שאלה

שאלה

שלום, אני רמי ואני אלכוהוליסט (אתם אוהבים אותי אני יודע) שנה הבאה אני מתחיל ללמוד באוני בן גוריון ואני מאד חושש לחיי אני רגיל שלוש פעמים בשבוע לפחות לצאת לשתות. אני מבקש ממי שלומד שם או מבאר שבעי שיתנו לי רשימה של פאבים לשבת בהם. מספיק 3-4 פאבים שיהיו מגניבים עים אווירה סבבה ואנשים נחמדים תודה אנשים

הייתי נותנת לך שמות של פאבים אבל נראה לי שזו פרסומת סמוייה

או גלוייה אפילו. תבקש רשות ממנהל הפורום

למנהל הפורום:

אני יכול לבקש מאנשים שמות של פאבים בב"ש בסביבה של אוניברסיטת בן גוריון? בתודה סטודנט אלכוהוליסט חובב

איזה פרסומת ואיזה נעליים

לא מדובר עדיין בראיון עם ביל קלינטון וכל פרסומת סמויה תיבדק לקפידה. אנחנו כאן בפורום בין היתר על מנת לסייע בכל הנושאים הקשורים לאלכוהול, כולל מקומות בילוי, אין שום פסול בזה עידן.

אחח זהבי, התגעגעתי לשטויות שאתה רושם, חשבתי עזבת אותנו בגלל הלימודים!

נשמת אפי עדיין מרחפת מעל הפורום

"שטויות"?! האם אנחנו לא כאן בכדי לספק את המידע לשואלים? מה כלכך פגום בהמלצת מקומות בילוי טובים? לשם כך אנחנו כותבים עלי דף זה, כדי לחלוק טיפים ולפרגן אחד לשני. אפרופו מקומות בילוי, אמש הייתי במגדלור, הפאב הכי פסטורלי שהייתי בו עד כה, קומה 16, 360 מעלות לנוף גורדי השחקים התל אביבי.המוסיקה הייתה ממש טובה אליה וקוץ בה, זהירות מסלקצית שואה בכניסה, להגיע מוקדם. עידן

פאבים בבאר שבע

קודם כל הפאב הכי מגניב שאני הכי אוהבת ושגם נמצא ממש ליד המעונות אם אתה במעונות זה המנצ'ילה. אם אתה מגיע לשם ביום חמישי רוב הסיכויים שאני אהיה שם שפוכה. יש עוד כמה ברים נחמדים- בארוק, פבלו, מנגה, והבי רוק שזה מקום חדש של הבעלים של פבלו והוא ממש מגניב. וגם, פעם בכמה זמן יש פתאום פליירים על מסיבה פרטית, תמיד משלמים איזה 10 שקל או יותר ואלכוהול חינם וכו'. שזה באמת נחמד. לחיים :)

תודה נשמה

ניפגש בטח הצ'ייסר הראשון עלי

השני עליי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר