שאלה לגבי וודקה זולה

שלום, שנה טובה וגמר חתימה טובה לחברי הפורום! אני רוצה לשאול האם יש הבדל בטעם בין וודקות זולות לוודקות יקרות ואם כן ממה הוא נובע. לא מכבר קניתי וודקה אלכסנדרוב מאוד זולה ויש לה טעם מאוד מר אם שותים אותה נקי, אז לכן אני מערבב אותה עם איזה מיץ תפוזים (אגב, אם יש לכם המלצות אחרות עם מה לערבב אשמח לשמוע). אבל האם לוודקות יקרות כדוגמת אבסולוט או פינלנדיה וכו' יש טעם פחות מר אם שותים אותן נקי? אם כן מה הסיבה לכך? תודה.

הכל עניין של זיקוק וסינון וכמובן טעם...

כל עניין הוודקה פרימיום, סופר פרמיום ואולטרה פרמיום הוא עניין מאוד לא רלוונטי. עדיין אין הגדרה של מה כן פרמיום ומה לא, אבל בעקרון וודקה תקרא פרמיום ככל שהיא צלולה יותר - עניין של טעם. וודקה אלכסנדרוב למשל מיוצרת בזיקוק רציף אחד ולא איכותי. גריי גוס למשל - 5 זיקוקים דודיים (איכותיים יותר מהרציף) ולאחר מכן מדוללת עם מים טהורים וזכים מחבל הקוניאק. אבסולוט ופינלנדיה נחשבות די ממוצעות, למרות שפילנדיה, אם תשאל אותי הרבה יותר חלקה לי מהגריי גוס. יש המון קוקטיילים עם וודקה, תוכל למצוא כאן חלק - www.drinkstv.com חתימה טובה =]

טעות לגבי הגריי גוס

לא מדובר ב- 5 זיקוקים דודיים ואני בספק אם יש וודקה שמיוצרת בשיטה הזו, למיטב ידיעתי- ממש לא. כן מדובר במספר זיקוקים, שמשלבים זיקוק דודי כפול 1 לפחות. העיקרון שע"פיו עובדים מותגי העל של הוודקות נשען על שילוב אולטימטיבי בין הזיקוק הרציף לזיקוק הדודי. (אגב, מכאן שמה של אבסולוט level- החברה מרמזת על "רמה" חדשה של וודקה וטוענת שהגיעה לשילוב המושלם בין שתי זיטות הזיקוק).

הסמירנוף השחור מזוקקת בזיקוק דודי

ואני מניח שיש עוד כמה..למרות שהרוב ברציף בגדול זה לא כזה משנה בוודקה בגלל שהתזקיק לא מיושן בסופו של דבר מה שנותן לוודקה את הטעם הסופי שלה זה מס הסינונים והחומר גלם

לטענת החברה גריי גוס מדובר ב5 זיקוקים...

אבל, לא ידוע כמה מהם רציפים וכמה מהם דודיים. ולגבי LEVEL, הם אלה שמתגאים בכך שהוודקה שלהם עוברת מאות סינונים... אמיתי? תחליטו אתם.

הכל עניין של זיקוק וסינון וכמובן טעם...

כל עניין הוודקה פרימיום, סופר פרמיום ואולטרה פרמיום הוא עניין מאוד לא רלוונטי. עדיין אין הגדרה של מה כן פרמיום ומה לא, אבל בעקרון וודקה תקרא פרמיום ככל שהיא צלולה יותר - עניין של טעם. וודקה אלכסנדרוב למשל מיוצרת בזיקוק רציף אחד ולא איכותי. גריי גוס למשל - 5 זיקוקים דודיים (איכותיים יותר מהרציף) ולאחר מכן מדוללת עם מים טהורים וזכים מחבל הקוניאק. אבסולוט ופינלנדיה נחשבות די ממוצעות, למרות שפילנדיה, אם תשאל אותי הרבה יותר חלקה לי מהגריי גוס. יש המון קוקטיילים עם וודקה, תוכל למצוא כאן חלק - www.drinkstv.com חתימה טובה =]

אבל מה מקור המרירות??

כששתיתי פעם אלכסנדרוב לא נתקלתי במרירות כלשהי...וגם אם כן - כי זה וודקה זבל!

הסמירנוף השחור מזוקקת בזיקוק דודי

ואני מניח שיש עוד כמה..למרות שהרוב ברציף בגדול זה לא כזה משנה בוודקה בגלל שהתזקיק לא מיושן בסופו של דבר מה שנותן לוודקה את הטעם הסופי שלה זה מס הסינונים והחומר גלם

דודי, נכון. אבל כפול ולא מחומש.. מכאן גם טעמה הייחודי שלא מזכיר שום וודה אחרת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר