עזרה במתנה

עזרה במתנה

אין לי ידע רחב באלכוהול ולכן אבקש את עזתרכם. דודי חוגג 50 והוא נורא אוהב קמפארי CAMPARY. שנים הוא שותה את זה כל ערב . אני רוצה לקנות לו משהו בסגנון הזה, לא חזק שאפשר לערבב ויהיה טעים, כדי שיגוון קצת בחייו. תודה רבה, יוהן

בשלוף..

אז ככה.. קצת קשה, כי אין עוד משהו שדומה לקמפרי וגם קליל ומוצלח לדעתי. יש את הצ'ינר- ביטר גם כן אבל לא מומלץ, לדעתי. מה שכן.. קמפרי הוא ביטר והוא מיוצר מתערובת של עישבי תיבול ומעט פרות. יש הרבה ליקרים של עישבי תיבול מוצלחים אבל הם לא ממש טובים לעירבוב עם מיצים. (כמו שביקשת) למישהו שאוהב קמפרי הייתי הולכת על ג'ין טוב (בומביי/ טנקרי/ הנדריקס)וקונה לו עם זה בקבוק גדול של טוניק. ג'ין לא דומה לקמפרי אבל נראה לי שהוא יאהב וזה מעולה לעירבובים. או שתלך על ליקר עישבי תיבול, לא לעירבובים, כמו בנדיקטין- ליקר מאוד מומלץ, כבד, רציני ונראה לי אחלה למתנה. (שוב, לא לערבובים) לדעתי הג'ין יהיה יותר מוצלח דפי

aperol

דומה לקמפרי..רק קצת יותר מתוק

לא ניסיתי.. איך הוא?

שווה משהו?

לא רע..

אבל אין כמו קמפרי.. פשוט קצת יותר מתקתק

עזרה במתנה

אין לי ידע רחב באלכוהול ולכן אבקש את עזתרכם. דודי חוגג 50 והוא נורא אוהב קמפארי CAMPARY. שנים הוא שותה את זה כל ערב . אני רוצה לקנות לו משהו בסגנון הזה, לא חזק שאפשר לערבב ויהיה טעים, כדי שיגוון קצת בחייו. תודה רבה, יוהן

אמארו מונטנגרו

מבטיח שיודה לך

ביטר אפריטיפים

עוד כמה שמות אפשריים:punt e mes ;amer picon ;souze וגם הצינר אפשרי למי שאוהב משקאות מרים .הפרנט (ברנקה או מילנו)טוב אבל קצת מתוק, וגם הרמזוטי מומלץ.הבנדיקטין מתוק מאוד אבל כדאי לנסות את השארטרז הירוק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר