אירלנד!

אירלנד!

שלום לכולם! דבר ראשון, אני רוצה להגיד שכיף לקרוא בפורום שלכם! אני מוצא את עצמי קורא פה הרבה ותענוג ללמוד כל פעם עוד קצת. יש לי שתי שאלות שאני אשמח אם תוכלו לעזור לי בהן.! השאלה הראשונה, אמנם קשורה לפורום אלכוהול רק בעקיף, אבל: אנחנו שישה חברים שמתגייסים במרץ, כבר היינו בקפריסין ובתורכיה, הספקנו לחסוך כסף ואנחנו מחפשים יעד שיהיה קצת שונה, לטוס אליו לפני הגיוס (באיזור פברואר...) עלה לי הרעיון של אירלנד, שאחרי קריאה מעמיקה באינטרנט באמת נשמעת אידיאלית.. השאלה שלי היא האם יש למישהו המלצות, תגובות, הערות, בכל זאת- אם נהיה באירלנד לא נפספס סיורים במבשלה של גינס או במזקקות וויסקי מעניינות.. תודה! והשאלה השנייה שלי היא כזו, הכנתי לקר קפה לא מזמן (בהשראת הודעות בפורום..). הוא יצא טוב לאללה, אבל מאד מאד דליל... מה יכול להפוך אותו ליותר סמיך? יותר סוכר? כי הוא יצא מאד מתוק גם ככה... אני אשמח אם למישהו יש תשובה.. תודה רבה!

אני לא חושה שזה זמן טוב מבחינת מז"א לטוס לאירלנד

אבל, אם תחליטו בכ"ז אז במבשלה של גינס (המוזיאון) 99% תהיו כי היא בדבלין וכולם הולכים. אם תרצו להדיע למזקקה של ג'ימסון (מידלטון) ורוב הוויסקים האיריים תצטרכו להגיע למידלטון במחוז קורק בדרום- נסיעה של 3-4 שעות ברכב דרומה מדבלין. בכל מקרה, אם אתם צעירים ותהיה לכם בעיה לשכור רכב תצטרכו לחשוב על אלטרנטיבות כי האטרקציות באירלנד (נופים) הם באיזור המערבי של המדינה בקו החוף. גיוס נעים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר