוער אבוד אני מכיר ילדים בגיל 12-13 שכבר ניסו סמים והם יכולים להגיד לכם בעל פה לפחות 10 סוגי וודקה ובשיא הכנות - חצי מהילדים שאני מכיר, אני לא רואה אותם מגיעים לאנשהו עוד 10-15 שנים יום טוב :)

מתמכרים לסם החיים

מתמכרים לסם החיים בכתבה הקרובה לא נספר לכם על נרקומנים שמזריקים הרואין בסמטאות אפלות. גם לא נדבר על איזו "בעיית סמים" אמורפית, או נפנה אצבע מאשימה לעבר הנוער "המקולקל", כפי שנוהגים לעשות רשויות הסמים או גופי החינוך המנותקים מן המציאות. כך יישאר לנו מקום לספר לכם על כל מה שתמיד סיקרן אתכם בנושא הסמים הקלים, מהזווית שמעולם לא הזדמן לכם לשמוע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר