חג שמח ושנה טובה לכולם - המלצות ליין לבן?

יש יינות ספציפיים שיצאו לכבוד ראש השנה? אני מחפש יין לבן, חצי יבש, עד 50 ש"ח. (כיוון: אני אוהב גוורצטרמינר של בינימינה וריזלינג של ברקן) תודה :)

חג שמח

יינות לבנים ידידותיים למשתמש מהסגנון שציינת: רמת הגולן: ירדן גוורץ 2007 - טוב מאוד (~55 ש"ח) גמלא ריזלינג לבן 2007 - נחמד+ (~40-45 ש"ח) כרמל, אזורית, גוורץ 2007 - נחמד (~50 ש"ח) בלי קשר לבקשה שלך (מבחינת סגנון ומחיר) - שני הלבנים הכי טובים ששתיתי הקיץ הם סוביניון בלאן-שרדונה 2007 של פלאם, פשוט יין מצויין (~65 ש"ח) ופלטר סוביניו בלאן 2007 - עוד יין טוב מאוד (~60 ש"ח). ההבדל הוא ששניהם יבשים בעוד שההמלצות הקודמות, בדומה למה שציינת, הם חצי יבשים.

תודה וחג שמח

יש יינות ספציפיים שיצאו לכבוד ראש השנה? אני מחפש יין לבן, חצי יבש, עד 50 ש"ח. (כיוון: אני אוהב גוורצטרמינר של בינימינה וריזלינג של ברקן) תודה :)

חג שמח והמון בריאות לכבד

שימשיך לקבל אלכוהול. כל השאר זה בונוס. אח יקר אני יפתיע ויפרגן לאוהב גוורץ כמוך לנסות את היוהנסבורג רילינג של האיזורית של כרמל. זה אחלה גול בתקציב שלך.

חג שמח (זה כבר לסוכות:)) ממליצה מאוד על:

הסובניון בלאן 07 של פלטר - אמנם מעט יקר - נדמה לי שבסביבות 60-70 ש"ח, אבל שווה כל אגורה !! מבין הלבנים היותר טובים שטעמתי בארץ. עוד יין לבן (חצי יבש) טוב שטעמתי של פלטר - גוורצרמינר 07. לחיים

חג שמח והמון בריאות לכבד

שימשיך לקבל אלכוהול. כל השאר זה בונוס. אח יקר אני יפתיע ויפרגן לאוהב גוורץ כמוך לנסות את היוהנסבורג רילינג של האיזורית של כרמל. זה אחלה גול בתקציב שלך.

תודה חברים. מה חדש בנישת הוודקה, טל? :)

מומלץ דלתון

ייו אלכוהולי טוב. אפשר להשיג אותו פה, חג שמח =)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר