מישהו מזהה את זה?

26052009138.jpg

פיור מאלט של גלנפידיך..

לפי הכיתוב, "פיור מאלט"- זה אומר עירבוב של מאלטים בלי ה"גריין וויסקי" (וויסקי פשוט ותעשייתי) שיש בבלנדים הפשוטים.

באמת?....

שומעת... אני יודע לקרוא, אני צילמתי את התמונה... משהו מעבר? שנות יישון\חוות דעת\עלות ממוצעת\מאיזה איזור המאלט..

נראה לי שלא בא לי לנסות אפילו לברר לך..

שיט.

אהלן ידידי

אני חושב בדיוק הפוך זו גירסה נדירה של גלן פידך שכבר לא יוצאת זה כניראה בלנד ביור מאלט (כמו ג'וני ירוק) שוה טעימה וקניה בטוחה שחר פרקל

פשוט גירסא ישנה של הפידיך הרגיל..

אין פה שומדבר מיוחד

מה קורה אחי

ראיתי את הגירסה הזו בחנות ישנה של אלכוהול בחיפה זה ממש לא גירסה ישנה כי גלן פידיך זה "סינגל מלט" מלט בודד וזה פיור מלט שזה עירבוב של מלטים מבין...

אני מבין..

ההבדל בין פיור מאלט לסינגל מאלט נעשה רלוונטי רק בשנתיים האחרונות שארגון הויסקי העולמי החליט לקרוא למה שעד אותה תקופה היה נקרא vatted malt שזה באמת בלנד של מאלטים ולקרוא לזה כפיור מאלט בכל מקרה..לי זה ניראה כמו בקבוק ישן של גלנפידיך..שלחתי מייל למזקקה ניראה מה יגידו

ועוד משהו שמצאתי בויסקי אקסצינג

http://www.thewhiskyexchange.com/P-5453.aspx זה ניראה כמו מהדורת 8 שנים משנות ה70 שהבקבוק דומה 100 פאונד.. שווה לבדוק עם המזקקה מאיזה שנה הבקבוק אולי הוא שווה כסף

שיט.

המלצה

חברת קמילה בר הוקמה כדי להציב רף חדש בתעשיית הברים בעולם האירועים. קמילה הפקות ברים יוקרתיים לארועים מביאה איתה רמה חדשה ויוקרתית של הפקות בר לארועים פרטיים ועסקיים בחו''ל ובארץ בסטנדרטים הגבוהים והמובילים ביותר בתחום הברים המודרני. ברור לנו שעולם האלכוהול תופס כיום תפקיד חשוב ומרכזי בתחום האירועים. בתפריט בר אקטיבי האלכוהול מגוון וכולל בתוכו את מיטב משקאות העולם תוך ליווי אישי של הלקוח בבחירת התפריט, בעיצוב הבר ובהתאמת הצוותים.כל זאת תוך מתן תשומת לב ויחס אישי לכל אחד ממרכיבי האירוע שבונים יחד את הקונספט של האירוע כולו. קמילה הפקות ברים עומדת בסטנדרטים גבוהים עם דגש על אמינות, מקצועיות ושירות עד אחרון הלקוחות. לקמילה בר מגוון סוגי ברים מודולרים הניתנים להרכבה ופירוק ומשתלבים בהתאמה אישית למבנה ולגודל הרצוי: ישר, מרובע, פינתי וכו'. החברה מספקת שירותי בר אקטיבי לחתונות,אירועים מיוחדים,כנסים,השקות,ערבים סגורים וכו'. - בר 4X4 מרובע - בר מלבני 7.5X4 מלבני - בר ענק 6X6

mikos bar

אני ממליצה בחום על חברת מיקוס שירותי בר הם עשו לנו את האירוע,ברמנים מקצועים,שתייה מעולה ושירות נהדר...מומלץ!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר