ליקר תאנים

ליקר תאנים

הכנתי ליקר לימונים ויצא פשוט מדהים טעם מטורף ומתוק ועכשיו אני רוצה להכין ליקר תאנים. ראיתי באינטרנט כמה שיטות איך להכין ליקר תאנים.אבל הם לא כ"כ טובות האם למישהו יש דרך טובה, וששהוא ניסה אותה גם??? מה עדיף בשביל תאנים השרייה בסוכר או השרייה באלכוהול? תודה יוסי

אני לא בטוח

קח את מה שאני אומר בערבון מוגבל. אם אני לא טועה, פירות עם הרבה מיץ עדיף להשרות בסוכר ופירות "יבשים" יותר (כמו תאנים) עדיף להשרות באלכוהול. בכל מקרה יש כאן בפורום את הכתבה של ליקר מייקר. תקרא אותה.

ליקר תאנים

בוקר טוב... בהנחה ששמת ידך על תאנים טובות זאת אומרת בשלות עסיסיות ומתוקות אני הייתי עושה אותן בהשרייה בסוכר מנקה את התאנים מהקליפות חוצה לחצאים ומשרה בסוכר בהצלחה

דווקא בסודר.....מוזר...

לא יודע, מהנסיון המועט שיש לי עם ליקרים, תאנים הם פרי די מתוק, אפילו מאד מתוק, נראה לי שהשרייה בסוכר תיצור סירופ מאד מאד מאד מתוק, אפילו מדי, שמרוב סוכר ישפיע על הטעם של התאנים....אני דווקא הייתי הולך על השרייה באלכוהול סתם מבטא מחשבה בקול

אין שום משמעות...

אין שום משמעות לכמה מתוק ייצא הסירופ להפך, כמה שייצא יותר מתוק זה יהיה טוב יותר כי בכל מקרה מוהלים אחרי זה את הסירופ באלכוהול ולפעמים גם במים ולכן ככה שיהיה מתוק יותר תוכל למהול באלכוהול מבלי לחשוש שייצא תפל

ליקר תאנים

הכנתי ליקר לימונים ויצא פשוט מדהים טעם מטורף ומתוק ועכשיו אני רוצה להכין ליקר תאנים. ראיתי באינטרנט כמה שיטות איך להכין ליקר תאנים.אבל הם לא כ"כ טובות האם למישהו יש דרך טובה, וששהוא ניסה אותה גם??? מה עדיף בשביל תאנים השרייה בסוכר או השרייה באלכוהול? תודה יוסי

ליקר תאנים

הכנתי ליקר תאני בהשריה של תאני מיובשות באלכוהול ויצא מעולה אפשר להוסיף תבלינים כמו פלפל אנגלי הל או ציפורן

אין שום משמעות...

אין שום משמעות לכמה מתוק ייצא הסירופ להפך, כמה שייצא יותר מתוק זה יהיה טוב יותר כי בכל מקרה מוהלים אחרי זה את הסירופ באלכוהול ולפעמים גם במים ולכן ככה שיהיה מתוק יותר תוכל למהול באלכוהול מבלי לחשוש שייצא תפל

הכנת ליקר תאנים

מניסיון שלי : אני אף פעם לא שוקל ולא מודד , המדיד אצלי הוא העין ולשון. 2 קופסאות של תאנים בשלות, לשטוף אותן טוב כי יוצא מהן תחליב מר מהעוקץ. אפילו לשפשף אותן בעדינות עם סמרטוט רטוב ולשטוף. אני משרה אותן בוודקה , או אם אתה רוצה לשפר את הטעם , תשרה אותן בברנדי או רום ((רק תקפיד שיש לפחות 40 אחוז ברום תנסה למצוא רום אדום ככה הצבע יהיה חזק יותר )). אני מחלק את התאנים ל4 , אבל לא חותך עד הסוף , משאיר את התאנה ככה שתראה כמו פרח, תמלא בפרי כ שני שליש צנצנת גדולה. על כל התאנים תשפוך את האלכוהול (( וודקה רום או ברנדי)). וכחצי כפית ציפורן. (( שום דבר לא ישווה לניחוח של זה )) אני מכניס לצנצנת מיכל פלסטיק ריק שיפריד בין התאנים למכסה ככה שהתאנים/ או כל פרי אחר לא יהיה מחוץ לאלכוהול ויירקב באוויר. תמתין שבועיים וחצי-שלושה שבועות , תסנן בחיתול או בפדי גזה תוסיף על כל ליטר אלכוהול שמזגת שליש מי סוכר. אני מכין מי סוכר "לייט" לליקר תאנים כי הן מתוקות כלומר על כל מנה של סוכר 2 מנות מים. אחרי הוספת מי הסוכר תמתין 3 שבועות ותקבל את אחד הליקרים הכי טעימים שיש. בהצלחה אייל

סיימתי את השלב הראשון

בס"ד סיימתי השרייה +סינון של התאנים בלי שום תבלין / טעם... האם אפשר להוסיף לליקר אחרי הסינון עוד טעם??? הליקר כבר בהשרייה אחרי הסינון שבועיים. תודה יוסי

אני לא בטוח

קח את מה שאני אומר בערבון מוגבל. אם אני לא טועה, פירות עם הרבה מיץ עדיף להשרות בסוכר ופירות "יבשים" יותר (כמו תאנים) עדיף להשרות באלכוהול. בכל מקרה יש כאן בפורום את הכתבה של ליקר מייקר. תקרא אותה.

הכל אצלך בערבון מוגבל

מה ככה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר