מה עושים עם הנגאוברררררר ?

מחשקים איתו ששבש, מה ז'תומרת?!

כמה דברים..

בערב השתיה עצמו: מומלץ לאכול לפני ולשתות הרבה מים תוך כדי. מדהים כמה שבקבוק 1 של מים שלוגמים ממנו תוך כדי שתיה עוזר.. לפני השינה (אחרי ערב השתיה) לקחת כדור נגד כאב ראש. בבוקר: לשתות הרבה, מומלץ מיץ תפוזים וגם לאכול שוב עוזר. (יש שאומרים שכדי ביצים-חביתה וכו'..) לחיים :)

תאכל לחם

חח אחרי שאתה שותה... ככה אמרו לי שזה כביכול סופג את כל האלכוהול.... אני נסיתי את זה וזה פשוט גרם לי שלא יהיה לי בחילה זה קצת עוזר לפחות לא יודעת עד כמה זה אמיתי....

כמה דברים..

בערב השתיה עצמו: מומלץ לאכול לפני ולשתות הרבה מים תוך כדי. מדהים כמה שבקבוק 1 של מים שלוגמים ממנו תוך כדי שתיה עוזר.. לפני השינה (אחרי ערב השתיה) לקחת כדור נגד כאב ראש. בבוקר: לשתות הרבה, מומלץ מיץ תפוזים וגם לאכול שוב עוזר. (יש שאומרים שכדי ביצים-חביתה וכו'..) לחיים :)

אל תדיחי אנשים ליטול תרופות מתוך האנג אובר

מטופש ביותר לקחת כדור נגד כאב ראש עוד טרם ההאנג אובר, הדבר נוגד את ההגיון העומד בבסיס נטילת משככי כאבים- ליטול רק כאשר כואב. האנג אובר (חמרמורת) הוא התייבשות גרידא (לא ייאמן אה?), ולכן הרפואה המונעת הטובה ביותר היא שתיית נוזלית, פשוט מאוד, פטנט הקסם, לא תרופות, לא מיץ מלפפונים חמוצים ולא משחת שיניים על הפנים, מים. עידן

סורי.. לא מסכימה

בערב שאני יודעת ששתיתי הרבה וכשאני יודעת מה מצפה לי למחרת (כאב הראש) זה ממש פותר את הבעיה. שמעתי את זה אצל אופרה ווינפרי באחת התוכניות, ניסיתי בעצמי וזה עבד. אתה לא חייב :) דפי

שוב אנשים מתיימרים להיות רופאים

אין צורך בטיפים רפואיים. לא מבין את פשר אי ההסכמה, וככל הידוע לי, אופרה וויפרי עדיין לא עברה 7 שנים בביצפר לרפואה. המצב כיום בכי רע מבחינת משככי הכאבים גם כך, אנשים נוטלים את אלו כמו סוכריות, והכל תוך מסע פרסום אגרסיבי של בעלי ההון לנטילת התרופות. אין צורך בנטילת תרופות. לו היית מבינה לעומק את תופעת ההאנג אובר היית מסכימה איתי. האנג אובר= התייבשות גרידא. אם את חושבת שהתרופה להתייבשות היא נטילת משככי כאבים את טועה עלמתי, ובגדול. עידן

אז ככה..

אני אדבר בשפתך.. אם היית חכם מספיק אז היית מבין שלוקחים כדור נגד כאב ראש בישביל שלא יהיה כואב בראש ולא בישביל ההתייבשות. ואם תהיה קצת פתוח לדעות של אחרים ותפסיק להיות בטוח שאתה מבין הכי טוב מכווולם בכל נושא שעולה אז אולי היית מבין שאם אופרה המליצה על שימוש בתרופה כנראה שההפקה בדקה את זה עם רופא שמוסמך קצת יותר ממך וכנראה שכמוני אנשים שאלו אותה מה עובד בישבילה. זה שבכללי אתה נגד נטילת תרופות כשלא ממש לחייבים זו אחלה גישה אבל זו דעתך ויש אנשים כמוני וכמו הרבה אחרים שכן רוצים להשתמש בכדורים נגד כאב ראש אז סליחה שבחוצפתי אמרתי את דעתי כמו שביקשו פה בפורום. פעם הבאה אני אבקש רשות ואתן לך לאשר את דעותי ותשתדל להביע דעה או לא להסכים, אבל אל תתן לי פקודות! דפי

עדיף פשוט לשתות כמה שיותר מים כשהולכים לישון. עדיף לקום בלילה להשתין מאשר להתעורר עם כאב ראש.

מכיוון שכמו שכבר צוין כאן סממני ההאנג- אובר זה סממני התייבשות. אז בשביל למנוע את ההתייבשות - שותים כמה שיותר מים לפני השינה. קמים מספר פעמים בלילה להשתין אבל בבוקר השמש זורחת ....

להביע דעה?

דפי היקרה, אם היית קצת מקשיבה לפני חודש כשסיימת את הקורס שלך כנראה שהניסוח ובמיוחד התוכן שבהודעתך היו שונים לגמרי. יש סיטואציות, בהן קיימות מגוון דעות, לכאן או לכאן אפוא. אולם החיבור של 2 עם עוד 2 ייתן את התוצאה של 4, במצב זה לדוג', אין ספקטרום דעות אלא עובדה יציבה ושרירה אחת. דפי, כאב ראש לא לוקחים "כדי שלא יהיה כאב ראש", אלא כדי להפחית את כאב הראש הקיים. נקודה. אופרה והצוות שלה, עם כל הכבוד שעקרות הבית הנואשות (או ברמניות זבות חוטם) מקנות לה, לא היא ולא הפמליה שלה הם המקום להמלצות רפואיות, קל וחומר כשהם נראות כמו ההודעות השגויות שלך. תמשיכי לייעץ בענייני אלכוהול, שגם שם יש לך הרבה על מה לעבוד, לכל הדעות, תורידי את המינונים בהודעות הרפואיות שלך, נסי להתחיל בכל שלא לייעץ לאנשים ליטול תרופות למיניהן, השאר יגיע לבד. לא בושה לומר "טעיתי",במקרה שלך המילה הייתה צריכה להיות בגדר אמרה חבוטה. ותקראי שוב את ההודעה שלך אין בה שום קוהרנטיות, "אם היית חכם מספיק אז היית מבין שלוקחים כדור נגד כאב ראש בישביל שלא יהיה כואב בראש ולא בישביל ההתייבשות", "מצא את ההגיון בין התגובה להודעה", נשגב מבינתי זה בטוח. עידן

בתקווה שלא אצתרך להגיב אליך שוב לעולם! .. אמן!

תמשיך לזלזל באנשים שאתה לא מכיר תמשיך לתת פקודות תמשיך להגיע למסקנות על אנשים שאתה בכלל לא מכיר (את הקורס שלי עשיתי לפני 7 שנים) ובניגוד אליך אני לא עבדתי או עובדת בבתי קפה בראשון כמוך אלא המקומות ברמה הרבה יותר גבוהה אני רק מדמיינת איזה כיף לעבוד עם אגו נפוח ומזלזל כמוך בבר.. בטוח כולם נהנים! זה שאתה קורא באינטרנט על אלכוהול אולי יותר מאחרים זה לא נותן לך את הזכות לרדת על אחרים וזה ממש לא הופך אותך לכזה גבר גבר שאתה חושב שאתה בהצלחה

i rest my case...

מה עושים עם הנגאוברררררר ?

הרמב"ם המליץ על מיץ רימונים

הרמב"ם המליץ על שתיית מיץ רימונים.

וגם מיץ תפוזים סחוט

מעולה החומציות והוויטמינים מחזירים קצת כח לגוף. הכי אסור לשתייה לאחר האנג אובר משקאות קפאין.

תודה על העדכון

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר