וודקה חריפה...

וודקה חריפה...

אני רוצה לקנות וודקה חריפה (במלוא מובן המילה). למשל אבסולוט פפר (איך היא? ממש מרגישים חריף?), או סטולי פרצובקה (דרך אגב, יש אותה בארץ???) מישהו מכיר עוד מותגים? חוץ מהנמירוף.

אבסולוט פפר ממש ממש טעימה - ממש מרגישים פלפל

לדעתי היא מצויינת לבלאדי מרי למי שאוהב. לנמירוף יש שני סוגים - וודקה עם פלפל וודקה עם פלפל ודבש, הם בכלל לא רעות יחסית לוודקות מתובלות. אני יודע שיש גם לשטורמבס וודקה עם פלפל - הפלפל בתוך הבקבוק.

למה להסתבך?

רוצה וודקה חריפה? קח בקבוק של וודקה שאתה אוהב..שים בפנים 4 פלפלים תן לה כמה ימים ובהצלחה

אבסולוט פפר ממש ממש טעימה - ממש מרגישים פלפל

לדעתי היא מצויינת לבלאדי מרי למי שאוהב. לנמירוף יש שני סוגים - וודקה עם פלפל וודקה עם פלפל ודבש, הם בכלל לא רעות יחסית לוודקות מתובלות. אני יודע שיש גם לשטורמבס וודקה עם פלפל - הפלפל בתוך הבקבוק.

תיקון לגבי הנמירוף

יש וודקה פלפל ודבש - זו וודקה אחת. הדבר היחיד הטוב שיש לי להגיד עליה זה שהיא זולה. לא ממליץ.

אבל זה חריף? אני רוצה באמת להרגיש חריפות...כמו בוואי צ'ילי (כמובן לא באותה רמה)

תיקון לגבי הנמירוף

יש וודקה פלפל ודבש - זו וודקה אחת. הדבר היחיד הטוב שיש לי להגיד עליה זה שהיא זולה. לא ממליץ.

תיקון לתיקון של הנמירוף

יש גירסא שמתובלת בפלפל בלבד וישנה גירסא שמתובלת בפלפל ודבש. האחרונה היא וודקה שאיננה רק חריפה אלא גם עוקצנית מאד. אכן זולה. אם את מוכנה למשקה חריף, עוקצני ומאד בועט- אני ממליץ.

סבבה, ברור שחריף ועוצקני...אבל יש גבול כן? האם זה מתקרב לרמת חריפות של Y?

תיקון לגבי הנמירוף

לא ברור לי מה התיקון?

לנמירוף יש 2 סוגים (כמו שכתבתי): 1. וודקה פלפל. 2. וודקה עם דבש ופלפל. את הפלפל לא טעמתי את זו עם הדבש טעמתי, היא מעניינת לא איזה קוניאק יוקרתי אבל גם לא משהו עם טעם נורא של חומר לניקוי שירותים.

לדעתי רמת החריפות רחוקה מזו של Y

אם כי Y חריף ביותר, הוא לא ממש קריטריון טוב להשוואה. בכל מקרה הגדירו את הטעם נכון - עוקצני ובועט. בכל מקרה צריך לזכור שוודקה פלפל משמשמשת בראש ובראשונה כבסיס טוב לבלאדי מרי ולא כתחליף ל Y...

תעשה מה שאמרתי לך..יותר חריף מסחוג לא מתקרב בכלל לy צילי

בקיצור - אהנה מרמת חריפות מסוימת?! =]

תעשה מה שאמרתי לך..יותר חריף מסחוג לא מתקרב בכלל לy צילי

בקיצור - אהנה מרמת חריפות מסוימת?! =]

חד משמעית כן

חריף חריף

יש לי מתכוני בשר עם וודקה חריפה זה יוצא מדהים אבל לנועזים בלבד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר